Автор Тема: Собственици на Kawasaki ER-5  (Прочетена 19611 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гошко

• Hero Member
  • Публикации: 2283
Re: Собственици на Kawasaki ER-5
« Отговор #60 -: юли 04, 2018, 06:43:12 pm »
Фибърът е сдал багажа. Поне лесно се сменя.

То няма кой знае колко карантии. Фибърът си върви комплект с двете уплътнения. С едното даже са двойка.

Неактивен Vesselin

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 13
  • Кара: Kawasaki Er 5
« Отговор #61 -: юли 05, 2018, 11:52:20 am »
Благодаря за отговорите колеги :)! Явно ще трябва да сменя всички уплатнения. Но за жалост тук (Сливен) няма кой да ми ги достави. Можете ли да ми дадете контакти на мото-магазин  или сайт от където бих могъл да поръчам частите? Предполгам трябва да се предлагат всички заедно като ремонтен комплект или нещо подобно.

Неактивен apollo11

• Hero Member
  • Публикации: 398
  • Кара: TDM900
« Отговор #62 -: юли 05, 2018, 02:03:20 pm »
Пробвай с ml-racing

Неактивен valentyno

• Hero Member
  • Публикации: 654
  • Кара: Majesty 400
« Отговор #63 -: юли 05, 2018, 06:20:04 pm »
Колега проверил си при Мартин? Сигурен съм, че може да ти ги достави, а ако искаш и да ги монтира.  :bravisimost:
Валентин Андреев

Неактивен Vesselin

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 13
  • Кара: Kawasaki Er 5
« Отговор #64 -: юли 06, 2018, 01:19:42 pm »
Благодаря apollo11, там имат гарнитурата на капака на помпата и т.н. mechanical sealing" фибърът който всъщност е комплект от две части, а семеринга ако е стандартен размер, ще мога да си го намреря от всяка "железария".  valentyno ако не бъркам Мартин е в двора на "Светлина", южинят край? Той все пак е сервиз и тъй като възнамерявам аз да си го правя сам, ми се струва малко не коректно да го питам само за части. Но все пак и това е вариант :).
« Последна редакция: юли 06, 2018, 01:32:14 pm от Vesselin »

Неактивен valentyno

• Hero Member
  • Публикации: 654
  • Кара: Majesty 400
« Отговор #65 -: юли 06, 2018, 01:49:05 pm »
Да за същия става въпрос, давам ти го като вариант, защото навремето като карах 9-ката, се е налагало да търся някои неща и също като теб съм си ги правил сам. Той си прибира отстъпките от препродажбата и всички доволни, поне не съм усещал някакъв проблем в това естество! Успех  :cheers:
Валентин Андреев