Автор Тема: Разочарована от Продавалник.ком  (Прочетена 2013 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eli8

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Разочарована от Продавалник.ком
« -: ноември 26, 2013, 03:13:20 pm »
Здравейте на всички!
Преди няколко дни се регистрирах в  http://www.magazinera.bg/  ,защото от Продавалник ми изтриха всички обяви и казаха по най-вулгарен начин ,че съм нарушавала правилата.Когато ги запитах какво по-точно ми е нарушението,по същият вългарен начин ми отговориха,че според новите им правила не може да има продукти със срок на доставка,трябва да са налични.
Аз,лично,съм много разочарована от този сайт!
Имах много продукти и съм отделила от времето си,за да ги публикувам.
А те,без да ме предупредят,ми изтриха всички обяви!
Моля всички да направим нещо с този Продавалник,защото той стана Прецаквалник!
В същото време виждам,че в сайта им има правило,спорек което не може да се продават реплики.От моите стоки нямаше нито една реплика.Но има прекалено много хора,които си продават реплики и стоки със срок на доставка.Само че вече не пишат думата "реплика".
Моле,който е засегнат от подобно нещо в Продавалник,да пише тук,за да направим група.Или пък може да ми пишете на моят личен и-мейл : esof@live.com
Аз твърдо съм решила да се боря докрай и да давам гласност на това,което правят Продавалник.
Това съобщение ще го пусна в абсолютно всички форуми.И тогава доста хора ще разберат какво представлява този Прецаквалник.
Ние,българите,сме хора които не се интересуваме дори и от собствените си интереси.Защото досега никой не е дал гласност на това,а съм сигурна,че има хиляди хора,ощетени от новите правила на Продавалник.
Хора,ние трябва да им отмъстим!Защото,благодарение на всички нас,те имат толкова милиони,че си позволяват дори реклама по телевизията!
Моля ви,който е засегнат,да ми отговори тук или на и-мейл!
Благодаря ви!

Ели

Неактивен mishoo

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 43
Re: Разочарована от Продавалник.ком
« Отговор #1 -: ноември 26, 2013, 04:50:35 pm »
Аз лично съм засегнат от такива като теб и приветствам политиката на продавалник.
Отдавна трябваше да се  почне да се чистят сайтовете от "комисионери". Като нямаш стоката не си собственик и не я продавай.Ако искаш да я продаваш или си я купи и прави квот искаш с нея или кажи че си дилър на нещо си...
Връх на наглоста беше аз да предлагам мое изделие а някви си да ми искат комисион ако те я продадели.И как? Като имали купувач щели да я вземат от мен и да му я пратят на него.Или аз да съм му я прател и да им преведа комисиона.
аре нема нужда :Devil:
ако мислиш че си права ще положа "труд" да издиря твойте обяви и да ги дублирам на принципа " квот се закачи" и кат набарам купувач да ми пратиш комисиона на мен а?? какво ще кажеш??
АЗ ЛИЧНО ПИТАМ ПРОДАВАЧА ДАЛИ Е СОБСТВЕНИК или дилър

Неактивен maldezzar

• Hero Member
  • Публикации: 354
  • Кара: Ямаха Узф Р125 ; Хонда Ф4и спорт ; Ямаха Т-макс : Хонда 919, Yamaha R1 04
« Отговор #2 -: ноември 26, 2013, 05:02:33 pm »
Аз лично съм засегнат от такива като теб и приветствам политиката на продавалник.
Отдавна трябваше да се  почне да се чистят сайтовете от "комисионери". Като нямаш стоката не си собственик и не я продавай.Ако искаш да я продаваш или си я купи и прави квот искаш с нея или кажи че си дилър на нещо си...
Връх на наглоста беше аз да предлагам мое изделие а някви си да ми искат комисион ако те я продадели.И как? Като имали купувач щели да я вземат от мен и да му я пратят на него.Или аз да съм му я прател и да им преведа комисиона.
ако мислиш че си права ще положа "труд" да издиря твойте обяви и да ги дублирам на принципа " квот се закачи" и кат набарам купувач да ми пратиш комисиона на мен а?? какво ще кажеш??
+1  ;)

Неактивен welinow

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 29
  • Кара: INTRUDER VL 1500 LC ,Балкан 50 МК-3
« Отговор #3 -: ноември 26, 2013, 05:22:09 pm »
+1 :headbang:

Неактивен oggie

• Hero Member
  • Публикации: 420
  • Кара: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
« Отговор #4 -: ноември 26, 2013, 05:33:09 pm »
Целта е да кликате върху линка тая спамерка няма и да се появи повече.

Неактивен maldezzar

• Hero Member
  • Кара: Ямаха Узф Р125 ; Хонда Ф4и спорт ; Ямаха Т-макс : Хонда 919, Yamaha R1 04
« Отговор #5 -: ноември 26, 2013, 06:42:35 pm »
Мда и ти си прав, аз не кликнах няма и да го направя , но май май темата е направо за триене  :cheers:

Неактивен werty

• Hero Member
  • Публикации: 814
  • Кулинарен рокер
  • Кара: със стил
« Отговор #6 -: ноември 26, 2013, 07:11:36 pm »
Ели , много евтина реклама  направи на сайта  си  ;D
Исках Intruder VS800 - имах го
Исках Intruder М800 - имам го
Искам Intruder M1800 - ще го имам

Неактивен MetalHeart

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 32
  • Завършен идиот
  • Кара: Honda CB 919 Hornet
« Отговор #7 -: ноември 26, 2013, 09:27:37 pm »

Или "тоя"  ;D

Активен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7247
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #8 -: ноември 26, 2013, 11:47:23 pm »
Няма ли модератори да врътнат една метла на темата?
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен tisho69

• Sr. Member
  • Публикации: 173
  • Кара: Suzuki Intruder VL 1500
« Отговор #9 -: ноември 27, 2013, 04:22:30 am »
Няма ли модератори да врътнат една метла на темата?
+ 1

Неактивен Мирослав

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 20
  • Кара: CBR 125
« Отговор #10 -: април 10, 2014, 07:46:10 pm »
В много форуми спами същия калъф.

Неактивен maldezzar

• Hero Member
« Отговор #11 -: април 10, 2014, 08:23:33 pm »
В много форуми спами същия калъф.
Стига спами и ти всичките теми , мненията се трупат с време  >:(