Автор Тема: Загубен номер  (Прочетена 1104 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitakasan

• Sr. Member
  • Публикации: 112
  • eto tova e kon4eto mi....
Загубен номер
« -: септември 29, 2013, 04:49:33 pm »
Колеги днес след като се прибрах от Сопот и спирайки в София установявам че номера ми го няма :( ... Чувал съм че се ходи в полицията да се обяви за откраднат или изгубен но не знам точно каква е процедурата мисля да изчакам ден-два ако някой го намери, но после не знам как да процедирам.Ако някой е минавал по този път нека да сподели какво се прави :SOS:.Проблема при мен е,че мотора е на името на сина ми/имам пълномощно/ който живее в Габрово и съответно номера е габровски.Аз си живея в София и ако трябва да ходя до Габрово с мотора без номер как да го направя или по точно кога трябва да се ходи.Ще съм благодарен за всяко инфо.
Понякога взимам такива решения и правя такива неща че чувам как...бръмбарите в главата ми стават прави и ме аплодират...

Неактивен burkov

• Hero Member
  • Публикации: 547
    • Безплатно българско списание за Автомобили :)
  • Кара: Honda VFR 800 VTEC
Re: Загубен номер
« Отговор #1 -: септември 29, 2013, 06:48:38 pm »
За нов номер, с нов талон. При колите не е така защото са 2.
Не се ходи с мотора, само с бележката от полицията за липсващ номер и талоните на мотора. И така в кат Габрово нови документи и нов номер.
Цялото нещо сина ти го праща с куриер и си готов.

Неактивен mitakasan

• Sr. Member
  • Публикации: 112
  • eto tova e kon4eto mi....
Re: Загубен номер
« Отговор #2 -: октомври 05, 2013, 10:26:43 am »
Колеги номера е намерен  :occasion18: момче от Ихтиман ми го намерил и ми го прати за което  :notworthy: :notworthy: :notworthy: спести ми куп главоболия и нерви ... да не повярваш че още има добри хора  :notworthy: :notworthy: :notworthy: .....
Понякога взимам такива решения и правя такива неща че чувам как...бръмбарите в главата ми стават прави и ме аплодират...