Автор Тема: Откриване на МОто сезона 2014  (Прочетена 11555 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mishozzz

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Кара: Suzuki GSR 600
Re: Откриване на МОто сезона 2014
« Отговор #20 -: март 28, 2014, 09:05:02 pm »
Казвайте някой удобна бензиностанция и да се видим към 9:30, мен навсякъде ми е удобно  :bravisimost:
Дано времето става, че емо чолаков не беше много позитивен нещо  :(

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7062
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #21 -: март 28, 2014, 09:30:22 pm »
Дано времето става, че емо чолаков не беше много позитивен нещо  :(

Този само гледа да ни развали мероприятието  ;D Деси Банова сподели, че преваляванията ще спрат към 9 - 10 ч. Ако са такива, каквито бяха и днес, няма място за притеснения. Само дето ще е малко по-студено, ама ще нахлузваме ватенките  ;D Аз съм малко хремав и ще чакам до последно - вали ли, може и да не ходя.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен Kosio

• Sr. Member
  • Публикации: 104
« Отговор #22 -: март 28, 2014, 09:37:55 pm »
Емо Чолаков да си разправя вицовете и да не се бърка на мотористите във времето  ;D ;D
Деси Банова може да я повозим на моторите  ;) ;)
Ако се събират хора от форума да споделят къде, кога и така, може да цъфна да се запознаем....
 :bravisimost: :bravisimost: :bravisimost: :bravisimost:

Неактивен Lazar2005

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 6
  • Кара: Kawasaki zx-6r
« Отговор #23 -: март 29, 2014, 09:28:44 am »
Колеги следмалко вадя моя скрап ( че съм свалил всички спойлери за боядисване ) и ще припалвам моторетката дано не ни вали днеска дават го 48% да превалява така че се надявам да си прекараме добре ..... ако има збирка някаде преди това пишете едно съобщение да се срещнем че отскоро съм вече легален моторист че преди ссамо по село с хорнета

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
« Отговор #24 -: март 29, 2014, 08:26:35 pm »
К'во става, ве, открихте ли сезона  :-\
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен boyko_stoqnov

• Hero Member
  • Публикации: 426
  • Кара: Yamaha YZF R6; Yamaha fz6 '08
« Отговор #25 -: март 29, 2014, 08:31:59 pm »
Сезона го открихме, но като се прибирах видях 2-ве катастрофи с Хорнет и с ЦБР 100РР. Според мен и двамата мотористи бяха виновни , челен сблъсък в насрещното, и се питам за къде бързат ??? Като се пренавием и понякога погледнато отстрани е много смешно !!!

ПП: Безавариен сезон и много приятни км. от мен .  :cheers:

Неактивен perso

• Sr. Member
  • Публикации: 120
« Отговор #26 -: март 29, 2014, 09:10:19 pm »
За пореден път, като организация пълна скръб! Никаква подредба, каране като стадо и ...

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
« Отговор #27 -: март 29, 2014, 09:39:18 pm »
Няколко воднярки бяха избили маркучите. Гадна работа. Откриване като откриване.

Неактивен radd_KO

• Sr. Member
  • Публикации: 111
  • Кара: CBR 600F2
« Отговор #28 -: март 29, 2014, 09:42:42 pm »
Добре беше, екстра даже. Безавариен сезон  :cheers:

Неактивен iiccoo

• Sr. Member
  • Публикации: 171
  • Кара: Honda CB 500S
« Отговор #29 -: март 29, 2014, 11:17:01 pm »
За пореден път, като организация пълна скръб! Никаква подредба, каране като стадо и ...

Е то има ли друг начин? Кой би се наел да организира толкова хора и как би станало това. Имаш маршрут и се придвижваш. Едва ли в такава навалица може да се избегне карането като стадо.

За мен беше ОК. Макар да съм открил сезона от преди месец чаках събитието с нетърпение. Времето беше супер, хапнах, пийнах, покарах с един приятел и дори множеството селски изпълнения на някои от колегите мотористи не успяха да ме подразнят :) Всеки сам си отговаря за действията.
Кой с каска, кой без каска, кой с анцуг, кой в насрещно, кой засича и още куп подобни...
Важното е, че утре времето ще е супер и ще се накарам с едно малко трипче :)
Безавариен сезон на всички желая и очите на осем!
Девизът ми е следният: С подходящата скорост трудно нещо ще те изненада неприятно !

« Последна редакция: март 29, 2014, 11:21:15 pm от iiccoo »

Неактивен maldezzar

• Hero Member
  • Публикации: 354
  • Кара: Ямаха Узф Р125 ; Хонда Ф4и спорт ; Ямаха Т-макс : Хонда 919, Yamaha R1 04
« Отговор #30 -: март 30, 2014, 12:13:33 am »
Сезона го открихме, но като се прибирах видях 2-ве катастрофи с Хорнет и с ЦБР 100РР. Според мен и двамата мотористи бяха виновни , челен сблъсък в насрещното, и се питам за къде бързат ??? Като се пренавием и понякога погледнато отстрани е много смешно !!!

ПП: Безавариен сезон и много приятни км. от мен .  :cheers:
Ние минахме точно като катастрофира Хорнета , доста неприятна картинка . После присъствах и на пребиване от "специалист " със супер мото точно  зад старта правеше дрифтове това онова да се покаже какъв карач е и накрая се хлъзна и с каската удари на един колега предната гума на мотора . За щастие мина без пострадали , просто защото мотора му при падане се хлъзна в посока дето нямаше човек . :) Не мога да ги разбера като не мислят за себе си , поне да мислят за околните . А не някое гъзе аз съм отишъл кефа да си правя ,  да ме пребие без нищо или мотора да ми счупи  :violent:

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
« Отговор #31 -: март 30, 2014, 10:04:23 pm »
Що не му загря врата?

Неактивен OBI_1

• Hero Member
  • Публикации: 596
  • Кара: Kawasaki GPZ500S Ninja Kawasaki ZX-9R Ninja Kawasaki ZXR 750 Ninja Kawasaki ZR-7
« Отговор #32 -: март 31, 2014, 12:15:56 am »
Е оставете момчето бе шоу е искал да ви направи  :D

Неактивен Moni

• Hero Member
  • Публикации: 856
  • Кара: XL 700
« Отговор #33 -: март 31, 2014, 07:33:51 am »
Ако се беше спрял в твоя мотор?Май нямаше така да говориш(пишеш). :bravisimost:

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
« Отговор #34 -: март 31, 2014, 10:41:51 am »
Зад старта си имаше хора и естествено никой не гледа какво се случва зад него. Леко се е разминало. С жена ми по едно време бяхме там, ама явно случката е била минала, щото тъкмо закриха гонките. Долу на площада пак имаше някакви дето се пробваха да правят бърнаут. На паветата  :violent:

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Публикации: 2181
  • Излекуван работохолик.
  • Кара: Черна FZ1-N
« Отговор #35 -: март 31, 2014, 12:34:35 pm »
...
Девизът ми е следният: С подходящата скорост трудно нещо ще те изненада неприятно !

Много вярна приказка, дано повече хора я прочетат и осмислят ...  :bravisimost: :bravisimost:
Ако нищо друго не помага - прочети Service Manual!

Неактивен Kosio

• Sr. Member
  • Публикации: 104
« Отговор #36 -: март 31, 2014, 09:47:18 pm »
Винаги има някакви неприятни мигове, но всеки е пренавит от дългата зима и просто трябва да се внимава....И да не забравяме всички обичаме своите машини, но никога не трябва да се забравя, че те могат да те отведат както в РАЯ, така и в АДА...
По-разумно и повече радости на всички нас....
 :bravisimost: :bravisimost: ;) ;) :beer: :beer:

Неактивен fish

• Full Member
  • Публикации: 82
« Отговор #37 -: март 22, 2017, 08:43:23 am »
Определено температурите позволяват да се усмихнем предвид, това което ни предстои през сезон 2016, това което ни очаква, това което ни дава настроение и желание за нови дестинации и дълги уикенд-пътешествия безплатно всяка последна събота от месеца на 2017.

Спокойно можем да приберем ските и да приготвим скутерите и моторите за езда, защото времето позволява това да се случи. Вече 2 седмици температурите се задържат над 10 градуса, което означава, че ще имаме редица възможности да покараме, а какво по хубаво от това да го направим заедно.

Можем да използваме повода и за да си напомним колко е важна сигурността на пътя, колко е важен личният пример в градска среда, толерантността на във живота на 2 и 4 колела.

Затова предлагаме датата 25март2017- 12 часа  https://www.facebook.com/events/716909875173888/717048528493356/?notif_t=like&notif_id=1488048055441038

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
« Отговор #38 -: март 22, 2017, 08:14:44 pm »
Ммм, да. На 25.03.2017 г. традиционалистите ще открият сезона на Панчарево. Мисля да се отбия там.