Автор Тема: Мотосъбор Дупница-1 юни 2014г...Гъркинята ни разби!  (Прочетена 8561 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pavle

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 30
  • Кара: skuter 50cc
Хелоу! :headbang:Никъде не намерих отзиви за тази сбирка,за това пускам темата.Попаднах случайно там.Бях с моторетката на Дупница,когато вечерта на работния 31.06.2014г.разбрах за събитието организирано на резевното летище край село Крайници непосредствено до пътя Дупница-Самоков.Вечерта в парка на Дупница-Парк Рила имаше много момчета от клуб Неразделни братя и много други на барбекютата.Яки мотори.В уречения час с моята панпаретка бях там.На летището.Организация супер.Две линейки,7 полицейски коли и този път само на летището.Провеждани гонки на 500м.клас 600,1000сс и тунингован клас.Е майка му стара не очаквах гърците и то гъркиня да отвее нашите момчета в тунинг клас.Гръцгия "дракстер" явно беше подготвен много по добре от нашите.Хвала на нашето момче за едното изпреварване на гъркинята,но-о-о тя при това тръгване не успя да загрее гумата и загуби ценни секунди на старта.На мотора им имаше изписано 400м за 9 секунди.Имах чувството ,че гърците се гъбаркат с нашите пускаха ги на 50м.преднина и след това ги настигаха и отввяваха като майски рози,occasion18:Впечатления-масовите мотори бяха Сузуки,следвани от няколко Хонди и тук там някоя ямаха.Беше дошла и стънт групата от София-страхотно шоу.Най ме изкефи поздрава на моторите-по заповед на водещия всички запалиха моторите и ги форсираха,но когато ревнаха ЧОПЪРИТЕ пистарките звучаха като мухи.Як звук-още викам като говоря.Земята се тресеше.Ебаси кефа!Хвала на организаторите-тази година пускаха състезателите след проверка с дрегер-Браво!После като и вчера-кубапчета и бири :cheers: :headbang:Много готино,само не разбрах защо толкова рано тази година се проведе това събитие или е някакво извънредно.Не съм ги засичал друга година на първи юни или е защото имам мотор от миналата година.Поздрави на всички с бензин в кръвта :headbang:

Неактивен МАЛЧО

• Full Member
  • Публикации: 78
  • Кара: XTZ750
Попаднал си на драг уикенд организиран от МСС Байкър Бойс,а не на мото събор.Този уикенд 6-8юни в парк Рила Неразделни братя организират мото събор  ;)

Неактивен pavle

• Jr. Member
  • **
Попаднал си на драг уикенд организиран от МСС Байкър Бойс,а не на мото събор.Този уикенд 6-8юни в парк Рила Неразделни братя организират мото събор  ;)
Е-й-й-й!Благодаря за светкането!Затова се чудих,че друга година е по късно,а сега какво стана,ама пък и тука никои не светка бре!Бирата е от мен! :beer:

Неактивен sdikey

• Hero Member
  • Публикации: 365
  • CBR600RR
Наистина много добра организация беше направена от организаторите  :bravisimost:   Имах възможност да присъствам и участвам в Драг състезанието всичко беше на ниво. А наградите бяха просто повече от Много добри. На никой събор не е имало толкова големи парични награди :)))  :headbang:

Неактивен maldezzar

• Hero Member
  • Публикации: 354
  • Кара: Ямаха Узф Р125 ; Хонда Ф4и спорт ; Ямаха Т-макс : Хонда 919, Yamaha R1 04
Наистина много добра организация беше направена от организаторите  :bravisimost:   Имах възможност да присъствам и участвам в Драг състезанието всичко беше на ниво. А наградите бяха просто повече от Много добри. На никой събор не е имало толкова големи парични награди :)))  :headbang:
Колега с ти ли стана първи в клас 600cc или се бъркам?   :)

Неактивен sdikey

• Hero Member
  • CBR600RR
Да колега, аз станах първи в 600 с бавен 600 РР :)

Неактивен maldezzar

• Hero Member
  • Кара: Ямаха Узф Р125 ; Хонда Ф4и спорт ; Ямаха Т-макс : Хонда 919, Yamaha R1 04
Да колега, аз станах първи в 600 с бавен 600 РР :)
Така си и мислех . Благодарение на тебе как сме ебавли един приятел (той заклет Кавазакаджия) и като почна да ги пляскаш един по един и се почна : А бе виде ли тая бавна Хонда , хич не върви ..... То хората знаят червените са най-бързи и здрави ..... Никога човек Хонда не трябва да взима , че хич не върви   ;D ;D и всякакви такива . Защото той вика : Гледайте са оранжевото Кавазаки (Акито е 636-ца ,но май е сложен двигател от 600-ка) много е наредено , каквото се сетиш има , познавам момчето ала бала и като замина под ножа , го почнахме пак с ебавките (а той точно преди седмица купи зх10р 2012г ) и само седи и ни се усмихва , а ние пък 3 ма Хондажий до него  ;D ;D
П.С Само с 1000рр-ра не разбрах какво стана миналата година той победи в клас 1000 ако си спомням добре , ама тая имаше бая добри Сузи щеше да е интересно  :cheers: :cheers:

Неактивен sdikey

• Hero Member
  • CBR600RR
Колега точно това оранжавото Кавазаки наистина е много наредено и е най-бьрзия 600кубиков мотор в Бг.
Аз успях да го мина с много кьсмет и сьщо така собственика му ми е голям приятел и мисля че ми пусна аванта малко, защото все оставаме за 1-2място и все той ме тупа яко и този пьт си мисля че направи жест кьм мен. :)
Друг на драга в Дупница нямаше който да ме бие. Аз за това постоянно се намесвам вьв всяка тема кьдето някой твьрди че РРа е ебаси слабия мотор.

Неактивен maldezzar

• Hero Member
Колега точно това оранжавото Кавазаки наистина е много наредено и е най-бьрзия 600кубиков мотор в Бг.
Аз успях да го мина с много кьсмет и сьщо така собственика му ми е голям приятел и мисля че ми пусна аванта малко, защото все оставаме за 1-2място и все той ме тупа яко и този пьт си мисля че направи жест кьм мен. :)
Друг на драга в Дупница нямаше който да ме бие. Аз за това постоянно се намесвам вьв всяка тема кьдето някой твьрди че РРа е ебаси слабия мотор.
Знам,че е зверски нареден,моя фр вика гледайте са нареденото Аки какво ще направи РР-ра. И аз съм го виждал какво прави и честно се учудих като загуби, обаче поне се пошегувахме доста с бавните Хонди :D

Неактивен breaKer955

• Hero Member
  • Публикации: 267
  • Кара: Honda cbr 600 F3
Някой ще бъде ли утре на мото-събора ?
Мотора - начин на живот !

Неактивен Стоянов

• emblance
  • Sr. Member
  • Публикации: 230
  • Кара: Honda CBR F4i
Аз съм там. Ако искате може да съберат всички желаещи някъде и да направим няколко обиколки из града.

Неактивен breaKer955

• Hero Member
  • Публикации: 267
  • Кара: Honda cbr 600 F3
И аз съм там, други ?
Мотора - начин на живот !

Неактивен sdikey

• Hero Member
  • CBR600RR
6 човека от Шумен и 3 от Варна сьщо трьгват днес за сьбора. Колегата Мадлезар ги е видял Шуменските К8ци сьс шарнирите пак ще са там на Летище Крайници се очертава мн зрелищен драг на който повечето участници са с Нитро :)

На мен ми излезе неотложна работа и ще пропусна за сьжаление. Вие ще разкажете как е било :cheers:

Неактивен pavle

• Jr. Member
  • **
Макар и новобранец в маторите,туй повече да не съм го чул.Хонда/Honda/ е № 1.Ще развалиш интосиазма на синето.Фенове сме на Хонда и хавтомобилите ни са хонда и тъкмо сина се чудеше,ама тате само сузита тука бе,хондите са малко и ти ни вдигна настроението.
П.П.Верно ли мислиш,че те остави приятеля ти с кавата до спечелиш?

Неактивен sdikey

• Hero Member
  • CBR600RR
Макар и новобранец в маторите,туй повече да не съм го чул.Хонда/Honda/ е № 1.Ще развалиш интосиазма на синето.Фенове сме на Хонда и хавтомобилите ни са хонда и тъкмо сина се чудеше,ама тате само сузита тука бе,хондите са малко и ти ни вдигна настроението.
П.П.Верно ли мислиш,че те остави приятеля ти с кавата до спечелиш?

И аз съм си фен на Хонда колега, тоя червения РР го имам от вече 6 години и скоро не смятам да се разделям с него. Много обичам така да убивам непобедими р6, сузукитa к6-7ци и т.н. Защото из форумите и по думите на всички 600РР бил най-слабия 600кубиков мотор в класа си! По каталог и данни може да е така но на практика нищо вярно. Е моя мотор е пален Сток, имам само гарне и филтър но с него бия доста от силните мотори в бг.

П.П. Относно гонката с оранжавото Кавазаки да колега, според мен ме пусна аз да спечеля защото другите пъти когато сме правили гонки ми слага разтояние от по 20метра между нас, може и мотора му тогава да не е вървял както и да е, аз за мен си знам, че си заслужих първото място :) .
Иначе много добро представяне от страна на Марката и аз и другото момче с 600РР 2003та се представихме на ниво и убихме конкуренцията :)

И много се радвам, че е имало хора които са харесали мотора и стила ми на каране за мен това е най-важно и аз и хората да сме доволни
« Последна редакция: юни 06, 2014, 10:09:29 am от sdikey »

Неактивен pavle

• Jr. Member
  • **
"И много се радвам, че е имало хора които са харесали мотора и стила ми на каране за мен това е най-важно и аз и хората да сме доволни"-Точно така и с право, защото може 10-ки пъти приятеля ти с кавата да те е бил,но сега те изпусна.Просто не можа да дръпне както трябва.Причини  може да се намерят много,но ако наистина ти е приятел нека си признае,че този път те изпусна.От страни се вижда най -добре.
И-и-и-и това не е преценка заради Хондата!Просто факт!Случват се и такива неща и най-добрия винаги може да се издъни!
Кефиш ме за  ентусиазма и за бензина в кръвта.Със здраве да си караш и този и бъдещите мотори.
П.П.Ако не бях толкоз дрът и аз да съм яхнал нещо такова,ама......

Неактивен sdikey

• Hero Member
  • CBR600RR
Благодаря ти за хубавите думи колега и ти и всички моторджии нека сте живи и здрави  :bravisimost:
И нека да има все повече и повече такива мероприятия в България :)

Неактивен mitakasan

• Sr. Member
  • Публикации: 112
  • eto tova e kon4eto mi....
Някой може ли да потвърди със СИГУРНОСТ дали ще има мото-събор в Дупница :-\ и къде точно ще е...,в предвид че предната седмица имаше сбирка се чудим дали ще има или няма .Надявам се да има че отдавна не съм палил зверчето :Devil:
Понякога взимам такива решения и правя такива неща че чувам как...бръмбарите в главата ми стават прави и ме аплодират...

Неактивен aleks777

• Full Member
  • Публикации: 59
  • Не е важно какво караш,а как го караш!
Колега това което беше на 1ви юни беше драг и мото клуба от дупница нямаха общо с него , техния мото събор ще се състои той от днес започна 06.06.2014 и е до неделя , но най-добре ще е утре , сбирката е 12:00 в парк рила в дупница и се тръгва , към пистата на крайници  и от 13:00 започва програмата , а в неделя го дават попринцип да се съберат и да почистят парка това което са го ползвали. :)

Неактивен mitakasan

• Sr. Member
  • Публикации: 112
  • eto tova e kon4eto mi....
Благодаря колега :bravisimost: утре сме там  :headbang:
Понякога взимам такива решения и правя такива неща че чувам как...бръмбарите в главата ми стават прави и ме аплодират...