Автор Тема: Вицове  (Прочетена 31685 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xyligan_s_balkan

• Hero Member
  • Публикации: 691
  • Балканът пее,мотористът - плаче!
Вицове
« -: декември 22, 2008, 05:46:59 pm »
По повод наближаващите празници и приповдигнатото настроение ми хрумна да си спретнем една темичка и за забавни мотоистории,вицове,небивалици и т.н.Предлагам ви един-два като за начало O0

Един циганин гледайки успеха на свой комшия в областа на животновъдството решава да подхване и той нещо такова и споделя с жена си:
      -Абе Айше,абе глей комшията Кольо колко пари напрай с тес прасета! Дай да земем и ний една свиня,да са праси,ша прайм пари уа!
        Обаче циганин,прос-кога е гледал свине,че да знае какво да прави,обаче казва:
      -Сега знам,че първо трябва да отидем на нереза!
    Мотор с кош имат, Манго вика на Айшето:
      -Качвай ся прасето коша,сложи каската главата,очилата слънчевите да не пече на прасето!
Бръммм,тък тък..........и заминават.Отиват,свършват работата,връщат се и на другия ден Манго вика на Айшето:
      -Абе Айше я виж прасето праси ли?
      -Няма нищо.......
      -Качваи пак коша,каската така,очилата..........-и пак заминават.На следващия ден пак:
      -Абе Айше,абе виж туй прасе праси ли бе!
      -Няма нищо...... :-[
      -Качвай пак коша..........
И така 30 дни всеки ден носят я на нереза,връщат я......На 31-я ден Манго за пореден път:
      -Абе Айше,абе виж туй прасе не праси ли вече бе?!
      -Няма нищо,обаче качила са коша,сложила каската,очилата и..................чака! ^-^

^-^        ^-^       ^-^

Двама мотористи смело порят въздуха по магистралата,обаче по едно време единия се изравнява с другия и му вика:
        -Абе намали малко,че ти дрънчи калника!
      Никакъв ответ.
        -Абе спри за малко,че ти дрънчи калника,бе!
      Отново без резултат,и така няколко пъти.По едно време другия отговаря:
        -Абе чакай да намаля малко,че нищо не ти чувам-дрънчи ми калника!

^-^        ^-^        ^-^

Зайо и Мечо отиват на реката и хващат златната рибка.Тя им се примолва да я освободят,а тя ще им изпълни по 3 желания и на двамата.
        -Искам да си имам приятелка!-пожелава си Мечо.
        -Никакъв проблем!-казва златната рибка и Мечо вече си имал приятелка.
        -Искам да имам каска!-казва Зайо,и рибката му изпълнила желанието.
        -Искам в гората да има само женски мечки!-пожелава си Мечо и разбира се-в гората вече имало само женски мечки.
        -Искам да имам мотор!-второто желание на заека.
        -Искам в целия свят да има само женски мечки!-изрича и последното си желание Мечо.Златната рибка отново изпълнила желанието му.
        -Аз пък искам Мечо да е гей!-провикнал се заека,яхнал си мотора и се отправил в неизвестна посока :Devil:
Моторът,що бучи под мен е труд на моите ръце,
и тази песен на мотора е кръв от моето сърце!
http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=102764

Неактивен Дамяна

• Hero Member
  • Публикации: 790
  • Nothing else matters
Re: Вицове
« Отговор #1 -: декември 22, 2008, 06:16:05 pm »
Умрял Гоуст райдърът и отишъл дирекртно в ада . Влиза там нашия и гледа : до където му стига погледът , дълга , хубава , широка магистрала , никакви коли и тирове , няма и грам дупка , абе супер просто . Точно пред него сам и величествен , подпрян на пачи крак стои мотор - ама наточен , стегнат , спортна генерация , 180 коня само на задното колело . Светнали му очите веднага на нашия човек . Огледал се той и видял , че на близо минава някакъв друг моторист .
- Хей , има ли ключ тука за тая машина ?
- Еееееех - въздъхнал другият моторис - то ако имаше ключ , рай щеше да бъде , ама нямаааааа  ^-^

• Hero Member
« Отговор #2 -: декември 30, 2008, 04:20:19 pm »
                   Спечилил Зайо мотор от Държавната лотария,сипал му бензин и го подкарал.
                 Поувлякъл се малко със скороста и фъртъците,та се насъбрали животните в гората                     
                 сеир да гледат 8) Бръмчи си Зайо в кръг на една поляна правейки майтапи на задна
                 гума с прекъсвач и крещи:
                   -Кой има такъв мотор! Кой има такъв мотор! Кой има такъв мотооооор!
                 Пораздразнен,Мечо излиза напред и изръмжава:
                   -Аз имам такъв мотор! >:(
                   -Как се спирааааааааааааа!?

• Hero Member
« Отговор #3 -: декември 30, 2008, 04:55:01 pm »
                      Срещнали се веднъж Балкана и Авото и решили да се гонят.Застанали наравно
                    един с друг,подгряли и се изстреляли (доколкото са могли,разлира се ^-^)
                    Известно време се движили горе-долу наравно,докато не стигнали до един баир
                    нагоре. Авото,кото по-мощно на ниски обороти задминало Балкана и
                    злорадствайки бумтяло:
                       -Балкан-насран! Балкан-насран! Балкан-насран!........
                    Това добре,но скоро баирът свършил,стъпили на равното,а тук Балкана,като
                    по-спортен се чувствал "в свои води". На свой ред задминал Немеца и му отвърнал:
                       -Аво-говно! Аво-говно! Аво-говно..................... :Devil:

• Hero Member
« Отговор #4 -: януари 06, 2009, 06:51:27 pm »
                                          Между двама пияници:
                                            -Абе ти с какво се прибираш вечер като се напиеш?
                                            -Как с какво-с мотора!
                                            -С кой мотор?
                                            -С полицейския!  :Devil:

Неактивен Freeman

• Sr. Member
  • Публикации: 223
  • Кара: 636
« Отговор #5 -: януари 13, 2009, 11:05:43 am »
На концерт на Азис парализирано момче е проходило.
Станало и си заминало преди края!

Неактивен Кристиян

• Hero Member
  • Публикации: 1515
  • случайни хора ИЖ не карат ;)
« Отговор #6 -: януари 13, 2009, 12:45:01 pm »
Зайо си имал мотор.Една вечер Вълчо му го поискал,Зайо като добър приятел му го дал.На другия ден Вълчо му го връща целия смачкан.Нищо Зайо не се расърдил.Минало се извесно време и Вълчо пак поискал мотора от Зайо,той малко се почудил ама пак му го дал.И пак като първия път му го връща целия смачкан.Зайо пак си го стяга.Минало се време Вълчо пак му го поискал ама тоя път зайо му казал:
-Идвам с тебе да вида как го чупиш така.
Вълчо казал -Няма проблем.
Качили се на мотора и отпрашили.Стъмнило се и всички почнали да пускат фаровете,и като напълно се стъмнило Вълчо гледа в далечината фарове от кола и казал:
Зайоооо виш са как ще мина между тия двамата

Неактивен Steev

• Hero Member
  • Публикации: 826
« Отговор #7 -: януари 13, 2009, 01:42:14 pm »
Вълчо си купол мотор и казва на заека:
-Заек,айде да те возя.....
Заъчето се навило и тръгнали:
80км/ч
-Заек-напика ли се ??
-Не,вълчо,не съм..........
100км/ч
-Заек-напика ли се от страх???
-Не вълчо не съм.....
120км/ч
-Заек-напика ли се бе ?
-Спирай вълчо,напиках се...........

Обаче зайчето решило да си го върне и си купило по-корав мотор:
Вълчане,аиде сега аз да те возя...
Вълка като стар моторист се навил веднага.

100км/ч
-Вълчане,напика ли се от страх бре/???
-Не съм.....
140км/ч
-Вълчо,напика ли се бе???
-не съм.
180км/ч,прахоляк,дърветата прелитат наоколо...идва остър завой....
-Вълчо напика ли се от страх бе???
-Спирай зайче,напиках се....
Заека пак:
-А ся насери щот не стигам спирачката.........
Като ще е гарга-да е РУНТАВА !!!

• Hero Member
« Отговор #8 -: януари 14, 2009, 04:42:52 pm »
На концерт на Азис парализирано момче е проходило.
Станало и си заминало преди края!
О,чудо! ^-^

Неактивен Mishoka600

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 12
« Отговор #9 -: януари 25, 2009, 09:24:23 am »
 :bravisimost:Тва за Азис направо ме разби ;) То тоя изтрайва ли се цял концерт

Неактивен sasho

• Hero Member
  • Публикации: 359
    • http://www.bikepics.com/members/sashkina/
« Отговор #10 -: януари 25, 2009, 03:45:56 pm »
2ма моториста и една мотористка си споделяли за секса :
- Аз съм като япоснки мотор - бърз и мощен.(първия)
- Аз съм като харли - бавно но дълго.(втория)
- А моя е като симсонче - без смукач не пали.(мацката)

Неактивен Дамяна

• Hero Member
  • Публикации: 790
  • Nothing else matters
« Отговор #11 -: януари 25, 2009, 07:52:24 pm »
2ма моториста и една мотористка си споделяли за секса :
- Аз съм като япоснки мотор - бърз и мощен.(първия)
- Аз съм като харли - бавно но дълго.(втория)
- А моя е като симсонче - без смукач не пали.(мацката)

^-^ ^-^ ^-^

Неактивен krezo

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 29
  • Хмммм......... мечтата на Krezo
« Отговор #12 -: януари 26, 2009, 08:20:36 pm »
Как се познава усмихнатоя рокер - по мухите между зъбите . ;)

• Hero Member
« Отговор #13 -: януари 29, 2009, 05:38:46 pm »
                    Един начинаещ моторист си купил като за първи мотор един не особено
               подходящ за него мотоциклет,в смисъл,че когато го яхвал да го кара краката му
               не стигали до земята,и за да не падне,когато се налагало да спира винаги возел със себе си
               един свой приятел дългуч,който изпълнявал ролята на пачи крак при спиранията.
                    Стратегията им била успешна до мига,в който при едно от спиранията по светофарите,"пачият крак"
               се изправил да си почеше и понамести "пакета",в тоя момент обаче светнало зелено,
               моториста отпрашил,а "степенката" останал да стърчи на кръстовището.
                    Учудени минувачи подхвърлили:
                    -Твоя човек май те заряза,а? Сега къде ще го търсиш?
                    А оня им отвърнал:
                    -Не се тревожете,по-далеч от следващия червен светофар няма да стигне!

^-^            ^-^          ^-^

За гласа на някои мотоциклети,преведен на човешки език (български):
                     -Дай ту-ба-та-ту-ба-та-ту-ба-та-ту-ба-та-ту-ба-та  -  гласът на авото.Гласът на едно балканче
                     по стръмен баир нагоре може да се преведе като:
                     -Неммоггааааааааа....ааа......аааааа.....аааааааааааааааааа..!-а надолу:
                     -Дай четвъртааа,дай четвъртааааааа,дай четвърта...!
                     А ето и гласът на едно изтормозено вече балканче на празен ход,отнасящо се към собственика му:
                     -Мън-мън-мън-мам-ка-ти,мън-мън-мън-мам-ка-ти,мън-мън-мън-мам-ка-ти.......!

^-^            ^-^          ^-^

GalEto

• Гост
« Отговор #14 -: януари 30, 2009, 11:09:36 pm »
Какво, къде и как може да хване доблестната ни полиция

Настинка – когато случайно полицай излезе на улицата при неподходящи метеорологични условия;
Трипер – когато си прибира възнаграждението за охрана на бардаци в натура;
Сифилис – при същите условия;
Гастрит – когато си похапва прекомерно на аванта в заведенията, които посещава;
Наднормено тегло – неясен произход на заплахата, но специалистите го свързват със прекомерно похапване и заседнал начин на живот.Същите специалисти твърдят, че всеки полицай надбягал спрял валяк и можещ да си завърже сам обувките се счита за добре подготвен физически;
Гръбначни изкривявания – когато се навеждат при обслужване на лица от престъпния и политически контингент;
Тендовагенит – когато често задават въпроса "и какво правим сега" и последва съответната размяна на финансови благодарности;
Влошено зрение - това хронично заболяване се проявява винаги, когато видят спрял джип на средата на улицата;
Нашата доблестна полиция може да си хване и криминално проявен, ако той е бил застрелян преди не по-малко от 4 часа;
Проучванията продължават, като последно време се набляга на резултатите от тупаниците на деца, пенсионери и други попаднали в полезрението им престъпници, ролята на псуването на същите тези престъпници, като методи за освобождаване от стреса и пушенето и пиенето на вода в градинки и паркчета, като форма на професионално сближаване.

Неактивен brim_brim

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 19
« Отговор #15 -: януари 31, 2009, 10:49:52 am »
   Един моторист си карал жълтия Елиминатор, но случайно блъснал врабче. Спрял за да провери как е врабчето, а то като по чудо се оказало живо, но в безсъзнание. Прибрал го в къщи и го затворил в една клетка, където му сложил трошици и вода, след което отново излязъл с мотора. Врабчето се събудило и си помислило:
"Решетки... Хляб... Вода... Май съм убил моториста!"

GalEto

• Гост
« Отговор #16 -: февруари 01, 2009, 01:22:28 pm »
ПИСМО ДО СОФТУЕРНА КОМПАНИЯ Уважаема Софтуерна компания,  Преди около година замених продукта ГАДЖЕ 7..0 с Продукта СЪПРУГА 1.0, която автоматично и много бързо инсталира продукта ДЕТЕ 1.0, който заема ужасно много място на диска и изисква прекалено много време за привеждането му от активно състояние в състояние на SLEEP или поне STANDBY.  Обаче това, което най-много ме притеснява е, че продуктът СЪПРУГА 1.0 се самоактивира и намесва, когато отварям някои други продукти и ги блокира.Така, вече продукти като, БИРА_С_ПРИЯТЕЛИ.ГЪЛ, ФУТБОЛ_НЕДЕЛЯ..ГОЛ или КАРТИ_СЪБОТА_ВЕЧЕР.КОЗ повече не функционират. Още по-лошо е, че често се появява вирус ТЪЩА 1.0, който тотално обърква конфигурацията ми. Дали изтриване от паметта и изключването от захранване би помогнало срещу този досадeн вирус? На фона на тези проблеми няма да ви изненада, че не успявам вече да отворя продукти като SEKS_SYBOTA_SUTRIN.EXE и ДОСПИВАНЕ_ДО_ОБЕД.KEF. Бих искал да деинсталирам СЪПРУГА 1.0 и да инсталирам отново ГАДЖЕ 7.0, а най-добре някоя по-нова версия на продукт от серията ГАДЖЕ. Същевременно не бих искал да подлагам на риск съществуващия продукт ДЕТЕ 1.0, контактът с който (в удобно за мен време), ми харесва и доставя истинско удоволствие.  ОТГОВОР ОТ СОФТУЕРНАТА КОМПАНИЯ  Уважаеми Г-н Клиент,  Вашият проблем е често срещан сред потребителите. В ръководството за употреба Ви предупредихме (на последната страница), че минаването от ГАДЖЕ X.0 към СЪПРУГА 1.0 носи неочаквани рискове.  Имайте предвид, че СЪПРУГА 1.0 вече не е продукт за развлечение, както е ГАДЖЕ X.0, а е Съвършенна Оперативна Система (СОС или както е по-популярна - SOS), създадена за контрол на всички останали продукти, намиращи се в обхвата й. Вече не е възможно връщане към предишната версия ГАДЖЕ X.0. Същото важи и за вируса ТЪЩА 1.0, който (това е твърдо установено) създава проблеми със съвместимостта на всички системи. Така че деинсталирането му води и до деинсталация на СЪПРУГА 1.0 (която е дъщерен продукт на ТЪЩА 1.0).Ние препоръчваме да се изчака вируса ТЪЩА 1.0 да се деактивира необратимо от самосебе си.  Различни потребители опитаха да инсталират ЛЮБОВНИЦА 1.0, но рисковете сазначителни: ако случайно в този момент в адреса на същото устройство се автовключи СЪПРУГА 1.0 системата няма да може да го понесе безпроблемно и ще се задейства необратимо, активирайки в последствие вирусите RAZVOD.EXE и IZDRYJKA_DETE.EXE. Ако все пак стигнете до този момент и в последствие инсталирате ЛЮБОВНИЦА 2.0, никога не се опитвайте да го промените на СЪПРУГА 2.0, защото проблемите ще бъдат същите, ако не и по-големи. В този случай Ви препоръчваме ЕРГЕН 2.0 + всички налични версии на ГАДЖЕ XХХ.0.  При положение, че все още не сте стигнали до такава крайна ситуация, продължавайте да експлоатирате пакета много внимателно и във всеки един момент бъдете готови да отворите файла IZVINENIYА.MP3. Ако няма ефект не Ви остава нищо друго, освен да минете на значително по-скъпия GORESHTI_IZVINENIYA.AVI в комбинация с CVETIA.JPG. Съветваме Ви допълнително да употребите и БИЖУТА.USD във всички негови най-скъпи версии, а също НОВИ_ДРЕХИ.BGN (но само последните версии) и ЛУКСОЗНИ_ВАКАНЦИИ_ В_ЧУЖБИНА. EUR.  Спазвайте горните инструкции, забравете старите версии и модификации и вероятно ще успеете да си адаптирате личния пакет към актуалния ъпгрейд под SOS

• Hero Member
« Отговор #17 -: февруари 04, 2009, 04:56:51 pm »
                              Баща и син са на риболов(понеже ми свършиха вицовете за мотори)
                           бащата към сичето си:
                              -Сине,изтичаж до колата и ми донеси тестото,ще опитам на тесто.
                              -Ама тате,аз не знаех,че ще го ползваш за стръв и го изядох!
                              -Нищо,донеси тогава хляба.
                              -Да,ама аз и него изядох!
                              -Еееееееее,да знаеш,че повече няма да те взимам с мен за риба,а сега дояж и червеите,
                            та да си ходим! :violent:

Неактивен MX13

• инж. Мартин Тошков Василев
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 2689
  • работя в ZM-PerfOrmance Варна
    • www.motoforum-bg.com
  • Кара: yz250/RGV250/GSXR1100 '88/GSXR1100 '92/ GSXR711Turbo /TL1000R /RS250 /RD250 /ES175-2 /ES250
« Отговор #18 -: февруари 06, 2009, 05:49:40 pm »
Кое е общото между късоглед гинеколог и здравото куче???
- влажният нос!!! :D :D :D

• Hero Member
« Отговор #19 -: февруари 06, 2009, 10:11:12 pm »
                 Един рибар стои на брега на една река с тухла на главата.Минава няква женска и го пита:
                -За какво ти е тая тухла на главата?
                -Пусни ми и ще ти кажа!
                -Абе я си гледай работата!-рекла женската и заминала,но нали си е любопитна-върнала се.
                -Аре бе,кажи за какво ти е тая тухла?
                -Пусни ми и ще ти кажа!-отбили се най-накрая в храстите и след малко се връщат:
                -Слушай сега,от сутринта досега на червея нищо,обаче на тухлата-ти си третата!
                                                       ^-^            ^-^              ^-^