Автор Тема: Kawasaki ER6-f/n, клубна тема  (Прочетена 2816 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Veseliq

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 34
Kawasaki ER6-f/n, клубна тема
« -: юни 28, 2013, 02:07:48 pm »
Може би това е най-точната категория, в която пада въпросното моторче. Аз лично имах щастието преди месец да се сдобия с чисто нова такава машина, модел 2012, с ABS. До тук съм сложил краш тапи, поръчал съм ръчки на PUIG за спирачката и съединителя и Bagster за резервоара. Обожавам го това моторче, ще се радвам да се намерим с повече хора, с които да обсъждаме тази линия на Kawasaki.

Статистика на разхода:

Снимчица:

Неактивен BlueOcean

• Hero Member
  • Публикации: 365
Re: Kawasaki ER6-f/n, клубна тема
« Отговор #1 -: юли 01, 2013, 03:22:02 pm »
2012... Бая си се изръсил! Честито, много исках да си взема такова, но парите на това, което исках, бяха много, по-евтините пък не ставаха. Появи се друга любов обаче :) Безаварийно и много да се радвате взаимно ;)

Неактивен Veseliq

• Jr. Member
  • **
« Отговор #2 -: юли 03, 2013, 10:45:28 pm »
Вече мотора е с Bagster и ръчки Puig. Адски доволен съм от работата на Еди Мото!

Неактивен BlueOcean

• Hero Member
  • Публикации: 365
« Отговор #3 -: юли 04, 2013, 10:25:19 am »
Aaa, ти си с F-ката. Пак е красив, аз харесвам повече N-ката :friends:

Неактивен Veseliq

• Jr. Member
  • **
« Отговор #4 -: юли 04, 2013, 07:58:11 pm »
Нещо не ме грабват голите мотори - поне не колкото по-облечените. Борбата с вятъра е жестока над 100км/ч. Влюбих се в ER-6f-а от пръв поглед, така и реших да го взема точно него :) Живот и здраве, след някоя друга година бих го сменил за Z1000SX. Но като че ли повече мощност не ми трябва, комбинирано с ниския разход и маневреност в града, този мотор ще се задържи дълго в моя гараж.

Неактивен Veseliq

• Jr. Member
  • **
« Отговор #5 -: юли 24, 2013, 04:23:28 pm »
Още една снимка с багстера. Тази седмица ми се налага да пътувам (без него), но края на идната мисля да направя пак някоя по-дълга разходка за 2-3 дни.

Заради кожухчето, хората ме питат каква марка е  :o

Неактивен MotoMAGNA

• Sr. Member
  • Публикации: 198
« Отговор #6 -: юли 29, 2013, 06:43:02 pm »
Още една снимка с багстера. ...............
Заради кожухчето, хората ме питат каква марка е  :o
ВИНАГИ СТАВА ТАКА! обикалят,обикалят,гледат ,снимат и накрая понякога ПИТАТ .... Не че с тя ОГРОМНИ Букви не е доста ясно ... но все пак   :friends:

Неактивен Veseliq

• Jr. Member
  • **
« Отговор #7 -: юли 31, 2013, 12:32:11 pm »
Ами, преди имаше на резервоара KAWASAKI, което отговаряше на въпроса на повечето :) Но сега е скрит под Bagster-а и вече абсурд - поне зелен да беше мотора, щеше да се сещат поне част от хората, ама... ???

Неактивен versatile

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #8 -: май 29, 2019, 09:40:22 am »
Здравейте! От месец и аз съм собственик на Kawasaki er6f 2008. Малко го оцветих и му взех по висока слюда. Бих искал да попитам някой, ако е сменял ауспуха може ли да ми сподели какви са милиметрите вход/изход? Благодаря ;)
« Последна редакция: май 29, 2019, 09:45:47 am от versatile »