Автор Тема: ФорумнИ сбиркИ 2014г.  (Прочетена 43843 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Публикации: 2183
  • Излекуван работохолик.
  • Кара: Черна FZ1-N
ФорумнИ сбиркИ 2014г.
« -: януари 29, 2013, 01:35:07 pm »
Предвид това, че се разминахме с "края на света" и някак оцеляхме, предлагам да помислим къде и кога ще се срещнем през тази година. Забележете - не случайно съм наблегнал на множественото число. Да помислим отрано, за да не стане като миналата година - цял сезон се канехме и накрая си направихме сбирката заедно с други две национални мероприятия, та със зор се събрахме десетина човека.

Доколкото си спомням, в някоя тема Манастира имаше идея за първа сбирка през годината - тук: http://www.motoforum-bg.com/index.php?topic=22723.0. Казвайте сега какво ще правим и всеки да си планира нещата. Ще бъде жалко, да не се видим с толкова хубави хора цяла година...

Ако нищо друго не помага - прочети Service Manual!

Неактивен mitakasan

• Sr. Member
  • Публикации: 112
  • eto tova e kon4eto mi....
Re: ФорумнИ сбиркИ 2014г.
« Отговор #1 -: януари 29, 2013, 07:59:37 pm »
Здравейте колеги за 1-ви път от 10г. насам ще съм си в БГ цялата година и съм наистина навит да се направи една хубава среща.Както казва колегата Bushman да помислим отрано ;) за да няма изненади в края  :headbang: по смело давайте идеи и да се организираме че ей го на сезона започва  :headbang: а за някои дори не е спирал  :notworthy:
Понякога взимам такива решения и правя такива неща че чувам как...бръмбарите в главата ми стават прави и ме аплодират...

Неактивен васко-57

• Hero Member
  • Публикации: 636
  • Кара: Honda Hornet, Suzuki VX-800, Honda ANF 125i Wave
« Отговор #2 -: януари 30, 2013, 09:06:27 am »
Манастира добре е предложил местата, тествани са неколкократно и дори първата дата е забита - 24-26 май.
Пунктовете (Чавдар, яз. Сопот и яз. Копринка) са горе-долу в центъра на страната, което дава предпоставката да се съберат хора от всички краища.
Мисля да предложа на обсъждане първата дата да се изтегли в седмицата 1-6 май, когато ще се почива сериозно и ако случим и времето да е с нас, можем да се съберем на обявеното място и преди 24 май.
Иначе можем да използваме и съборите (или част от тях) да се видим на по  :cheers: :beer:
Например първия истински е Ямбол и защото е първи по време, и цяла зима сме се точили имам чувството че се събират много повече хора, отколкото на следващите. Мястото, традициите и организацията са добри (поне 2012 бяха) и може да се направи предварителна сбирка преди първата. Ще обсъждаме..... :bravisimost:

Неактивен ludkrasio

• Мc Black Scorpions
  • Sr. Member
  • Публикации: 119
  • Кара: Suzuki Marauder 800 ,2002
« Отговор #3 -: февруари 16, 2013, 06:16:57 pm »
Тъй като ми е първа година на пътя с моята 'Мъжкарана" много ми се иска да участвам в някоия от сбирките на форума.Като за място на събитието предлагам яз.Батак местност Циговчарк,но това е мое лично предложение за мен мястото няма голямо значение важна е компанията. :cheers:
Have a beer, Have no fear!

Неактивен iskodisko

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 20
  • 0876806628
  • Кара: ymaha virago535
« Отговор #4 -: март 03, 2013, 11:25:03 am »
Здравейте колеги за 1-ви път от 10г. насам ще съм си в БГ цялата година и съм наистина навит да се направи една хубава среща.Както казва колегата Bushman да помислим отрано ;) за да няма изненади в края  :headbang: по смело давайте идеи и да се организираме че ей го на сезона започва  :headbang: а за някои дори не е спирал  :notworthy:
  mi kolegi ako ima njkoi da se saberem i da BRAMNEM DO NJKADE

Неактивен angel4o

• Hero Member
  • Публикации: 833
  • 'някви мотори...
« Отговор #5 -: март 03, 2013, 12:04:18 pm »
Аз съм за яз. Копринка или Сопот.... колегите,давайте мнение и Вие...

п.п. Според мен е важно да има място да се обособят софрата и палатките....
http://www.vbox7.com/play:0c6339a3
Възможно е нещата да се случват!
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам прасетата....

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Излекуван работохолик.
« Отговор #6 -: март 04, 2013, 11:25:53 am »
Докато всеки се ослушва - няма да стане. Аз викам някой (Манастира например) да забие няколко дати и места - и това е. Той ако не е наясно какво е небходимо за една хубава сбирка - кой друг? Така всеки ще може да си направи сметка дали иска и може да дойде, ще си планира пътуването. Бих предложил само да не са всичките сбирки на едно и също място, да има малко разнообразие.

Ти си, бай Петко - давай! Ти ще кажеш, а ние ще мислил. И ще действаме заедно...

Неактивен Манастира

• Sr. Member
  • Публикации: 111
« Отговор #7 -: март 04, 2013, 06:37:45 pm »
Цитат на: Bushman link=topic=22889.msg154796#msg154796 date=1362389153
Ти си, бай Петко
[/quote

Стана ми смешно на обръщението,но ще трябва да свиквам.По принцип всичките ми приятели и познати от сбирките в "мото-зоната" си ми викат петкан/е или манастира/е,независимо дали са на 20или 50г-момичета,момчета и по стари де.
Та по същество:на 24-26 май ще съм на Св.Петка-до гр.Златица,с.Чавдар.Стана традиция от 5-6г.да се събираме на тази дата.Мястото е по близо за софиянци,но мен не ме е бъркало да отида там и да се видя с познати и приятели като някои срещи сме ги повтаряли и есента та който има желание,време и най-вече възможност-ДА ЗАПОВЯДА
За яз.Копринка:нека да се допитаме и до мускетара ДЪРТАНЯН.Той правеше някакъв курбан и ще е добре да се съчетае мероприятието-2в1 да стане.За сега -тплкова.Темата я следя постоянно,така че ако се наложи уточнение ще съм на линия  :cheers:

Неактивен ston_cold70

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 28
  • Кара: cbr f-3
« Отговор #8 -: март 05, 2013, 10:50:29 am »
Идеиката ми допадаи мисля че ще е по добре някъде по към средата на държавицата за да е по удобно поне на повечето от нас иначе даите дата :cheers:

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Излекуван работохолик.
« Отговор #9 -: март 05, 2013, 12:38:43 pm »
Стана ми смешно на обръщението, но ще трябва да свиквам...

Няма нужда да свикваш, както кажеш - така ще се обръщаме към теб. Въпреки, че пък на мен ми е странно на човек, дето може да ми бъде баща, да му викам Петкан...

Значи да разбираме, че едната среща вече е определена: 24 - 26 май на връх Св. Петка, близо до с. Чавдар, гр. Златица. За втората - Дъртянян ще си каже тежката дума и викам - поне още една среща да измислим, та всеки да има шанс да се включи, на поне една от трите. Иначе организацията е ясна - ще бъде както си го направим. Само мерак да има...

Аз бих предложил едно хубаво място - хижа Леденика във Врачанския балкан. Пътят е хубав, има голяма поняна с пейки и огнища със скари за барбекю. Хижата не е лоша, нощувката е десетина лева, има и кръчма. На стотина метра е пещерата - една от най-красивите в България. Мястото е много приятно, много събори са направени там. Та може и ние да се разпишем. Малко е по-странично, но пък нали сме моторджии, 50-тина километра в повече няма да сбъркат никого.

« Последна редакция: март 05, 2013, 12:44:37 pm от Bushman »

Неактивен Манастира

• Sr. Member
« Отговор #10 -: март 05, 2013, 04:32:52 pm »
Казах го на майтап,не ми се сърдете а и съм нов в този форум.Ето ви клипче от доброто старо време за една 3 дневна почивка:

http://www.youtube.com/watch?v=iROaXD-3DII
Още едно,където се събрахме над 100 приятели от 3 мото форума: мото-зона.байкърс и мото-форум-семейството:Та там се изпиха 5 кега бира,но си имаше машина за нея и агрегат да я поддържа студена:

http://www.youtube.com/watch?v=30nlNjhRSug
Къпиновски манастир:

http://www.youtube.com/watch?v=30nlNjhRSug

На леденика отдавна не съм ходил а там си е добро място за обичащите природата.Един 1 март посрещнахме на
х.Тева-може би я знаеш къде е.Още едно добро място е в с.Боженица.Има място за палатки,стаи за спане,басейн.Селото е пак из този район,но мисля преди Враца.

Неактивен Stan4o_12

• Hero Member
  • Публикации: 512
« Отговор #11 -: март 05, 2013, 05:49:43 pm »
Кога сте на Копринка да дойда да ви видя?Само дето не съм моторизиран де,но ...нищо.На по  :cheers:

Неактивен tzenkos

• Sr. Member
  • Публикации: 103
  • Кара: хонда вфр 750ф
« Отговор #12 -: март 05, 2013, 07:29:30 pm »
Миналата година малко бяхме но си беше приятно.Живот и здраве а и пари де....мисля да посетя мероприятието и тази година,където решите аз съм за. :cheers:

Неактивен Манастира

• Sr. Member
« Отговор #13 -: март 05, 2013, 09:31:55 pm »
Сълзи в очите и сребро в косите и се чудя къде съм АЗ-може би само в спомените си ????
В този ред на мисли ми остава само едно:
Нарушавайки семейния бюджет сме се срещали с прекрасни хора за което не сме съжалявали и ви желая и на вас  да имате такива преживявания.

п.п. Допуснал съм грешка в клиповете,сигурно е заради "сълзите" и най-вече,че две от дамите в тях не са сред нас.Това е клипа за Капиновски манастир:

http://www.youtube.com/watch?v=TMn9MuDjY00

Неактивен IVODR800S

• Ivelin Mitev
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 552
  • БЪРЗАЙ БАВНО/А.Л.М.
  • Кара: SUZUKI DR-BIG800S
« Отговор #14 -: март 06, 2013, 09:41:13 pm »
Сълзи в очите и сребро в косите и се чудя къде съм АЗ-може би само в спомените си ????
В този ред на мисли ми остава само едно:
Нарушавайки семейния бюджет сме се срещали с прекрасни хора за което не сме съжалявали и ви желая и на вас  да имате такива преживявания.

п.п. Допуснал съм грешка в клиповете,сигурно е заради "сълзите" и най-вече,че две от дамите в тях не са сред нас.Това е клипа за Капиновски манастир:
http://www.youtube.com/watch?v=TMn9MuDjY00
Не,е така Петкане,ти винаги ще бъдеш в спомените ми и не само на мен а на всички който те познават
и са има ли среща с теб и  МАМЕТО.Вярно е ,че загубихме две девойки на скъпи братя Серго и Митака  но живота
продължава аз също се разплаках като видях колко са весели и щастливи около нас!В тоя форум хората не ги познават повечето но са разбрали за ко иде реч,аз искрено се надява да се виждаме и за на пред за да има спомени от такива сбирки  за да има кво да разправяме на наследниците си! 
 :beer: :cheers: :beer:
От "ПОЧТИ" до "НАПЪЛНИХ СИ ГУМАТА" разликата е около кило лайна в памперса .
А.Л.М.(АСОЦИАЦИЯ НА ЛОШИТЕ МОДЕРАТОРИ)

Неактивен IVODR800S

• Ivelin Mitev
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • БЪРЗАЙ БАВНО/А.Л.М.
« Отговор #15 -: март 06, 2013, 09:52:45 pm »

Дайте да се вземем във ръце и Криза не КРИЗА най накрая се съберем хората
който четат форума на едно място,толкова ли е трудно не мога да разбера.

Неактивен angel4o

• Hero Member
  • Публикации: 833
  • 'някви мотори...
« Отговор #16 -: март 06, 2013, 10:25:21 pm »
Ми дайте ако искате да го направим на яз. Копринка, среде родината е, място има, пътя е хубав, може да се съберем, примерно 21-22-23 Юни... Ако Бай Петко е съгласен, както и другите може да вземем за организация да мислим... IVODR800S кажи и ти какво мислиш по въпроса...
http://www.vbox7.com/play:0c6339a3
Възможно е нещата да се случват!
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам прасетата....

Неактивен IVODR800S

• Ivelin Mitev
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • БЪРЗАЙ БАВНО/А.Л.М.
« Отговор #17 -: март 06, 2013, 10:38:37 pm »
Ми дайте ако искате да го направим на яз. Копринка, среде родината е, място има, пътя е хубав, може да се съберем, примерно 21-22-23 Юни... Ако Бай Петко е съгласен, както и другите може да вземем за организация да мислим... IVODR800S кажи и ти какво мислиш по въпроса...
Колега,аз винаги съм за сбирки, мен  дата и време не ме плаши,нека да има ясна
дата вече за да може всеки  да си направи план  график за почивка, дати места 
всеки казва далеко е еди къде си е,ами ей вие мотористи ли сте или не
нали на моториста е най важното е да пътешества и да се запознава със ново хора!
 :beer: :cheers: :beer:

Неактивен werty

• Hero Member
  • Публикации: 814
  • Кулинарен рокер
  • Кара: със стил
« Отговор #18 -: март 06, 2013, 11:04:57 pm »
Ето ви една идея - да се съберем на 24 май на Света Петка , и там да решим как ще се съберем на Копринка  ;D ....

Колкото до Копринка , преди мнооооого години правихме  сбирка с "другия" форум , точно под стената . Имаше някаква станция ...или нещо подобно , навес , нещо като кръчмичка , бунгала и стаи за спане , място за палатки , двор за моторите . Мисля , че това е удачен вариант , защото има хора не обичащи да спят на палатка , има хора обичащи да се къпят редовно , а и ако "заведението" работи не ни трябва да мислим за алкохол , храна , огньове , скари , въглища , осветление и тем подобни туристически екстри . Вярно сега някой ще каже , че точно го влече - еми като го влече никой не го спира да си разпъне палатка - все пак има възможност , защото в другия вариант - насред гората няма как "другите" да вземат душ или да спят на легло . 
Исках Intruder VS800 - имах го
Исках Intruder М800 - имам го
Искам Intruder M1800 - ще го имам

Неактивен Steff

• Sr. Member
  • Публикации: 162
  • Кара: Yamaha TDM900i
« Отговор #19 -: март 06, 2013, 11:10:30 pm »
Дайте да стиковаме малко нещата :) Първата сбирка да е на 24-26 май на Света Петка, втората предлагам да е на Леденика (Враца), както предложи Bushman примерно юни месец (само да уточним дати). За Леденика мога да съдействам, понеже съм от този край. По принцип сбирките на язовири са хубави, но само ако ИвоДР не е до вас в палатка  ^-^
Предлагам да се събираме всеки месец някъде, само давайте идеи и дати :) Знам, че е криза и че бИнзИна е скъп, но ако гледаме все някъде да е удобно за всички - няма да се разберем и трудно ще се получат сбирки :)