Автор Тема: Гаражи за мотори-проблеми, места за нощувка на моторите и т.н.  (Прочетена 55148 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tzenkos

• Sr. Member
  • Публикации: 103
  • Кара: хонда вфр 750ф
А бе то е ясно, че като му вдигнат мерника спасение няма. На мен грижата ми е повече в посока да не стои на снега. Благодаря за предложението, Буш! Аз, ако е за оставяне извън София, имам няколко варианта. Обаче не ми се ще. Първата зима го бях закарал в Търново, някъде към средата на октомври беше. И после като се отвори едно време - народът кара, а аз се ослушвам. На следващата година си го оставих в София и карах до средата на декември, а на следващата година го изкарах към 7-8 февруари. Та ще търся варианти пак за София.
Аз за зимата мога да помогна,25лв на месец,сот и т.н.Офертата и за сега важи но ще ти е далече.кв Фондови жилища .

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7448
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Благодаря за предложението, но за зимата колегата AGT обеща да запази място в неговия гараж. Така че ако не се разсъхне нещо работата, сигурно ще съм там.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен Dava garaji za motori

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Давам гараж за мотор- обезопасен с лесен достъп в София. Спецално направен за мотор. Отделно давам и голям гараж, който маже да поеме 2-3 мотора в подземен гараж. Ако някой им а интерес може да пише. Намират се в нова кооперация близо до кръстовището на бул.Тодор Александров и Константин Велечков на 50 м. от Александър Стамболийски и на 30 м. от метрото.

Неактивен Dava garaji za motori

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Давам гараж за мотор- обезопасен с лесен достъп в София. Спецално направен за мотор. Отделно давам и голям гараж, който маже да поеме 2-3 мотора в подземен гараж. Ако някой им а интерес може да пише. Намират се в нова кооперация близо до кръстовището на бул.Тодор Александров и Константин Велечков на 50 м. от Александър Стамболийски и на 30 м. от метрото. ТЕЛЕФОНА МИ Е 0887 603 103

Неактивен naur

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 9
Гараж в Младост2 СФ си търси нов съгаражник.
« Отговор #44 -: октомври 10, 2012, 07:11:52 pm »
Намира се зад РУМа на Младост2, на човек се връзват по 35лв. заедно със СОТ. За контакти Калин 0886 203 658.

Неактивен naur

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 9
FYI: Гаражното място в младост 2 е все още свободно.

Неактивен scoot

• Sr. Member
  • Публикации: 118
Кой от нас не е запознат с проблема за пролетното запалване на мотоциклета след презимуването в гаража? Който не е запознат, може по-натам да не чете. Който си купува мотоциклет само за сезона и не му пука за техническото му състояние, може също да не чете. Тази статия е предназначена за този, който е влюбен в машината си, обича я като истински моторист, грижи се за нейното здраве и висока остатъчна стойност дори след дълги години експлоатация. Разбира се дадените съвети се отнасят за по-употребявани мотоциклети, новите (до 4-5 години) обикновено не се нуждаят от някаква специална консервация, особено ако се съхраняват в топли помещения.

Преди отправянето на мотоциклета на заслужен зимен отдих е необходимо обезателно да сменим маслото. С течение на времето неподвижното студено масло се разделя на висши и нисши фракции, който засядат по дъното на картера и ако маслото действително е старо и мръсно, могат даже да блокират каналите за смазване и дори масления филтър. Освен това разтворените в маслото остатъци от изгорели газове предизвикват активни корозионни процеси на металните части имащи съприкосновение с такова масло.

Включена поддръжка утопление и Охрана.Промо цена гараж за 1 месец - 16.90лвЗа над 3 месеца - по договорка или бонус поддръжка...       

http://scoot.bg/component/content/article/25-scoot/144-moto-garaj.html

Неактивен scoot

• Sr. Member
  • Публикации: 118
актуално за моментаа

Неактивен andre

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 5
  • Кара: Honda CB900F
 Здравейте,
 Търся гараж за 2 моторав Манастирски ливади - изток, около Комсет или жк Бокар, като за предпочитане е да го споделяме. Има опция за гараж койтоползвах, но трябва трети човек за да делим наема (миналата година беше 90 лв.)

Неактивен andre

• Jr. Member
  • **
  • Кара: Honda CB900F
набирам желаещи да намерим и делим гараж!
« Отговор #49 -: януари 17, 2013, 05:49:53 pm »
Набирам желаещи да намерим и делим гараж в района на Манастирски ливади изток. За момента сме двама. Който иска да се присъедини да пише :)

Неактивен Althazar

• Full Member
  • Публикации: 91
  • Кара: Suzuki GSXR 600 k5
Ако някой в района има място за един мотор нека да пише!
Ако има някой, който е с мотор, но също търси гараж пак да пише, може да измислим някаква кооперация.
Мен ме устройва нещо между Нишава, Дойран, бул. България и Г. Делчев.

Ако има интерес пишете на лични.

И на мен ми е необходим гараж в този район от месец април 2013 година. :)
Първи мотор - Aprilia RS 125 04
Втори мотор - Aprilia RS250 99
Текущ: Suzuki GSX600R k5
Следващ: Suzuki GSX750R k9
Последен: Aprilia RSV1000

Неактивен Zimski

• Jr. Member
  • **
Здравейте!
Място в гараж за Honda CB 500 в района на Младост 1 - метро станция/пазар/JOE дали ще се намери?
 :cheers:

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7448
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Малко по-нагоре около РУМ-а в Младост 2 имаха място в гараж  ;)

Намира се зад РУМа на Младост2, на човек се връзват по 35лв. заедно със СОТ. За контакти Калин 0886 203 658.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен Zimski

• Jr. Member
  • **
РУМ-а ми се пада малко далеч.. иска ми се да ходя без кола до гаража, така че търсенето продължава! Мерси все пак! :)

Неактивен alper_ax

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 8
Писах и в друга стара тема, но после видях тази, която е по-актуална.

Има 2 свободни места в топъл надземен гараж. Намира се зад магазин Фантастико, в Младост 4 (бл. 408).

тел. 0898 532 768

Неактивен soadfan

• Hero Member
  • Публикации: 1220
    • Ъ?
  • Кара: F шестнай... две :D
Писах и в друга стара тема, но после видях тази, която е по-актуална.

Има 2 свободни места в топъл надземен гараж. Намира се зад магазин Фантастико, в Младост 4 (бл. 408).

тел. 0898 532 768

За какви пари говорим, колега? Мой приятел го държи на паркинга зад фантастико. Ако цената е добра, ще му дам телефона, ако прецени да ти се обади да се разбирате

Неактивен Althazar

• Full Member
  • Публикации: 91
  • Кара: Suzuki GSXR 600 k5
Търся гараж за град София в Борово или Красно Село (или в непосредствена близост до тези квартали).
Първи мотор - Aprilia RS 125 04
Втори мотор - Aprilia RS250 99
Текущ: Suzuki GSX600R k5
Следващ: Suzuki GSX750R k9
Последен: Aprilia RSV1000

Неактивен alper_ax

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 8
За какви пари говорим, колега? Мой приятел го държи на паркинга зад фантастико. Ако цената е добра, ще му дам телефона, ако прецени да ти се обади да се разбирате

Наема на гаража е 100 лв, делим го по равно. Не знам каква е цената за паркинга, но предпочитам да е на сянка през лятото и на топло през зимата.

Неактивен mitakasan

• Sr. Member
  • Публикации: 112
  • eto tova e kon4eto mi....
Колеги ако някой има място в Младост 3   :cheers: да звънка 0876 560 340 Митака че не искам да го оставям на паркинга на ДАР  :( ....
Понякога взимам такива решения и правя такива неща че чувам как...бръмбарите в главата ми стават прави и ме аплодират...