Автор Тема: ИНФОРМАЦИОННА ТЕМА - Прегледи/Застраховки/Данъци и т.н.  (Прочетена 20718 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 3666
  • "RBT Custom motors" Ltd.
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: му се "BMW F850GT"
 - Пунктове за прегледни на МОТОЦИКЛЕТИ със ЛИЦЕНЗ за 2012 и изисквания
 СПИСЪК:
 ХАСКОВО , до Автомивка "МАРЧЕЛА" бившият сервиз "МАРЧЕЛА"  - Мотоциклета всички документи - ГО и т.н. + Голям талон или ксеро копие и 30,00лв (пичовете са разбрани!!  ;) )
 телефон на Собственика: 0898679192 - ИВАН / До колкото разбрах това е и единственият лицензиран сервиз в Хасковска област но незнам дали е така......)

Данъците в Хасковска община са намалени очаквам информация и цифри!
 Данъците в Димитровградска община са според МИНИМАЛНАТА Ставка илипо точно:
 1000сс = 100лв / 749сс = 75лв / 600сс = 63лв

П.П. Който има информация да пише тук и да допълваме списъка!
Гаражът:
Ducati 748SP Track bike '02 BMW F800S Special '08

Неактивен Dilyan_

• Full Member
  • Публикации: 77
  • Кара: CBR600F4i
Re: ИНФОРМАЦИОННА ТЕМА - Прегледи/Застраховки/Данъци и т.н.
« Отговор #1 -: септември 13, 2012, 08:21:09 pm »
Преглед в София:)
София,жк.Дружба,бул.\\\"Цветан Лазаров\\\"32
тел.:02 974 50 42;0887 312 548;0885 052 355;
Околовръщен път Бояна-Драгалевци
тел.:02 962 84 35;0887 238 468;0888 737 091;
Сервизите са Крафт,вчера минах преглед в този,който е в дружба,искаха ми
-голям,малък талон
-застраховка
-платен данък
-лична карта
-48лв
Гледаха свтлини,луфтове и спирачки на валовете и всичко се снима с камера,като момчетата казаха че го предава на живо,но не питах къде и прави и запис на отделни моменти от прегледа които,ако някои се сети,може да види.
« Последна редакция: септември 13, 2012, 08:24:34 pm от Dilyan_ »

Неактивен Иво111

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 33
  • Кара: Kawasaki Z750
Аз съм от Шумен. Минах преглед при Пешо Предницата. Сервиза е в кв. Дивдядово. Това е единственото място в града ни. Цената беше 25.00 лв, голям талон и полица за Гражданска отговорност. НООООО или аз съм пълен "леш" или тези "орица" са пълни л..... ,  след като ме качиха на валяците последва падане ! Като натиснеш спирачката  на кола или мотор  на валяците  МПС - тата  се "изхвърлят" назад. В моя случай десен крак на крачна спирачка , а левия на земята.  Последва  ляв крак във валяците падане и затискане от мотор. След това ставане, псуване едновременно с това и оглеждане на спойлери и пак псуване! Пак се сетих за случката и пак псуване! Данъка за Кава Z 750 e 75 лева.

Неактивен oggie

• Hero Member
  • Публикации: 420
  • Кара: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
след като ме качиха на валяците последва падане ! Като натиснеш спирачката  на кола или мотор  на валяците  МПС - тата  се "изхвърлят" назад. В моя случай десен крак на крачна спирачка , а левия на земята.  Последва  ляв крак във валяците падане и затискане от мотор. След това ставане, псуване едновременно с това и оглеждане на спойлери и пак псуване!
Е как бе мотра не се ли обезопасява с колани ?

Неактивен jazovetza

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 360
  • 0889944037
В гр.София срещу бившия ,,Електрокарен завод", който вече не съществува в сервиза на ,,СУЗУКИ", който е и за ремонт на автомобили има и преглед за ГТП и за мотори, изключително коректни, единствено трябва да си носите задължителните неща описани по-горе.... ;)

НИТО ДЕН БЕЗ БИРА И....

Неактивен Иво111

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 33
  • Кара: Kawasaki Z750
Аз съм от Шумен. Минах преглед при Пешо Предницата. Сервиза е в кв. Дивдядово. Това е единственото място в града ни. Цената беше 25.00 лв, голям талон и полица за Гражданска отговорност. НООООО или аз съм пълен "леш" или тези "орица" са пълни л..... ,  след като ме качиха на валяците последва падане ! Като натиснеш спирачката  на кола или мотор  на валяците  МПС - тата  се "изхвърлят" назад. В моя случай десен крак на крачна спирачка , а левия на земята.  Последва  ляв крак във валяците падане и затискане от мотор. След това ставане, псуване едновременно с това и оглеждане на спойлери и пак псуване! Пак се сетих за случката и пак псуване! Данъка за Кава Z 750 e 75 лева.
след като ме качиха на валяците последва падане ! Като натиснеш спирачката  на кола или мотор  на валяците  МПС - тата  се "изхвърлят" назад. В моя случай десен крак на крачна спирачка , а левия на земята.  Последва  ляв крак във валяците падане и затискане от мотор. След това ставане, псуване едновременно с това и оглеждане на спойлери и пак псуване!
Е как бе мотра не се ли обезопасява с колани ?
Не никакви колани! Прегледите за мотори се правят където се правят прегледи и на автомобили.  Вкарваш мотора на валяците сядаш и започваш да натискаш спирачката. Като разбрах какво са намислели им казах ще ме съборите от мотора ! Те няма страшно всичко е под контрол! За малко да ми строшат кракът на валяците! 

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7448
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Би трябвало да има някакви парапети. Гледах някъде реклама, но не се сещам за кой сервиз ставаше въпрос. Та аз този месец трябва да минавам преглед и ако не ми покажат обезопасяващи елементи, отивам да търся друг сервиз. Ако искат да качват машината на валяците естествено  ;) та ако някой е минал прегледа без тези стънт изпълнения - да казва адреса.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен oggie

• Hero Member
  • Публикации: 420
  • Кара: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Абе кви валяци абсурд . Тоя 400 кила мотор ако се метне няма сила която да го спре ако не е вързан .

Неактивен Dilyan_

• Full Member
  • Публикации: 77
  • Кара: CBR600F4i
-голям,малък талон
-застраховка
-платен данък
-лична карта
-48лв
Гледаха свтлини,луфтове и спирачки на валовете и всичко се снима с камера,като момчетата казаха че го предава на живо,но не питах къде и прави и запис на отделни моменти от прегледа които,ако някои се сети,може да види.
Без никакви връзвания. Само сложиха две приставки на валяците,да не бяга евентуално наляво и надясно, но гумата така и не ги докосна. Човека седна,сложи предната гума на валяците и натисна задната спирачка. И когато стисна предната, гумата спря, а валяците "боксуваха". Същото и за задната гума, съответно държеше предната спирачка. :bravisimost:
« Последна редакция: октомври 09, 2012, 05:08:43 pm от Dilyan_ »

Неактивен jagobi

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 30
за инфо след 1 11 тая година няма да се минава техно тест а ДАЙ софия ще се издава единично типово одобрение (което е същото като технотеста просто други ще зимат парите)адреси и тел има във всички пунктове на кат

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7448
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
-голям,малък талон
-застраховка
-платен данък
-лична карта
-48лв
Без никакви връзвания. Само сложиха две приставки на валяците,да не бяга евентуално наляво и надясно, но гумата така и не ги докосна. Човека седна,сложи предната гума на валяците и натисна задната спирачка. И когато стисна предната, гумата спря, а валяците "боксуваха". Същото и за задната гума, съответно държеше предната спирачка. :bravisimost:

Такааа. Днес свърших и тази работа. В сервиза на "Крафт" на околовръстното. Струваше 48 лв. Сложиха приставките на валяците, и един парапет отляво.  Аз си бях на мотора. Предна и задна спирачки без проблеми. Тучът не мръдна на никъде. Явно по-тежките мотори по не се лашкат. Цялата операция отне към 20 минути с всичкото там писане, проби, сверки и т.н.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен R6_Yamaha

• Full Member
  • Публикации: 76
  • Кара: R6
Re: ИНФОРМАЦИОННА ТЕМА - Прегледи/Застраховки/Данъци и т.н.
« Отговор #11 -: септември 18, 2013, 04:29:56 pm »
Цитат
Такааа. Днес свърших и тази работа. В сервиза на "Крафт" на околовръстното. Струваше 48 лв. Сложиха приставките на валяците, и един парапет отляво.  Аз си бях на мотора. Предна и задна спирачки без проблеми. Тучът не мръдна на никъде. Явно по-тежките мотори по не се лашкат. Цялата операция отне към 20 минути с всичкото там писане, проби, сверки и т.н.

и при мен абсолютно същото :bravisimost: