.:: www.MotoForum-BG.coм ::.

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ауспуси made in bulgaria  (Прочетена 51392 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пламен Шопов

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2356
  • Кара: Honda Hornet 919 03'/Honda Hornet 600 01'/Honda SLR 650 98
    • http://plamenshopov.snimka.bg/other/plamen.493734.18331532
Re: ауспуси made in bulgaria
« Отговор #40 -: май 21, 2015, 10:53:30 am »

Да възродя темата. Та Галин дава ли някаква гаганция на ауспусите? И за Жоро хх от Кюстендил някой чувал ли е, и мнения за неговите ауспуси?
За кюстендилските ауспуси мога да кажа, че не стават. След няколко месеца употреба дрънчат на ламарина. Нормално... все пак хората не случайно произвеждат ауспуси години наред в заводите и за това се грижат инженери, изчисляват се сечения и т.н.
Галин е по-добър, но аз лично, не мисля, че си заслужава, цените му не са ниски, а колкото и да е добър, гърнета са правени. Нямат нищо общо с едно качествено истинско гърне. Наскоро купих за малкия Хорнет MIVV X-Cone, гърнето беше на промоция 500 лв, Галин щеше да ми вземе около 300 лв за подобно гърне, а нямаше да се доближава дори и на 40% като качество, до MIVV-a.
Няма да говоря колко е хубав звука, адски плътен, приятен и силен без килъра. А и след 20 000 км пак ще е хубав, докато правените гърнета заминават след няма и година.
Така, че всеки сам си преценя. А бих си купил ново марково гърне, както и направих при двата ми мотора. А ако нямам пари бих взел марково, в добро състояние втора ръка и просто бих му сменил ватата.
Активен
Honda Hornet 919 03'/ Honda Hornet 600 01'/ Honda CBR 600 F4 00'/ Honda CBR 600 F2 91'
                                               Honda The Power Of Dreams

maldezzar

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 354
  • Кара: Ямаха Узф Р125 ; Хонда Ф4и спорт ; Ямаха Т-макс : Хонда 919, Yamaha R1 04
« Отговор #41 -: май 21, 2015, 03:24:03 pm »

Имах гърне от Жоро от Кюстендил.  Има гърнета които звучат доста добре и други такива , които почват да дрезгавят и са прекалено шумни . Искам да ти кажа едно събери пари и закупи нов ауспух или втора ръка. Много приятели с мотори имам , никои не кара със стоково гърне и ти казвам , че от марковото по-добро няма (визирам афтърмаркет ауспусите  като Акрапович, Ту Брадърс и т.н разбирай всички останали големи брандове ). Всяко едно гърне правено в Б-я според мене не си заслужава 200-та лв. дето ще дадеш за изработка , тръба и поставянето му (лично мнение) . Повече не бих закупил или дал пари за нищо различно освен доказани фирми в световен мащаб, а ако ги нямам ще си ползвам стоковото докато не събера или не намеря изгодно нещо 2 ра ръка :bravisimost:
« Последна редакция: май 21, 2015, 03:26:21 pm от maldezzar »
Активен

Пламен Шопов

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2356
  • Кара: Honda Hornet 919 03'/Honda Hornet 600 01'/Honda SLR 650 98
    • http://plamenshopov.snimka.bg/other/plamen.493734.18331532
« Отговор #42 -: май 21, 2015, 08:21:47 pm »

Имах гърне от Жоро от Кюстендил.  Има гърнета които звучат доста добре и други такива , които почват да дрезгавят и са прекалено шумни . Искам да ти кажа едно събери пари и закупи нов ауспух или втора ръка. Много приятели с мотори имам , никои не кара със стоково гърне и ти казвам , че от марковото по-добро няма (визирам афтърмаркет ауспусите  като Акрапович, Ту Брадърс и т.н разбирай всички останали големи брандове ). Всяко едно гърне правено в Б-я според мене не си заслужава 200-та лв. дето ще дадеш за изработка , тръба и поставянето му (лично мнение) . Повече не бих закупил или дал пари за нищо различно освен доказани фирми в световен мащаб, а ако ги нямам ще си ползвам стоковото докато не събера или не намеря изгодно нещо 2 ра ръка :bravisimost:
И аз това му казвам. По-добре едно гърне от по-нисък клас, но някоя добра марка от колкото правено. Аз например взех Мивв, да не е Акрапович, но за Хорнета е по-добре по-добре и от Акраповича... Не е никак евтино, но тежи 3 кила, титаниево... супер красиво и с уникален звук, а най-важното, проектирано е за модела и мотора не стана по-слаб, дори има лек плюс.
Активен
Honda Hornet 919 03'/ Honda Hornet 600 01'/ Honda CBR 600 F4 00'/ Honda CBR 600 F2 91'
                                               Honda The Power Of Dreams

ziper_bg

• Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Кара: Yamaha fazer
« Отговор #43 -: май 21, 2015, 10:23:15 pm »

Ок ще се оглеждам за нещо 2-ра ръка а може и нещо ново. Мерси за мненията.
Активен
ZIPER

mimsan

• Sr. Member
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217
« Отговор #44 -: октомври 25, 2015, 09:10:06 pm »

Някой може ли да ми даде телефон за връзка на този Галин  :cheers: :cheers:
Активен

Страницата е създадена за 0.153 секунди с 26 запитвания.