Автор Тема: My Honda XL600R  (Прочетена 920 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vankata91

• Hero Member
  • Публикации: 287
  • Кара: Honda XL 600R Ford Mondeo MK 2 .
My Honda XL600R
« -: август 03, 2014, 10:23:57 pm »
Ето я и моята Хонда като я взех :

И сега в процес на стягане (за сега боя и лак)

Засега оправям външния вид на мотора, по двигателя имам да сменя ангренажната верига, защото чука като е студен.Сложих би ксенон Н4, намерих си маската на фара с 300 зора, няма намиране, посчупена но я залепих днес, утре ще взема кит за пластмаса и ще я китосам и боядисам.Като го взех беше с изгоряла звезда на генератора, две от трите фази бяха окъсила към маса, със скапан акумулатор, резервоара беше червен на цвят( по талон е син и бял), лагерите на предната капла бяха разбити.Сложих му и оригиналните венци, защото беше с по голям с 11 зъба от оригиналния отзад и с 2 зъба по малък отпред, което много ме дразнеше мотора да е почти в критични обороти със 110км/час като изляза извън града.Дори мисля да си поръчам с още поне пет зъба по малък за отзад.Важното е че двигателя е в добро здраве, затова и засега съм наблегнал на външния вид.Очаква го пребоядисване на джантите, коловете и задната вилка в същия цвят и лак отгоре.Както и боядисване най вероятно с черна термоустойчива боя на изпускателната система.Стопа е моя изработка от прозрачна селеноидна пластмаса със силно светещи червени диоди от таймер за светофар  O0 в него съм сложил и 3 бели светодиода за осветление на номера.

Неактивен vankata91

• Hero Member
  • Публикации: 287
  • Кара: Honda XL 600R Ford Mondeo MK 2 .
Re: My Honda XL600R
« Отговор #1 -: август 22, 2014, 01:46:52 pm »
Вече имаме и пластмасите отстрани и маската на фара