Автор Тема: Внимание!!!!! Опасности на пътя.  (Прочетена 1178 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ves_bear83

• Sr. Member
  • Публикации: 137
  • Кара: yzf R6
Внимание!!!!! Опасности на пътя.
« -: април 21, 2014, 03:57:01 pm »
Така вече 100 % е сигурно! Преди не го вярвах ама ние мотористите наистина сме най – недолюбвани от всички ;). Хайде за другите водачи на МПС, пешеходци, кучета бе ясно и сме свикнали даже знам и за птици, които се мислят за камикадзета . Ама това направо ме втрещи – Кравите ни отмъщават ! ??? добре, че не го настъпих  :-\ Да наистина не сме в Швейцария няма крава която да  раздава любов и нежност  (ако не влагате друг смисъл за крава) и няма мармот, който да увива шоколада в станиол ама какво сме им направили на кравите, че да поставят фекални капани на пътя и да искат да ни свалят от мотора.
Майтапа на страна – инцидента се е случил чак през 2010 година и се надявам колегата да не е бил пострадал тежко, но му казвам евала, че си е потърсил правата, както и на съдът, който се е произнесъл в негова полза. Колеги апелирам за вашата бдителност и внимание - опасности наистина дебнат от всякъде! И се надявам злосторницата да е наказана и понесла (поднесена)  своята вина пред ищеца.
Който остава неутрален, бива намразен от онзи, който губи, и презиран от онзи, който печели.

Неактивен oggie

• Hero Member
  • Публикации: 420
  • Кара: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Re: Внимание!!!!! Опасности на пътя.
« Отговор #1 -: април 21, 2014, 04:50:27 pm »
Интересно, че някой е спечелил подобно дело в България. Явно си е намерил доста добър адвокат. Хората катастрофират заради дупки и се трепят и пак не могат да ги осъдят а нашият за лайно което даже не е по вина на Агенция "Пътна инфраструктура" е успял.

Неактивен Void

• Sr. Member
  • Публикации: 100
  • Кара: Honda NC750S
Re: Внимание!!!!! Опасности на пътя.
« Отговор #2 -: април 22, 2014, 10:18:49 pm »
Що бе, мен пък ми изглежда типично българска историята. Кравата се из***а на пътя, пича осъжда АПИ и му плащат от нашите данъци. На другия ден краварят изкарва кравата на същото място и тя пак се из***а.  :notworthy: