Автор Тема: за всички които карат RS125cc СПЕШНО  (Прочетена 5508 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен moto_power

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 25
здравеите колеги гледах един мотор които е на много много изгодна цена мотора нее пален 4 год изчистих сичко запали от рас на стартер двигателя е наред ходова част е супер.Мотора когато е на свободна се реже уникално много когато трагна на 5-6000оборато мотора не варви добре супер бавно когато натисна съеденителя и дам гас до 12000оборота мотора полудява от там сички скорости когато са в червното се редят много лесно и варви 190км но паднат ли оборотите до 5-6000 и мотора на пулна ручка варви бавно.Навих се даго купя но изведнуж от мотора започна от жилото на съеденителя да хвърля много масло оля мотора и аз се отказах някои ми казват даго купя има ремонт за 200лв КИЧЕТА-СЕМЕРИНГИ в наи лошия случаи.няккои можели да каже от каде доиде това налягане че чак през жилото хвурля масло и на варви в ниски обороти.Мерси предварително

Неактивен wert0

• Hero Member
  • Публикации: 255
  • Кара: Honda Transalp
Re: за всички които карат RS125cc СПЕШНО
« Отговор #1 -: юни 05, 2011, 02:05:25 pm »
здравеите колеги гледах един мотор които е на много много изгодна цена мотора нее пален 4 год изчистих сичко запали от рас на стартер двигателя е наред ходова част е супер.Мотора когато е на свободна се реже уникално много когато трагна на 5-6000оборато мотора не варви добре супер бавно когато натисна съеденителя и дам гас до 12000оборота мотора полудява от там сички скорости когато са в червното се редят много лесно и варви 190км но паднат ли оборотите до 5-6000 и мотора на пулна ручка варви бавно.Навих се даго купя но изведнуж от мотора започна от жилото на съеденителя да хвърля много масло оля мотора и аз се отказах някои ми казват даго купя има ремонт за 200лв КИЧЕТА-СЕМЕРИНГИ в наи лошия случаи.няккои можели да каже от каде доиде това налягане че чак през жилото хвурля масло и на варви в ниски обороти.Мерси предварително
Семеринги на вала .

Неактивен moto_power

• Jr. Member
  • **
« Отговор #2 -: юни 05, 2011, 04:27:35 pm »
мерси колега други мнения ?

Неактивен bad_boy_v1

• Full Member
  • Публикации: 61
  • БЯХ НОРМАЛЕН... ДОКАТО НЕ СЕ КАЧИХ НА МОТОР !
  • Кара: YAMAHA YZF 750 I YAMAHA YZF R1
« Отговор #3 -: юни 09, 2011, 03:09:52 pm »
Kolega po dobre ne go vzimai tva ne ti trqbva az tolkova mnogo izpatixa s edna takava rs-ka 4e nqma nakude.kupix go za 1300 regisrirax si za kolko za o6te 150-200 leva i posle xvurlix tolkova mnogo pari za remont i nai tupoto 4e pak ne se opravi i go dadox za bez pari.Ina4e tva i pri moq go ima6e za oboroti sigurno sa si taka do 7 slabo i sled tova strela.

Неактивен the godfather

• Hero Member
  • Публикации: 626
  • начинаещ
« Отговор #4 -: юни 12, 2011, 12:15:01 pm »
Проблема с оборотите може би е от карбуратора, хората слагат от 250.

Неактивен moto_power

• Jr. Member
  • **
« Отговор #5 -: юни 13, 2011, 09:21:59 pm »
смених семеринги и лагери и маслото днес като се качих пак продалжи да тече и не варви мотора.свалих заглушителя взе да варви повече и дасе форсира утре щего изчистя целия ауспух да видя дали ще се оправи ако не щего продам вече го купих дадох 200лв до тук мотора варви 190км мо нормално неможе дасе кара иска много обороти и само в черженото дасе кара иначе е ново 2002г е 42коня е които са много за това двигателче.Дано се оправи ако несе оправи отива на пазара.Мерси все пак и ако някои знае как се слага СЕМЕРИНГА с пружината на вънка или на вътре.Мерси предварително.

Неактивен !layreat!

• Full Member
  • Публикации: 82
« Отговор #6 -: юни 13, 2011, 09:35:03 pm »
СЕМЕРИГНА се слага с прожината на вътре към коляновия вал навътре !!!!!!!!!!!! какви са тия възпроси ..... ТИЯ 125 2-Т са наи наи наи капризните мотори много си се объркал 4е го взе зна4и попринцип тия мотори по4ват да вървят над 6 хиляди оборота ина4е до там са мудни :) земи си ис4исти филтара на карбуратора виж дали неса сложили по големи жиглъори :)
Пази моториста !!

Неактивен bad_boy_v1

• Full Member
  • Публикации: 61
  • БЯХ НОРМАЛЕН... ДОКАТО НЕ СЕ КАЧИХ НА МОТОР !
  • Кара: YAMAHA YZF 750 I YAMAHA YZF R1
« Отговор #7 -: юни 13, 2011, 10:55:36 pm »
da i moq be6e s karburator ot 250 kubika

Неактивен moto_power

• Jr. Member
  • **
« Отговор #8 -: юни 14, 2011, 02:23:29 pm »
колко про принцип трябва даса големи жиглиорите мисля чеса доста големи.изчистил съм всичко и когато махнах заглушителя започна мотора да варви повече някои можели дами каже как да изчистя целия ауспух заштото маи е запушен.

Неактивен the godfather

• Hero Member
  • Публикации: 626
  • начинаещ
« Отговор #9 -: юни 14, 2011, 04:45:27 pm »
Имам карбоново гърне arrow за RS125. Ако си заинтересован.......