Автор Тема: Защо повечето мотористи подценявате европейските пистаци??  (Прочетена 19099 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7193
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
За всеки влак си пътници, както е известно. Аз например имам Фиат и Мерцедес. Немецът е с 3 години по-нов от италианската каруца, обаче не ме кефи как е направен. Механична инжекция, някакво архаично оборудване в купето... Дал съм го на баджо да го кара. Пък аз си джиткам с Фиатката. Хората е по-добре да влагат средства в образованието си например, отколкото в някакви дрънкулки и железа. Ма може и да бъркам.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен kiko22

• Hero Member
  • Публикации: 1079
За всеки влак си пътници, както е известно. Аз например имам Фиат и Мерцедес. Немецът е с 3 години по-нов от италианската каруца, обаче не ме кефи как е направен. Механична инжекция, някакво архаично оборудване в купето... Дал съм го на баджо да го кара. Пък аз си джиткам с Фиатката. Хората е по-добре да влагат средства в образованието си например, отколкото в някакви дрънкулки и железа. Ма може и да бъркам.
Ивчо,ама и ти си като котка мааму стара-по гръб не падаш...Егати и снобското изказване...Ти сигурно затова си вложил пари не в едно,а в две железа (и едното си го дал на баджо)...Да не говорим,че и двете са европейки  ;) Сега сигурно ще ми кажеш,че вече си инвестирал в образовнието си и даже ти личи...Ма може и да бъркам...
« Последна редакция: март 03, 2015, 09:14:48 pm от kiko22 »
Всеки умира,но не всеки живее!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
Тц. В образование не съм влагал пари, щото по онова време беше безплатно. Мерцедесът ми изпадна случайно, но не ми допадна, както вече споменах. Тръгнах да го продавам, Баджо щеше да го плаща, ама така стана, че не го плати  ;D Малко му е като подарък в момента  ;D
Впрочем и той го заеба и в момента кара Фиат. Що ли  :-\

П.П. Ако намекваш за липсата на глагол в първото изречение на предишния ми пост, не е от незнание. Софтуерът ми прави някакви мурафети и понякога ми зачезват написани неща. Пък ме домързява да проверявам всичко за грешки.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен kiko22

• Hero Member
  • Публикации: 1079
Не бе,просто се заяждах. ;D
Всеки умира,но не всеки живее!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
И аз  ^-^ Не, бе  ^-^

Неактивен MX13

• инж. Мартин Тошков Василев
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 2689
  • работя в ZM-PerfOrmance Варна
    • www.motoforum-bg.com
  • Кара: yz250/RGV250/GSXR1100 '88/GSXR1100 '92/ GSXR711Turbo /TL1000R /RS250 /RD250 /ES175-2 /ES250
Отгоговор: Защото не са карали !!!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!

А защо ли ^-^

Неактивен MX13

• инж. Мартин Тошков Василев
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 2689
  • работя в ZM-PerfOrmance Варна
    • www.motoforum-bg.com
  • Кара: yz250/RGV250/GSXR1100 '88/GSXR1100 '92/ GSXR711Turbo /TL1000R /RS250 /RD250 /ES175-2 /ES250
А защо ли ^-^
овце?!?!?
 :cheers:
Поздрави
Марто

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
По-скоро сектанти. Или пък предразсъдъците са причина. Но пък за тях вероятно си има и причина.