??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ????? ?‘???‚?„–?’ > ??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ????? ?‘???‚?„–?’

Keith Code Twist of the Wrist vol.2 DVDRIP

<< < (2/17) > >>

kokoVmaxa:
 Ако си ги намерил на сръбски просто ги отвори и пренапиши(преведи) на Български това е супер елементарно само дето отнема доста време да преведеш 2 часа субтитри па били те и сръбски към български  ;)

award:
Един приятел се хвана да превежда субтитрите, на 10-тина процента е  :bravisimost:
Даже има регистрация тук :)

alex760:
работя по въпроса, но не съм про, затова става бавно..., но ще гледам да стане преди началото на сезона  :)

kokoVmaxa:

--- Цитат на: alex760 в януари 18, 2012, 09:39:16 pm ---работя по въпроса, но не съм про, затова става бавно..., но ще гледам да стане преди началото на сезона  :)

--- Край на цитат ---
Успех  :bravisimost: ще ми бъде интересно да го изгледам със субтитри и да го видя през очите на преводачите - винаги има технически термини и фрази които се превеждат според виждането и разбирането , ще бъде голям + да се направи

Freeman:
Нямам търпение да излязат субтитрите. За сега го гледам без субтитри отново и отново, но повечето работи не ги разбирам. Така ще се радвам като колегата довърши субтитрите. Това видео ще помогне на бая народ

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия