Автор Тема: Мотосъбор Дупница-1 юни 2014г...Гъркинята ни разби!  (Прочетена 8995 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maldezzar

• Hero Member
  • Публикации: 354
  • Кара: Ямаха Узф Р125 ; Хонда Ф4и спорт ; Ямаха Т-макс : Хонда 919, Yamaha R1 04
Колега точно това оранжавото Кавазаки наистина е много наредено и е най-бьрзия 600кубиков мотор в Бг.
Аз успях да го мина с много кьсмет и сьщо така собственика му ми е голям приятел и мисля че ми пусна аванта малко, защото все оставаме за 1-2място и все той ме тупа яко и този пьт си мисля че направи жест кьм мен. :)
Друг на драга в Дупница нямаше който да ме бие. Аз за това постоянно се намесвам вьв всяка тема кьдето някой твьрди че РРа е ебаси слабия мотор.
Макар и новобранец в маторите,туй повече да не съм го чул.Хонда/Honda/ е № 1.Ще развалиш интосиазма на синето.Фенове сме на Хонда и хавтомобилите ни са хонда и тъкмо сина се чудеше,ама тате само сузита тука бе,хондите са малко и ти ни вдигна настроението.
П.П.Верно ли мислиш,че те остави приятеля ти с кавата до спечелиш?

И аз съм си фен на Хонда колега, тоя червения РР го имам от вече 6 години и скоро не смятам да се разделям с него. Много обичам така да убивам непобедими р6, сузукитa к6-7ци и т.н. Защото из форумите и по думите на всички 600РР бил най-слабия 600кубиков мотор в класа си! По каталог и данни може да е така но на практика нищо вярно. Е моя мотор е пален Сток, имам само гарне и филтър но с него бия доста от силните мотори в бг.

П.П. Относно гонката с оранжавото Кавазаки да колега, според мен ме пусна аз да спечеля защото другите пъти когато сме правили гонки ми слага разтояние от по 20метра между нас, може и мотора му тогава да не е вървял както и да е, аз за мен си знам, че си заслужих първото място :) .
Иначе много добро представяне от страна на Марката и аз и другото момче с 600РР 2003та се представихме на ниво и убихме конкуренцията :)

И много се радвам, че е имало хора които са харесали мотора и стила ми на каране за мен това е най-важно и аз и хората да сме доволни
Другото момче дето взе 3-то място с РР-ра е един познат и той е от Кюстендил и неговия е само с гърне и филтър без нищо друго  ;) За  събора и гонките имах работа и за съжаление и аз ще ги пропусна , утре ще ходя само да се повозя до Дупница и да пия кафе  :cheers: :cheers:

Неактивен breaKer955

• Hero Member
  • Публикации: 267
  • Кара: Honda cbr 600 F3
Уникален мото-събор се получи, организацията на ниво, мястото уникално, всичко беше на ниво ! Който не е успял да дойде наистина е изпуснал много...
Мотора - начин на живот !