Автор Тема: Уж нямаше да му пипам нищо, но.......  (Прочетена 39669 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен che

• Hero Member
  • Публикации: 2007
  • There is no replacement for displacement......
Re: Уж нямаше да му пипам нищо, но.......
« Отговор #120 -: април 01, 2013, 01:31:44 pm »
ба, не съм се сещал даже за него
то с това време(поне последните няколко седмици) как да мислиш за каране на асвалт

отдадох сe на калта

http://www.youtube.com/watch?v=QsS1J8HwGH8
'01 KTM SX 250
'01/03 KTM 525 EXC(SX)
'98 Honda VTR1000 Firestorm
'95 KTM 620 EGS Supermoto
'89 Suzuki GSX750Fighter

Неактивен UpShift

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • CHARGER
    • Up Shift me
« Отговор #121 -: април 08, 2013, 09:19:57 pm »
Именно - Тия на Ъп-Шифт ли на кое беше(малко неуспешен опит да изкопират моя ама........) доказа на 101% че е неподходящ
 Ти като си под оборотите на които си настроен нямаш шифтър , ама вероятноста да изсипеш кутията като чанта с ключове е мнооооооого много по малка , а ако е настроен на стенд със всичките му салтанати - Те тогава гледай вече  ;)

Здравейте - докато си проверявах колко резултата излизат в гугъл за моята страница попаднах на този и няколко подобни коментара от еди и същ автор - големия търговец и тук модератор коко - това ме накара дори да се регистрирам и да дам подобаващ отговор
Освен да благодаря на коко за усмивката която породи на лицето ми с изказванията си искам да му напомня че нито на една от темите заглавието не е - "хайде да плюем всички които не четат какво пиша тук"
Тъй като сме на темата обаче - да изясня - коко - никой не иска да копира каквото и да било твое - първо измислил си го след мен гаранция - и второ толкова е зле че няма как да пробуди желание за копиране - писал си се прекупвач - бъди си такъв
"Съветите" които даваш или "коментарите" - някак си все клонят към твоя полза или към причиняване на вреда другиму - бъди достоен модератор и помагай на незнаещите

Ако желаеш мога да ти доставя няколко комплекта от моето производство да ги продаваш - тогава може да получиш отзив от клиентите и да изкажеш мнение за тия Ъп Шифт ли кви ли бяха

И накрая - към всички останали участвали в темата - или поне ентусиаста който сам си прави шифтър - давай момко - не го слушай тоя мним спец - шифтърите които продавам са с 2 потенциометъра и нямат проблеми - говоря от над 4 годишен опит - просто ползвай червячни потенциометри - тип винтови - ако не се оправяш - пиши - bmdimov@upshift.bg що се отнася до Ъп Шифтър мисля че мога да дам адекватна помощ въпреки че е в разрез с пазарната политика на цитирания специалист

Неактивен che

• Hero Member
« Отговор #122 -: април 11, 2013, 03:27:46 pm »
Благодаря за предложената помощ! :notworthy:
За сега слагането на шифтъра не е на първо място, но когато стигна до него ще пиша какъв е резултата и какви броблеми ще са изникнали. Макар че на теория и на сухо работи - прекъсва силгнала след натискане на бутона, като продължителността се регулира добре с тримера в тоста големи граници.

Последните месеци бях полудял да сменям мотора, д звимам нещо друго и т.н., но вече се отказах. Мотора си върви добре, не ми е умалял(даже и на 50% от възможностите му не мога да използвам), така че този сезон ще си го карам.

За сега, приоритет номер едно е настройка на окачването, след като вече е с работещ заден амортесиор.
Номер две си остава маховика....на шега ми дадоха срок 6-ти май, но като гледам може да не е било шега.

Ако намеря някъде тънкана преден 15 зъба венец също няма да е зле.Така или иначе на магистрала не е стъпвал от както го купих, а един от УСА форума разправя че с 15/43 и стоцк двигател прави 0-60милес за 2.6сец  :P
'01 KTM SX 250
'01/03 KTM 525 EXC(SX)
'89 Suzuki GSX750Fighter

Неактивен burkov

• Hero Member
  • Публикации: 547
    • Безплатно българско списание за Автомобили :)
  • Кара: Honda VFR 800 VTEC
« Отговор #123 -: април 11, 2013, 05:11:42 pm »
Аз си взех венец от българските и съм доволен.
В събота ще чистя веригата и мога да го снимам да видиш как изглежда след 1000 км.
Цената на двата беше 65 лева. Предния мисля че е 25.

http://www.motoforum-bg.com/index.php/topic,22852.msg151712.html#msg151712

Неактивен che

• Hero Member
« Отговор #124 -: април 29, 2013, 06:56:24 am »
Колеги, ще се разделям с VTR-a, минавам само на СМ   :-[
Ако някой се интересува 3200 е цената, като има вариант и "екстрите" да се продават и отделно, така че ако си харесате нещо питайте  ;)

http://www.motoforum-bg.com/index.php/topic,23443.0.html

'01 KTM SX 250
'01/03 KTM 525 EXC(SX)
'89 Suzuki GSX750Fighter

Неактивен che

• Hero Member
« Отговор #125 -: май 22, 2013, 08:24:47 am »
вече взех друг мотор и напускам клуба на VTR-рите.....   :'(

V2-то е прибрано в гаража и чака някой с мерак да го купи
цената е 3200 с коментар на място, като варира в зависимост от чаркалъците, които вървят с мотора
("екстрите" се продават и отделно)

http://www.motoforum-bg.com/index.php/topic,23443.0.html
'01 KTM SX 250
'01/03 KTM 525 EXC(SX)
'89 Suzuki GSX750Fighter

Неактивен che

• Hero Member
« Отговор #126 -: юли 31, 2013, 08:55:38 am »
Внимание: тази тема не е активна от 30 дни.
Може да продължиш с отговора си или да създадеш нова тема.

Така.....мотор е продаден

Но "проектирането" не спира, а само сменя формата си.
Новата машина е горд наследник на темата "уж нямаше да пипам нищо, но...."
Даже май има по-гомял потенциал за пипане :Devil:
'01 KTM SX 250
'01/03 KTM 525 EXC(SX)
'89 Suzuki GSX750Fighter