.:: www.MotoForum-BG.coм ::.
Добре дошъл/дошла,
Гост
. Моля,
въведи своето потребителско име
или
се регистрирай
.
1 Час
1 Ден
1 Седмица
1 Месец
Завинаги
Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
Начало
Помощ
Вход
Регистрация
.:: www.MotoForum-BG.coм ::.
»
??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ????? ?‘???‚?„–?’
»
CustomBikes / ??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ???
(Модератори:
zaba
,
kokoVmaxa
,
Torq
) »
Въпрос относно Suzuki GSX 600 F
« назад
напред »
Изпрати темата
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Надолу
Автор
Тема: Въпрос относно Suzuki GSX 600 F (Прочетена 2726 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
displays
Jr. Member
Публикации: 8
0885963264
Въпрос относно Suzuki GSX 600 F
«
-:
януари 03, 2014, 05:39:32 pm »
моторат ми е сузуки gsx 600 f катана неми се продава,а искам нещо по - мощно,по хубаво е да намеря същия двигател или по - голям с водно охлаждане и тогава да сложа турбината,но незнам какво да правя пак с този двигател и затова се чудя дали става и с този да му се слоьи турбина
Активен
tomahouk
Hero Member
Публикации: 872
Кара: HONDA CBR 900 RR
Re: Въпрос относно Suzuki GSX 600 F
«
Отговор #1 -:
януари 03, 2014, 05:47:44 pm »
Колега, оправи си малко правописа.
По принцип по-добре си купи друг, по-мощен мотор, ще ти излезе по - евтино от турбина и др. и то на двигател с карбуратори.
Турбина се слага, когато ти умалее писта 1000 +куб. с командер, спортни електроники и пр.
Активен
Изпрати темата
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Нагоре
« назад
напред »
.:: www.MotoForum-BG.coм ::.
»
??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ????? ?‘???‚?„–?’
»
CustomBikes / ??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ???
(Модератори:
zaba
,
kokoVmaxa
,
Torq
) »
Въпрос относно Suzuki GSX 600 F