Автор Тема: Triumph Daytona  (Прочетена 1261 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен wishseeker

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Triumph Daytona
« -: юли 29, 2011, 10:40:51 am »
Здравейте

Има ли някои с представа за тези Triumph Daytoni,изглеждат много добре, но дали са надеждни машини?Приятели в Англия много ги хвалят, но те са вече пристрастни към марката.Интересното е че всички караха японки и след 1-2 години престой в UK всички яхнаха Triumph а един Ducati.Кажете ако можете нещо повече за марката.Виждам че има много начетени знаещи хора тук,ще съм много благодарен  :cheers:
« Последна редакция: юли 29, 2011, 11:32:34 am от wishseeker »

Неактивен yamahar1

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 15
Re: Triumph Daytona
« Отговор #1 -: юли 29, 2011, 11:36:14 am »
Карал съм Дайтона 600 2004,много добър мотор според мен.Не е много наточен от към вървене от колкото японските машини (поне на мен ми се стори така,но не знам,все пак вече бях карал Р1).Като цяло има много добър 3-цилиндров двигател (звукът е мноооооооооооооооооого готин,особено със спортна генерация) Управлението си му е перфектно,маалко по-различно е от японските машини (може и в мен да е причината),като цяло останах очарован,има си силица.Това е от мен,все пак го покарах около 200-250 км.
Ако реша да сменям сегашния си мотор и ако имам парите бих си купил Дайтона 675  ;) Страхотен е!
Това е от мен,надявам се да съм помогнал поооне маалко : :P :P
 :cheers: :cheers:

Неактивен wishseeker

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #2 -: юли 29, 2011, 04:16:19 pm »
мерси много колега  :cheers:  675 изглежда супер  :Devil:

ако има някой горд собственик или бивш такъв би било много добре да сподели по-подробно как са машините.. мотор, окачване, спирачки.Давайте ако са толкова добри както ги хвалят да скокнем до UK да прегледаме  ;D ;D

Неактивен joro_latev1

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 42
  • Кара: suzuki tl1000s 2001g
« Отговор #3 -: ноември 30, 2011, 12:09:59 am »
на сестрами мъжа си купи триумф 900 96г  аз го карах и според мен се държи добре на пътя и е много удобен за каране  :bravisimost: