Автор Тема: KTM RC8R ПИСТОВА МАШИНА ОТ АВСТРИЯ  (Прочетена 4956 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
  • Публикации: 177
  • GO FAST .... OR GO HOME !!!
KTM RC8R ПИСТОВА МАШИНА ОТ АВСТРИЯ
« -: ноември 01, 2010, 03:58:07 pm »
КТМ RC8 R ПЪРВИЯТ АВСТРИЙСКИ ПИСТОВ МОТОЦИКЛЕТ НА ЕДНА МАРКА ЛЕГЕНДА В МОТОКРОСА И ПАРИЖ-ДАКАР , един мотоциклет за който се знае много малко с абсолютен дебют в клас пистови машини , имам щастието да карам RC8R и съм много приятно изненадан след като досега бях карал само японски машини и определено не признавах европейските мотори за нещто повече от лукс и кич на две колела с двигатели от трактор :) но който не е опитал той не знае , повярвай те ми байка е много сериозен лесно се кара на една гума ,в завои е безпардонен и спира по добре от спортна кола с керамични спирачки .! разполага с В ОБРАЗЕН двигател на 75 градуса , тръбна рамка  спирачки брембо и окачване WP .1190 КУБИКА 170 конски сили.
« Последна редакция: ноември 01, 2010, 04:11:31 pm от deathstroke »
FUCK KAT

Неактивен turbusa

• Hero Member
  • Публикации: 700
Re: KTM RC8R ПИСТОВА МАШИНА ОТ АВСТРИЯ
« Отговор #1 -: ноември 02, 2010, 05:22:56 pm »
КТМ RC8 R ПЪРВИЯТ АВСТРИЙСКИ ПИСТОВ МОТОЦИКЛЕТ НА ЕДНА МАРКА ЛЕГЕНДА В МОТОКРОСА И ПАРИЖ-ДАКАР , един мотоциклет за който се знае много малко с абсолютен дебют в клас пистови машини , имам щастието да карам RC8R и съм много приятно изненадан след като досега бях карал само японски машини и определено не признавах европейските мотори за нещто повече от лукс и кич на две колела с двигатели от трактор :) но който не е опитал той не знае , повярвай те ми байка е много сериозен лесно се кара на една гума ,в завои е безпардонен и спира по добре от спортна кола с керамични спирачки .! разполага с В ОБРАЗЕН двигател на 75 градуса , тръбна рамка  спирачки брембо и окачване WP .1190 КУБИКА 170 конски сили.
съгласен съм със всичко което каза аз познавам валери от пазарджик, другия преставител на КТМ и карах този мотор около 400 км исках да го купувам, да лесен е за каране но има такива вибрации че ти истръпват ръцете, другото което е че няма висока максимална скорост неможа да вдигне повече от 265 км незнам може би защото е нов или толко са му възможностите но пък е много красив

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
« Отговор #2 -: ноември 03, 2010, 07:36:25 pm »
ако си карал RC8 той е 155 коня а RC8R е 170 и спокойно прави 300 , отделно трябва да го разработиш да е поне на 2000 км , има и кит акрапович цяла генерация серийно като мотора е 180 к.с. !  :) 1200 кубика 170 коня ако спира на 265  :o направо че го нарежа с флекса и за скрап  ;D ^-^
FUCK KAT

Неактивен turbusa

• Hero Member
« Отговор #3 -: ноември 03, 2010, 10:52:39 pm »
ако си карал RC8 той е 155 коня а RC8R е 170 и спокойно прави 300 , отделно трябва да го разработиш да е поне на 2000 км , има и кит акрапович цяла генерация серийно като мотора е 180 к.с. !  :) 1200 кубика 170 коня ако спира на 265  :o направо че го нарежа с флекса и за скрап  ;D ^-^
а за вибрациите какво ще кажеш

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 3569
  • "RBT Custom motors" Jsc
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: му се "BMW R nine T"
« Отговор #4 -: ноември 04, 2010, 07:14:45 pm »
.. при положение че тоя двигател е нов и първороден може и да има ама.............. все пак тва е КТМ и си е гъзария на Макс па ако ще и от вратъ да ти се разтърсват .......... а и е рейсингово V2 което е сладолед на клечка при мотоциклетите  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Гаражът:
Jap: CB500F '71 GR650XD'82 TRX850'97
Eu: Aprilia RS125'94 Ducati 748SS'02 F800S'08 S1000RR'15

Неактивен turbusa

• Hero Member
« Отговор #5 -: ноември 05, 2010, 02:14:07 pm »
иска да каже че си е купил мотор браво колега но щом си нов във занаята внимавай зимата е малко хлъзгава, така че не казвай кой под какъв чехал е защото още незнаеш какво е удоволствието от каране така че не карай зимата за да можеш да караш лятото

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
« Отговор #6 -: ноември 07, 2010, 12:13:14 am »
а за вибрациите какво ще кажеш

е нали знаеш не може и агнето цяло и вълка сит , но имай предвид че и дукати 1198с има същите вибрации
FUCK KAT

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
« Отговор #7 -: ноември 07, 2010, 12:20:24 am »
по важното е че такава голяма марка като ктм решиха да направят пистарка , в момента европа прави революция в пистовите байкове ,ктм бмв аугуста априлия дукати триумф , всичките имат конкурентен ако не и по силен мотор от японците за което трябва да сме доволни ,така всеки се стреми да направи най доброто от нас се иска само да подаваме смеееессс :headbang:
FUCK KAT

Неактивен Ivan__ov

• Hero Member
  • Публикации: 606
  • Кара: СмРАД 750 инджекшън
« Отговор #8 -: ноември 07, 2010, 09:21:01 am »
В Сливен с едно приятелче си караме всеки ден моторите  :headbang: и студа не не спира вечер се пребираме след 22 часа малко е хладно ама е кеф така че Който има мерак и желание в студа кара и не му пука другите мотористи (кой под чехал кой костюм нямал само се жалват ) и аз нямам костюм ама си карам и ми е кеф карам от това лято и разбрах че без мотор немога  8) така че на всички бъдешти колеги мотора не нещо Уникално !!! както за мен така и за колегата с който караме  :beer:
Браво колега, че студа не ви пречи, ама да ми кажеш какво общо има с темата ?

Вероятно е искал да пише в темата "Каране през зимата ?" , но е объркал нещо  :-\
« Последна редакция: ноември 07, 2010, 09:23:25 am от hsr »

Неактивен turbusa

• Hero Member
« Отговор #9 -: ноември 10, 2010, 12:38:38 am »
наистина е много красив има и едно гадно скърцане на спирачките докато загреят, а вибрациите са му три пъти повече от ДУКАТИ, абе не е донаправено още карах го една седмица и не го купих много ми харесва като визия но всяка РР-ка ще го разцепи не искам да злословя но затова не го купих.