Автор Тема: Интересна промоция в Лидл  (Прочетена 22500 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alien

• Hero Member
  • Публикации: 265
Интересна промоция в Лидл
« -: февруари 19, 2013, 03:51:23 pm »
Не правя реклама, казвам ако има заинтересовани :)

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-20EF869B-B457FD2E/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=22265

..... някой да каже мнение, ако си е купувал от термобельото миналата година.
Лично аз мисля да си взема уоки-токито
yours can go fast... mine can go anywhere
                www.balkanmotoadv.com

Неактивен OBI_1

• Hero Member
  • Публикации: 596
  • Кара: Kawasaki GPZ500S Ninja Kawasaki ZX-9R Ninja Kawasaki ZXR 750 Ninja Kawasaki ZR-7
Re: Интересна промоция в Лидл
« Отговор #1 -: февруари 19, 2013, 04:11:40 pm »
Термобельото на живо си изглежда кат парцал, но все пак може би като свойства ще важи. Колана бил доста полезен атрибут.

Неактивен silver_vlado

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 497
  • Кара: търся си... нещо :)
« Отговор #2 -: февруари 19, 2013, 04:24:16 pm »
От термо-бельото съм много доволен, но си е само за студено време, заключалката е ОК за цената си, аз лично ще си взема колан и туй уоки-токи. Ако има и покривало за мотор ще си взема още 1 (от него съм супер доволен) :)

Неактивен alien

• Hero Member
« Отговор #3 -: февруари 19, 2013, 04:43:12 pm »
От покривалото и аз съм много доволен.
                www.balkanmotoadv.com

Неактивен tzenkos

• Sr. Member
  • Публикации: 103
  • Кара: хонда вфр 750ф
« Отговор #4 -: февруари 19, 2013, 06:18:22 pm »
Аз колан си взех миналата година и съм доволен,върши работа и е на добре цена.

Неактивен eizenhart

• Full Member
  • Публикации: 78
  • Кара: Kawasaki Z1000
« Отговор #5 -: февруари 20, 2013, 09:30:39 am »
Не правя реклама, казвам ако има заинтересовани :)

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-20EF869B-B457FD2E/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=22265

..... някой да каже мнение, ако си е купувал от термобельото миналата година.
Лично аз мисля да си взема уоки-токито

Термобельото за цената си е бомба, аз и други приятели си взехме от тази промоция и за сега оплаквания няма и за по-топло време си върши работата. Тези дни излизам с него да карам, както и един път без него и мога смела да кажа, че разликата е голяма. За колана същото, без него сигурно щях да вия от бъбреци.

П.С. Радиостанциите и мен ме заинтригуваха, за тях отзиви някой?

Неактивен che

• Hero Member
  • Публикации: 2007
  • There is no replacement for displacement......
« Отговор #6 -: февруари 20, 2013, 11:57:43 am »
Цитат

Термобельото за цената си е бомба, аз и други приятели си взехме от тази промоция и за сега оплаквания няма и за по-топло време си върши работата. Тези дни излизам с него да карам, както и един път без него и мога смела да кажа, че разликата е голяма. За колана същото, без него сигурно щях да вия от бъбреци.

цаната му не е много ниска, прат ми наскоро взе от Louis за 20 евро парчето и съм доста доволен

'01 KTM SX 250
'01/03 KTM 525 EXC(SX)
'98 Honda VTR1000 Firestorm
'95 KTM 620 EGS Supermoto
'89 Suzuki GSX750Fighter

Неактивен award

• Hero Member
  • Публикации: 608
  • Кара: CBR 1000 RR
« Отговор #7 -: февруари 20, 2013, 12:03:24 pm »
Термо бельото е добро

Неактивен Hesoss

• Hero Member
  • Публикации: 531
  • Кара: KAWASAKI ZX10R 04-05
« Отговор #8 -: февруари 20, 2013, 12:48:48 pm »
Цитат

цаната му не е много ниска, прат ми наскоро взе от Louis за 20 евро парчето и съм доста доволен
и аз ползвам на Hi-tec с кулмакс система за 46лв бройката така че наистина цената не му е ОК за това което представлява .... иначе има немско термо на не си спомням коя марка беше ... купих го за 11лв горнище и 9лв долнище което е от този тип термобельо което топли но под екипа в грещо време и с такова термобельо можеш да получиш топлинен удър
"Едно нещо разбрах със сигурност през моя живот - че навсякъде може и без мене."

Неактивен eizenhart

• Full Member
  • Публикации: 78
  • Кара: Kawasaki Z1000
« Отговор #9 -: февруари 20, 2013, 03:27:34 pm »
Цитат

и аз ползвам на Hi-tec с кулмакс система за 46лв бройката така че наистина цената не му е ОК за това което представлява .... иначе има немско термо на не си спомням коя марка беше ... купих го за 11лв горнище и 9лв долнище което е от този тип термобельо което топли но под екипа в грещо време и с такова термобельо можеш да получиш топлинен удър

За бога братя не купувайте.  :D

Неактивен Drakula

• Full Member
  • Публикации: 79
  • Кара: Suzuki Bandit
« Отговор #10 -: февруари 21, 2013, 07:15:10 pm »
Днес имах възможност да пробвам каската. Като цяло за цената си е идеална. Ако обаче я сравнявам с Shoie - нямат нищо общо.

Неактивен werty

• Hero Member
  • Публикации: 814
  • Кулинарен рокер
  • Кара: със стил
« Отговор #11 -: февруари 21, 2013, 10:50:26 pm »
........Ако обаче я сравнявам с Shoie - нямат нищо общо.

To и цената ако и сравниш с Shoie - няма нищо общо  ;D

PS: А аз пък си имам колан , изглежда доста добре .....в неделя даже ще знам дали върши работа  :bravisimost:
Исках Intruder VS800 - имах го
Исках Intruder М800 - имам го
Искам Intruder M1800 - ще го имам

Неактивен burkov

• Hero Member
  • Публикации: 547
    • Безплатно българско списание за Автомобили :)
  • Кара: Honda VFR 800 VTEC
« Отговор #12 -: февруари 21, 2013, 11:10:42 pm »
И аз взех колан. Отидох за радиостанция, но вече няма бройки. Взех и едно покривало за пофарък, след като ги похвалиха колегите.

Колана ще го тествам утре, изглежда наистина приятно.

Неактивен silver_vlado

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 497
  • Кара: търся си... нещо :)
« Отговор #13 -: февруари 22, 2013, 08:47:33 am »
Коланът върши чудесна работа :), но от термо-бельото не съм доволен... става перфектно за активно ходене из планина, но не и стационарка на мотор, а бях с дънки и панталони за риба (15 лева от Илиенци) и не ми беше комфортно.  Радио-станциите са Numero Uno  :headbang:

Неактивен alien

• Hero Member
« Отговор #14 -: февруари 22, 2013, 09:13:18 am »
И аз взех радиостанции, добре изглеждат и даже работят :D Снощи докато си играех с тях успях да си поговоря с няколко непознати. Явно ефира рязко ще се насити  :D :D :D
                www.balkanmotoadv.com

Неактивен Ivan__ov

• Hero Member
  • Публикации: 606
  • Кара: СмРАД 750 инджекшън
« Отговор #15 -: март 01, 2013, 08:05:54 pm »
И аз си взех коланче/поясче  ;D
Един приятел веднага се изказа, че било пълен боклук  >:( Какви колани имало....да има ама не по 11лв.  8)
Пък и си мисля, че на мен ще ми върши много добра работа, а именно да не ми духа на кръста и бъбреците като залегна напред.
Ако сте с цял екип е напълно излишен, но ако сте с екип от 2 части или само с яке и панталон/дънки ще върши работа.
Даже си мисля да му пришия едно велкро на колана и якото, за да може като се наведа напред да не ми се вдига якето  ::)
Термо бельото нещо не ми хареса за цената си, ако беше 10-15лв. сигурно щях да си взема  :Devil:
http://hsrr.snimka.bg/motorcycles/lidl.734786

Неактивен зоро

• Hero Member
  • Публикации: 515
« Отговор #16 -: март 01, 2013, 10:22:19 pm »
Коланът е перфектен, покривалото също, всичко друго е леш...чантата се баталяса за две карания...
"Много пари съм дал за пиене, леки жени и хазарт, но съм дал и много пари за глупости."
Вини Джоунс

Неактивен qko_mlqko

• Крал Иво Дичев
  • Hero Member
  • Публикации: 375
  • Кара: Мокик Балкан МК50-3 1974г. и Honda CB600F Hornet
« Отговор #17 -: март 01, 2013, 10:51:59 pm »
За чантата хич не съм съгласен ;) Цял сезон карах с моята натъпкана до пръсване и не е мръднала- като нова е. Като се замисли човек, кво толкова може да и стане, тя просто си седи на резервоара...

Някой може ли да каже нещо повече за 'уоки токитата' ? Как се задейства ' говоренето' ? Къде се намира копчето, как се натиска докато караш?

Цитат
Гласово активиране чрез функцията VOX с 3-степенна регулируема сила на звука
Тъп въпрос задаваш- тъп отговор получаваш!

Психично болен, избягал от лудницата- НА СВОБОДА!!!

Неактивен зоро

• Hero Member
  • Публикации: 515
« Отговор #18 -: март 02, 2013, 09:19:55 am »
три от многото ципове дадоха фира, появиха се и леки прокъсвания...
"Много пари съм дал за пиене, леки жени и хазарт, но съм дал и много пари за глупости."
Вини Джоунс

Неактивен nikotin

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 22
« Отговор #19 -: март 02, 2013, 10:03:11 am »
Токито е чудно. Праща си доволно надалеч дори в градска среда. Работи на разрешения за употреба без лиценз честотен диапазон. Има и цифрови и аналогови кодировки на сигнала. Направо си е подарък за тия пари. Все още не съм го тествал на моторетката обаче.

Функцията за която питаш работи прилично. С трите степени се регулира колко силен звук да активира предаването. При най- слабата чувствителност трябва бая да викнеш за да почне да предава. Справя се добре и не реже първата дума или звук. Предстои да видя обаче как ще се справя със шумовете при движещ се мотор. Ръчното активиране става или от токито или от копче на микрофона на хендсфрийто.