Автор Тема: Тrack days,Състезания - ДРАКОН,ПЛЕВЕН,СЕРЕС(кой къде ще ходи да кара)  (Прочетена 66800 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 3505
  • "RBT Custom motors" Jsc
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: му се "BMW R nine T"
На 20.03 всички дружно ще рендосват на Серес в кръга от Румънският Шампионат.
- А дали............... ама ха дано  ;D :cheers: !
Тая година това трябва да е отбора който да обере всички титли ! Без право на оправдания и Обжалвания!
 - Има карачите , имат и хъса - остава да се сработят като отбор и екип!!
Мотогаражът: CB500Four K0'71 GR650XD'82 DUCATI Track bike project '02 F800S'08 TRX850'16

Неактивен tomsan

• Full Member
  • Публикации: 51
Много ми се искаше да присъствам да позяпам кръга като цяло, ама пусти финанси...
А Коко кат се замисля доста ще бъдат "карачите" в ССТ 1000 на нашия шампионат тая година  ;).
Върл Мото Запалянко :)

Неактивен turbusa

• Hero Member
  • Публикации: 700
аз ще ви го разкажа, а ако взема шофйора ще го накарам да го снима

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
................А Коко кат се замисля доста ще бъдат "карачите" в ССТ 1000 на нашия шампионат тая година  ;)

Айде малко "тайна" информация по най-груби спомени:
Гиса - CBR1000RR , Кулев - CBR1000RR , Гумения GSX-R / ZX10R 2011 , Бойко YZF R1 2010 ........... и това всичко в един отбор.............. :bravisimost: :headbang:

аз ще ви го разкажа, а ако взема шофйора ще го накарам да го снима

Стискам палци и се надявам когато се пребера в БГ в неделя вечер живот и здраве да видя снимки и добри новини!

Мотогаражът: CB500Four K0'71 GR650XD'82 DUCATI Track bike project '02 F800S'08 TRX850'16

Неактивен kingalex

• Sr. Member
  • Публикации: 133
Ще снимам , споко  ;)
П.С. Димо също ще кара  :headbang:

Неактивен tomsan

• Full Member
  • Публикации: 51
Коко и аз имах това инфо, само че за Бойко незнаех че ще кара в 1000. Успех на всички наши момчета в Гърция тоя уйкенд, а ние дето стискаме палци в замяна искаме много снимкова материал  ;).
Върл Мото Запалянко :)

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
21-ви па никви снимки ................. нищо някой нещо да каже кво що как/?

Неактивен turbusa

• Hero Member
  • Публикации: 700
1-ви е Чой както се знаеше, 2-ри е един румънец с БМВ, 3-ти е Мишо също с БМВ, до последно се очакваше да не се проведе състезанието, затова и гумения се отказа от състезанието, от гръцките корифеи нямаше никой

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
Мото клуб 'Камикадзе' със съдействието на общ.Летница организира TT България

Състезание като идеята е взаимствана от състезанията провеждани на о.Ман.

Отсечката е пътя от с.Крушуна до с. Кърпачево с дължина 6,8 км.Желанието ни е такова състезание да се провежда два пъти в годината .Периода в които ще се проведе състезанието съвпада с празника на гр.Летница
които се провежда три дена 27-29.05.2011г.Затова смятаме,че събитието ще бъде посетено от голяма аудитория от зрители.

В сайта на 'Мотозоне' до няколко дни ще ни пуснат реклама за състезанието, като всеки може тук да пише мнение и препоръки. Но основната ни идея тези състезания да се провеждат за всички, който искат да се състезават без ограничения. Затова са ни необходими спонсори до момента са трима и се надяваме на фона на кризата да намерим още съмишленици,които да подкрепят нашата идея и състезанието да стане традиция и в България. Както и да намерим място където всеки, който иска да кара с висока скорост и да показва уменията си да го прави на това място,а не по улиците и магистралите

УЕБ САЙТ на Мероприятието!

Неактивен Teo-honda-fy

• Hero Member
  • Публикации: 407
  • :)
  • Кара: honda cbr 600f4 '00
Браво !!!
Успех с начинанието  :bravisimost: :bravisimost: :bravisimost:
MotoGP, SBK & BSB  :)

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
Относно ТТ-то възникват следните въпросчета:
- "Състезанието" ще е на Изкачване или на Спускане ?  :o
 - Кой ще измете/почисти/оближе отсечката от пясък , чакъл и всички онея екстри по наще родни пътища?!?!
 - Кой ще ОБЕЗОПАСИ мантинелите по завоите??
 - Кой ще постави означенията и маркировките за завоите и другите дежурни препятствия по родните ни пътища??
 - Кой ще се погрижи - Присъстващата публика да не навлиза на трасето/пътя
 - Кой ще осигури медицинаски екипи и колко на брой ще са те , къде по трасето ще са разположени и как ще е осигурена координацията ако се наложи тяхна намеса недай си боже??
 - Кой ще осигури пожарни екипи и колко ще са те??
 - Какво е предвидено като правила и условия за участие??
 - Какви ще са изискванията към участниците и техните мотоциклети??
 - Кой ще осигури надлежният технически контрол на мотоциклета на всеки един участник??
 - Кой и как ще осигури/подсигури да не навлизат МПС-та на пътя от странични черни пътища и пресечки??(Особено като се има в предвид и факта че тогава стартират някой селскостопански кампании по прибирането на Череши това онова .........
 - Кой ще се заеме със Информирането на всички живеещи в района хора за предстоящото събитие и какво точно ще се случва и какви рисков еи опасности ще носи събитието за хората дето ще си ходят по нивята и лозята.......
 - Кой ще подсигури/осигури ненавлизането на ЖИВОТНИ на пътя

Неактивен kingalex

• Sr. Member
6 Дена до първите трак дни на Калояново ( 23-24 Април ) ! Айде не остана  :headbang:

П.С. Коко , разбрах че си се барнал със One Piece Rev'It Replica , 1 към 1 с тоя тука : http://photo-zona.net/images/user24870/album24225/preview/1281431916_tkrf2182_P8073900.JPG

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
ммммммммммммммм Дам  :cheers: Арлен Неса ми оширя доста и когато идвах до Сф за награждаването се огледах у тая реплика и те така................ ама сега и тя нещо ми Оширя и не знам кво да правя баси  :'( толко пари за екипи изсипах и накрая пак не е таман положението  :violent:
 П.П. Много си хортувате с бай ти Анди нящо май....!?  :headbang:

Неактивен Urban

• Hero Member
  • Публикации: 365
Koko, купи си 20 биндера от велкро и се стегни където ти е уширяло   :D

Неактивен tomahouk

• Hero Member
  • Публикации: 872
  • Кара: HONDA CBR 900 RR
В неделя някой от Пловдив ще ходи ли до Калояново да гледа гонките.

Неактивен kingalex

• Sr. Member
ммммммммммммммм Дам  :cheers: Арлен Неса ми оширя доста и когато идвах до Сф за награждаването се огледах у тая реплика и те така................ ама сега и тя нещо ми Оширя и не знам кво да правя баси  :'( толко пари за екипи изсипах и накрая пак не е таман положението  :violent:
 П.П. Много си хортувате с бай ти Анди нящо май....!?  :headbang:
Не е Анди това , може би не се вижда добре , но е Аdam Griffin aka 'Killswitch'  :notworthy:  А за да не ти оширяват Костюмите - спираш пържолите поне в 3 дни от седмицата ( и не ги заместваш със Кюфтета ! ) и готоо  ;)

Неактивен tomahouk

• Hero Member
Някой да каже кога ще има гонки  тази седмица,час ,дата , класове и пр. :notworthy:

Неактивен valentyno

• Hero Member
  • Публикации: 639
  • Кара: ше: ZX-9R
Еее и аз мисля да отида до Калояново, ако някой е информиран повече, ще сме му благодарни за малко пояснения!  :notworthy: :notworthy: :notworthy: Извинете за спама!  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Валентин Андреев

Неактивен kingalex

• Sr. Member
Някой да каже кога ще има гонки  тази седмица,час ,дата , класове и пр. :notworthy:
Гонки няма  :bravisimost: Ще има Трак Дей . На първа страница Коко е обяснил какво е Трак Дей , колко струва и т.н. Общо взето е уикенд на Писта Дракон ( или друга писта ) , който е резервиран САМО за Мотоциклети ( в нашия случай ) . Може да кара всеки който има необходимата екипировка и пари за Таксата .

Неактивен tomahouk

• Hero Member