Автор Тема: Защо повечето мотористи подценявате европейските пистаци??  (Прочетена 24318 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7671
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
За всеки влак си пътници, както е известно. Аз например имам Фиат и Мерцедес. Немецът е с 3 години по-нов от италианската каруца, обаче не ме кефи как е направен. Механична инжекция, някакво архаично оборудване в купето... Дал съм го на баджо да го кара. Пък аз си джиткам с Фиатката. Хората е по-добре да влагат средства в образованието си например, отколкото в някакви дрънкулки и железа. Ма може и да бъркам.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен kiko22

• Hero Member
  • Публикации: 1079
За всеки влак си пътници, както е известно. Аз например имам Фиат и Мерцедес. Немецът е с 3 години по-нов от италианската каруца, обаче не ме кефи как е направен. Механична инжекция, някакво архаично оборудване в купето... Дал съм го на баджо да го кара. Пък аз си джиткам с Фиатката. Хората е по-добре да влагат средства в образованието си например, отколкото в някакви дрънкулки и железа. Ма може и да бъркам.
Ивчо,ама и ти си като котка мааму стара-по гръб не падаш...Егати и снобското изказване...Ти сигурно затова си вложил пари не в едно,а в две железа (и едното си го дал на баджо)...Да не говорим,че и двете са европейки  ;) Сега сигурно ще ми кажеш,че вече си инвестирал в образовнието си и даже ти личи...Ма може и да бъркам...
« Последна редакция: март 03, 2015, 09:14:48 pm от kiko22 »
Всеки умира,но не всеки живее!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
Тц. В образование не съм влагал пари, щото по онова време беше безплатно. Мерцедесът ми изпадна случайно, но не ми допадна, както вече споменах. Тръгнах да го продавам, Баджо щеше да го плаща, ама така стана, че не го плати  ;D Малко му е като подарък в момента  ;D
Впрочем и той го заеба и в момента кара Фиат. Що ли  :-\

П.П. Ако намекваш за липсата на глагол в първото изречение на предишния ми пост, не е от незнание. Софтуерът ми прави някакви мурафети и понякога ми зачезват написани неща. Пък ме домързява да проверявам всичко за грешки.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен kiko22

• Hero Member
  • Публикации: 1079
Не бе,просто се заяждах. ;D
Всеки умира,но не всеки живее!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
И аз  ^-^ Не, бе  ^-^

Неактивен MX13

• инж. Мартин Тошков Василев
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 2689
  • работя в ZM-PerfOrmance Варна
    • www.motoforum-bg.com
  • Кара: yz250/RGV250/GSXR1100 '88/GSXR1100 '92/ GSXR711Turbo /TL1000R /RS250 /RD250 /ES175-2 /ES250
Отгоговор: Защото не са карали !!!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!

А защо ли ^-^

Неактивен MX13

• инж. Мартин Тошков Василев
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 2689
  • работя в ZM-PerfOrmance Варна
    • www.motoforum-bg.com
  • Кара: yz250/RGV250/GSXR1100 '88/GSXR1100 '92/ GSXR711Turbo /TL1000R /RS250 /RD250 /ES175-2 /ES250
А защо ли ^-^
овце?!?!?
 :cheers:
Поздрави
Марто

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
По-скоро сектанти. Или пък предразсъдъците са причина. Но пък за тях вероятно си има и причина.

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 3800
  • "RBT Custom motors" Ltd.
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: му се "BMW F850GT"
По-скоро сектанти. Или пък предразсъдъците са причина. Но пък за тях вероятно си има и причина.
Българинът е доказано елементарен - това което неможе да си го позволи го оплюва , а това което непознава го Ненавижда.........

На база на което - автоматично изготвя доктрина и излага ПРЕДПОЛАГАЕМИ доводи за Непознатото......... и за Непосилното

Това е като Фиаткаджии и Голфаджии как обсъждат недостатъците на новият S500 Maybach .........

Защо ли ?  :friends:
Гаражът:
Ducati 748R Track bike '02 BMW F800SGT '08 BMW R1200R '09 Aprilia RSV1000 RP '02

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
Като гледам не ги карат много тези Майбах ^-^ ^-^ ^-^

Коко, откъде ги изравяш тези теми, ве? Хората са на море, затова форумът поопустя малко.

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
Като гледам не ги карат много тези Майбах ^-^ ^-^ ^-^
Поради факта , че не ти е ясно що е S500 Maybach ще се постара да ти го покажа нагледно:

Коко, откъде ги изравяш тези теми, ве? Хората са на море, затова форумът поопустя малко.

И аз отивам ама до у нас(да видя бащата как е и да пием по една ракия) а то морето е до вкъщи ~ 80-90м ............ само ,че по късно , че Хасково си е дълбока провинция и трябват 2 часа да си ида до Мичурин
« Последна редакция: юни 28, 2019, 12:53:36 pm от kokoVmaxa »
Гаражът:
Ducati 748R Track bike '02 BMW F800SGT '08 BMW R1200R '09 Aprilia RSV1000 RP '02

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
Явно не си чувал вица.

Спират на светофар Майбах и до него някакъв Форд. Шофьорът на Форда сваля стъклото и с жестове кара и шофьора на Майбаха да свали неговото. Онзи го прави, при което фордаджията го пита:
- Как е, брат'чед? Доволен ли си от колицата? Разходът как е, окачването, екстрички има ли?
Онзи от Майбаха отговаря:
- Ми добра е. Разходът е нормален за тези 650 коня, климатроникът е 4 зонен, окачването е с 5 вида настройки, барчето е винаги заредено със студени напитки... Що питаш?
- Ми щото гледам не ги карат много, та си викам дали си струват ;D ;D ;D

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
тоя виц е по стар от вица за Голф2 , Перник , Винкела и т.н....  знам много добре вица - нз

искам да разкажа впечатления от K1200S - е те тива е най-добре направеният мотоциклет от тези които се подържат в сервиза - вече потвърдено !

Защо.......... ами до сега имаме 3 такива на отчет , обаче те са само за Масло....... накладки........ филтри........... гърненце........... е да ама - Онзи ден идва един пич с едно от София:
 Виж кво , писна ми направо ми иде да убия някой , тия в софия са некви олигофрени , на телефона гледа мотора имал грешки........и ми вика - много трудна работа , тия БМВ-та много проблемни , ам сега трябва да го оставиш , то какво ще му е , немога да кажа , то частите нали знаеш за БМВ са много скъпи... абе остави го тука до месец два се надявам да сме го оправили... ( няма да казвам кой е "майстора" от София - известно име е , не ми е работа - името е негово да се спасява ) ... ти имаш ли диагностика за БМВ ?
 Имам......
 Можеш ли да ми прегледаш мотора ?
 Мога .......
 Закачам мотора - мотора има няколко проблема ( мотора беше в Несебър - проверявах го за клиент който купи друг 1200S пак от Несебър )
 Преден Амортесьор
 АБС
 други грешки - незначителни
 Викам - няма скъпи ремонти , с Окачването проблема най-вероятно е прекъснат/незакачен кабел...... АБС-а течност не е сменяне никой не знае от кога.......

в Крайна сметка проблема е във Недъгавите майстори дето са скалъпили мотора след удара..... който е претърпял , но поради факта че ми се наложи да го разглобя до основи този мотор........за да забърша лайната сътворени от Ганьо и Компания , мога да кажа - Този мотор когато е проектиран , не е смятано колко ще струва като крайно изделие , правен е да надживее медузите дори.
Гаражът:

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
Това е и една от причините да струва толкова. Обаче има и нещо друго - ще си изплати парите ако наистина надживее медузите. Щото и Пол Уокър загина в нова спортна кола, която струва майка си и баща си, а пък колата стана на въглен. Цената е въпрос, който е многостранен и за съжаление у нас по-рядко ще се виждат нови и скъпи машини по ред причини, на първо място поради ниската ни покупателна способност.

С две думи и с Хонда можеш да се очистиш ефективно, обаче ще ти излезе по-евтино ;D

Неактивен китан

• Hero Member
  • Публикации: 1247
  • Кара: изтребител
голата истина-в ден днешен,ако някой подценява европейските пистарки,значи просто си е некомпетентен или глупав или и двете

четох отзивите за 1000кубиковите 2018 модел

водещи са дукати и априля с технологии подходящи за писта.и двата байка могат спокойно да се карат без доработки и са си създадени за писта

следват бмв,кавазаки и ямаха-с леки доработки догонват лидерите
демек са си за шосето,ама с малко тунинг,ще се оправят работите

и хонда и сузуки са дъното-мнението беше,че са си чисто за учлицата и без сериозни доработки,само ще се излагат по пистите

Неактивен apollo11

• Hero Member
  • Публикации: 545
  • Кара: TDM900
Ся...
Комшито има Дукати, някаква 1000ка,на 3 години..3 акумулатора смени!
Конзоли за задни степенки поръча,дошли без болтове...
Смяната на масло в овърдрайв му е 200 лева...
Е.ем то европейските ПВЦ-та..
Е.ем ти всякакви ПВЦ-та ;D

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
Вие сега мотори за писта ли си купувате или за ежедневна употреба? Щото има разлика. И Китане, твоят последен мотор не е ли Сузуки? Това некомпетентен ли те прави или глупав? Или и двете ;D ;D ;D

Неактивен китан

• Hero Member
  • Публикации: 1247
  • Кара: изтребител
Вие сега мотори за писта ли си купувате или за ежедневна употреба? Щото има разлика. И Китане, твоят последен мотор не е ли Сузуки? Това некомпетентен ли те прави или глупав? Или и двете ;D ;D ;D
беден ме прави Ивчо,беден

от петте модела дето следях,тоя беше резервния вариант

а тея мотори са принципно направени за писта или поне ако ги караш на пътя,да е като на писта.иначе няма смисъл от тях

дукати панигале дори в мометнта предлагат най малко три версии на "голямата" пистарка Р,С и базов модел.
нали не очаквате консумативите на тея чудеса на технологичната мисъл,да са евтини

не мисля,че подръжката на едно дукати,коренно да се различава от тая на кавазаки например

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
........беден ме прави Ивчо,беден
  :'( :'( :'( :'( :'( :'( истинската реалност в едно изречение  :'(

V4 или S1000............. RSV1100........... е да де Аз не ги подценявам , ама как беше Китан дето каза  ........беден съм , бедеееееен те тва ми е проблема ( като гледам не само на мене )
Гаражът: