Автор Тема: ВАЖНА ТЕМА ЗА ВСИЧКИ КОИТО ИСКАТ ДА ПИТАТ,НАУЧАТ ИЛИ РАЗБЕРАТ НЕЩО !!!!  (Прочетена 64673 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kiko22

• Hero Member
  • Публикации: 1079
Ти изчете ли цялата тема за задната гума като я използваш като аргумент,щото ми се струва,че това,което си написал за вникването в мненията на другите,важи преди всичко за теб и "Ивчето",както с огромно умиление и нежност назоваваш колегата.
« Последна редакция: април 03, 2015, 11:33:12 pm от kiko22 »
Всеки умира,но не всеки живее!

Неактивен ...

• Sr. Member
  • Публикации: 187
  • Кара: ETZ
Ако приемаме за меродавно всичко, което на теб ти се "струва" за вярно, ще станем прекалено културни и ще излезнем извън границите на Слънчевата система с куртоазиите си.
Както е казал един от последните умни хора зад Голямата вода: "Better to remain silent and be thought a fool than to speak out and remove all doubt."
Бъди здрав и дано Господ те дари и с друго занимание, освен това да защитаваш ревниво "честта" си в този форум.
Невежеството е това, което ни прави състрадателни, любвеобилни и социални същества.
Знанието ни прави арогантни, безпардонни и непоносими за околните. Но и самотни.
В един момент, обаче, се оказва, че смъртта е занимание самотно и е нямало никакво значение колко социални сме били. Умираме сами.

Неактивен kiko22

• Hero Member
  • Публикации: 1079
Колега,много ти е къса паметта.Я си припомни авторската тема  "Да ви попитам...",в която точно ти защитаваше честа си от собствените си глупави въпроси и твърдения и спореше със всички колеги(включително и с любимото си Ивче),от които странно защо,никой не беше съгласен с дълбокомислените ти новобрански разсъждения и универсални философски мнения.Не,не бързай с мишката,а просто си я прочети отново-намира се в раздел "Новобранци в бранша".Когато аз открия грешка,дори и мнима,я посочвам,за да помогна и да бъда полезен,а когато хора като теб открият такава у другите,изпитват странно задоволство и чувство на превъзходство.А това е присъщо на комплексарите,чиято единствена цел в този форум,е да се харесат на останалите..Типажи като теб са ми до болка познати...Аз съм дотук,прекалено много време ти отделих.
« Последна редакция: април 04, 2015, 12:15:16 am от kiko22 »
Всеки умира,но не всеки живее!

Неактивен ...

• Sr. Member
  • Публикации: 187
  • Кара: ETZ
Човекът се казва Абрахам Линкълн, колега. Неслучайно споменах, че е един от последните умни хора отвъд Голямата вода. За съжаление, пак си по-бърз с бутона "Отговор", отколкото с четенето и осмислянето на мнения в този форум.

Знакът "*" е приет много отдавна (датира още от Татово време в България) като аритметичен знак за умножение. Явно сляпата ти устремност да си още по-"полезен" в една иначе полезна тема, е замъглила способността ти да различиш отделните символи в една кратка поредица от числа, букви и знаци, която по принцип е лесно разпознаваема и за дете на 10г., което ходи чат-пат на училище и има средно интелегентни родители.
Същата сляпа устременост да си "някой" в този форум те въвлича и в жалки клавиатурни упражжнения (които, между другото са грешни като изказ и пунктоация), но тяхната инвалидност не ти пречи да ползваш на воля квалификации и определения, за които най-вероятно нямаш и ни най-малка представа какво означават и кога се ползват.

Не мисля, че ще получиш повече внимание от мен в тази или в друга тема.
Бездните на техническа безпросветност и нарушенията в нормалното общуване, които имаш да прескачаш, са прекалено големи, за да запазя някаква надежда, че може да греша.

Всички километри до един - безаварийни!

П.С. Между другото, похвално е, че си ровил в историята на моите мнения в този форум, за да подготвиш поредния си отговор. Жалко е, че отговорът ти е на посредствено, "балканско" ниво и цялото ровене от твоя страна, е било на вятъра.
« Последна редакция: април 04, 2015, 12:54:22 am от ... »
Невежеството е това, което ни прави състрадателни, любвеобилни и социални същества.
Знанието ни прави арогантни, безпардонни и непоносими за околните. Но и самотни.
В един момент, обаче, се оказва, че смъртта е занимание самотно и е нямало никакво значение колко социални сме били. Умираме сами.

Неактивен gufi

• Hero Member
  • Публикации: 819
  • Кара: ZX12R и Юпитер 5 с кош
Давайте, не остана! Само още 4-5 теми неосрани останаха!
 :imstupid:

Неактивен kristian.kirilov

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 18
  • Кара: Honda CB600F
Здравейте,

аз да кажа, че имах огромното желание да понауча нещо от въпросните линкове в първия пост, но за съжаление установих, че не работят.

Error establishing a database connection

Имаме ли някъде "огледало" на неработещия сайт?

Неактивен diverpro

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 7
  • Кара: Honda CB500, Malaguti Madison S200, Yamaha FZ6-S Fazer
Здравейте,

аз да кажа, че имах огромното желание да понауча нещо от въпросните линкове в първия пост, но за съжаление установих, че не работят.

Неактивен SpeedStaR

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Кара: Honda CBR 929
Здравейте,

имам същия проблем :(

Неактивен kokoVmaxa

• Fan of DUCATI but BMW User
  • Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 4015
  • "RBT Custom motors" Ltd.
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: 1100BoxerCup & 1250HP
 :-[ :-X :-[ :-X :-[ :-X :-[ :-X
 Старая се над това , но техническият проблем е реално и физически , надявам се един младеж да успее да изкара базата данни за да може да се хостне на ново
My Garage - K75 Cafe , R1100S Boxer Cup , R1200C "Bond" edition , F800R ChrisPfifer , R1250GS Hp / DUCATI 748R Superbike / HONA CB500Four K1 '71