Автор Тема: Гаражи за мотори-проблеми, места за нощувка на моторите и т.н.  (Прочетена 55147 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен wolf_1

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 7
Здравейте, търся място в гараж в София, Младост 2 около Т Маркет или РУМ .   Телефон 0878647667.

Неактивен niatko

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 10
  • Кара: zx6r
Търся гараж в Овча Купел 1; 2 пишете на ЛС

Неактивен Niko Nikolov

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Кара: Yamaha TDM
Здравейте колеги! Предлагам няколко места за мотори в гараж в подземен паркинг в Манастирски ливади, наблизо до Happy.
Има СОТ, видеонаблюдение през телефона, 24/7 достъп и др. За повече инфо на 0877 262 363 или на ЛС, а също и във Facebook на Мото гаражи - София.

Неактивен Vandy

• Newbie
  • *
Здравейте, търся гараж за мотор в района на 36 СОУ в ж.к. Красно село, София.
Също така имам място в собствен подземен гараж в Младост 4, бл. 426А, ако някой има нужда да пише.

Неактивен dragunof

• Newbie
  • *
  • Кара: suzuki K2 GSXR1000
Здравейте , търся място за  мотор гр. Варна кв Левски окло втори корпус на икономическия ! 0898413849 :SOS:

Неактивен BukToP

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 9
здравейте, търся гараж/място за един мотор в района на София, Младост 3 - около магазин ДАР

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7448
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
здравейте, търся гараж/място за един мотор в района на София, Младост 3 - около магазин ДАР

Малко е трудно там. Пробвай на паркинга отсреща.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен BukToP

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 9

Малко е трудно там. Пробвай на паркинга отсреща.

Там ще да е, но се надявах ако някой има място да се включи, на паркинга ми обявиха цена от 35 лв на месец..

Неактивен AnHeL

• Newbie
  • *
  • Кара: Kawasaki ER-5
Здравейте, търся си гараж или място за мотор в района на Младост 1, гр.София. 0879 455 156  :cheers:

Неактивен Мартин Чолаков

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 33
  • Кара: Yamaha FZR 600 3HE 1991 ; Honda CBR1000RR 2007
Здравейте, търся си гараж или място за мотор в района на Младост 1, гр.София. 0879 455 156  :cheers:

Здравей Колега,

Пробвай следния номер, 0889921114. Дават се два гаража и паркоместа но какво има свободно все още не мога да кажа.
Намира се зад вече бившото Пикадили на бул. Йеросалим.

Неактивен svetlioslav

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Здравейте колеги, имам свободно място за 1 мотор във Варна- близо до Пикацили център. Става въпрос за паркомясто в подземен паркинг. Наема е 50лв за цялото място- ако някой прояви интерес ще излиза по 25 кинта на месец.

Неактивен jivanyamaha

• Newbie
  • *
  • Кара: Yamaha TDM
Здравейте, имам места в кв.Гео Милев, София, на ул.Николай Коперник, до Фантастико. Подземен гараж, без сот с дървена врата и два катинара. Ако имате интерес 0897884438. Живан.

Неактивен Kalimok

• Newbie
  • *
  • Кара: иж плаета спорт
Здравейте
Давам гараж/и за два или повече мотора в централната част на София. Обезопасени с видеонаблюдение. Зона Б 19. за инф. 0899586983

Неактивен reddek

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 5
  • Honda fen
  • Кара: Honda
Здравейте колеги,

Търся гараж в София жк Дружба 2 в близост до Кауфланд съм. Някой ако знае или има предложение да драсне на лично.

Благодаря предварително

Неактивен kinggod

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 5
Здравейте, аз също се интересувам от гараж в Младост 1.
Сееш мисъл - жънеш действие; сееш действие - жънеш навик; сееш навик - жънеш характер; сееш характер - жънеш съдба. https://autopro.bg/

Неактивен balin

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 23
Здравейте колеги, търся ГАРАЖ под наем за Мотор в района на кв.Хиподрума в София ? Може и споделен да бъде също !!  :)