Автор Тема: На път с мотопеди (и не само) - тема за пътувания с любимите ни моторетки.  (Прочетена 78935 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boy3m

• Hero Member
  • Публикации: 370
  • Ето ме! Приятно ми е: Аз съм г-н Ки
  • Кара: 04`Keeway KEE110; 08`Honda Transapl XL700V; 88`ETZ 150
Е карахте ли? :Devil:

Ние се повозихме на 10.03 до вр.Шипка,на 11 до Беклемето.
Бяхме с големия "батко".

:bravisimost:
http://www.carspending.com/bg/vehicles/4266-keeway-kee-110   тук е цялото досие на г-н Ки ;)

Цитат от един друг форум:"Колата е за да върши работа , мотора е за да доставя удоволствие. По друг начин казано , колата е жената ,а мотора е любовницата."

Неактивен Гошко

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 2380
Ми хади де, дай повече инфо за баткото!

Неактивен васко-57

• Hero Member
  • Публикации: 633
  • Кара: Honda Hornet, Suzuki VX-800, Honda ANF 125i Wave
Милко като мина в по-горния клас и не чете повече темата, щото била за мотопеди. :violent:
Можеше вчера да се включи на срещата в Калофер, ама не-ее... Видяхме се със Стефан от Зарата, хапнахме на онова познатото място (на Паниците), побъбрихме час-два, че доста време не бяхме се виждали. Времето - топло, топло, та чак пивко. После отидохме до Бялата река и си купихме пъстърва (да уеднаквим менюто за вечерята) и кой-откъде е. :bootyshake:

Неактивен Гошко

• Moderator
  • Hero Member
Аз едва тази вечер смених консуматива. Вече съм с нов спортен вариатор!  :headbang:  ;D

Като няма риба, и скутерът е риба...
 :cheers:

Неактивен boy3m

• Hero Member
А сега ,де....горен клас...мотопеди...дрън-дрън. >:(
И на двамата със Стеф ще ви скъсам ушите.Къде споделихте че ще има Паници?
И двамата ми имате телефона.

Васе,
мислиш ли ,че ако знаех нямаше да дойда? ;)
Малката и без това искаше дълго пътуване.
А за двата дни врътнахме над 400км.

Ще има поправителен.... :Devil:

Хайде със здраве :cheers: :cheers: :cheers:
http://www.carspending.com/bg/vehicles/4266-keeway-kee-110   тук е цялото досие на г-н Ки ;)

Цитат от един друг форум:"Колата е за да върши работа , мотора е за да доставя удоволствие. По друг начин казано , колата е жената ,а мотора е любовницата."

Неактивен васко-57

• Hero Member
Още като се разбрахме със Стеки да се видим (в събота вечерта беше), ми хрумна идеята да ти звънна, ама после се отплеснах по други задачи и изключих. Нищо де, идва пролет, лято, есен - все време за разходки и си мисля, че ще се видим няколко пъти и за по няколко дни.
А съботно-неделните срещи може и да не ги броим изобщо. :beer:

Неактивен васко-57

• Hero Member
Пропуснах, в събота отново дават прогноза за над 20о С, та нещо пак съм си наумил. Имаме време да се организираме и да видим някои нови зимни придобивки. А може и една разходка-свиждане до Димитровград да спретнем, че Драго ще е с гипс на крака още месец-два, ей така малко плодове и кураж да му дадем.
Ама този път - никаква Лидълска каска, в неделя на връщане от Калофер при 150-160 каската се опита да "слезе" от главата ми, та днес си проверих Шойката и я постнах в куфарчето, за да не забравям с какво се тръгва извън града. Имам и една каска AGV Стелт, подарък от зетя, та може и нея да взема за проба и сравнение, макар да съм почти сигурен в резултата. :headbang:

Неактивен Гошко

• Moderator
  • Hero Member
Аз съм на линия, но... имам да сменя два тампона. Консуматив са, а и 8-ма година не съм ги пипал. Преди доста го товарех и... са се размекнали.

Избиват се и се набиват за 2 минути. Проблемът е, че... двигателят се сваля...
Единият вариант е да си взема петъка отпуск, другият е да пропусна пак...
Ако всичко върви гладко, работата е за час. Но знам ли?
Вариаторът ми отне точно 25 минути. Повече се мОтах да извадя и прибера инструмента, отколкото да работя.
Ще го мисля и до четвъртък ще съм измислил нещо.

Неактивен steki

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 47
  • Кара: Honda Forza 300A
Тази събота ще е без мен. По време на големият сняг почивахме и сега трябва да наваксваме  >:(

Неактивен Гошко

• Moderator
  • Hero Member
Да го оставим за неделя ако променят прогнозата?

Неактивен бат Ицо

• Full Member
  • Публикации: 57
  • Кара: Wee
За 22-ри го дават студено, та даже и снежинки. А интегралните каски и да не са от Лидл - за толкова пари стават само за пред КАТ.

Неактивен васко-57

• Hero Member
Студено, топло, живи и здрави да сме, на 22-ри мисля да участвам в откриването, зимна екипировка в гардероба има предостатъчно. Само ако има сняг и лед може да не стигна до Бачково, ами свещите да си запаля в Асеновград, поне църкви има на корем. :headbang:

Неактивен boy3m

• Hero Member
Тази събота ще е без мен.

То и при мен е същото положение.
Командировка съм в Пловдив днес и утре.В събота пътувам към къщи.

Васе, ако си айляк утре може да се видим да побърборим по надвечер.
Ние сме в същия хотел където се срещнахме предния път.
Нося ти и армаган.

Следобяд,може да се чуем по телефона.

Поздрави,

Неактивен бат Ицо

• Full Member
Студено, топло, живи и здрави да сме, на 22-ри мисля да участвам в откриването, зимна екипировка в гардероба има предостатъчно. Само ако има сняг и лед може да не стигна до Бачково, ами свещите да си запаля в Асеновград, поне църкви има на корем. :headbang:

Аз ще намина пообяд през обедната почивка, защото съм на работа. Друго ми беше на аакъла - таман свалих подплатата и сега пак трябва да я слагам  :cheers:

Неактивен васко-57

• Hero Member

То и при мен е същото положение.
Командировка съм в Пловдив днес и утре.В събота пътувам към къщи.

Васе, ако си айляк утре може да се видим да побърборим по надвечер.
Ние сме в същия хотел където се срещнахме предния път.
Нося ти и армаган.

Следобяд,може да се чуем по телефона.

Поздрави,

Ти внимавай с тези командировки с преспиване, че лани като ти гледах колежките ... Стари чанти, ама мачкан лак, да няма после писмени обяснения в къщи, или да ми търсиш извинителна бележка. ;)
Ще се чуем след 17 часа да уточним началото, ще взема и 2-3 извинителни бележки за всеки случай. :cheers:

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7175
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Дърти мъже, пък се притесняват от жените си. Един забърсал някаква и таман я оправя, се прибира жена му.
- К'во правиш, бе :o
Пък той - Ми ебем я тая женица, к'во да я правя ^-^ ^-^ ^-^
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен бат Ицо

• Full Member
Друг пък колега моторист се прибира - чува охкания от спалнята, сяда си спокойно в кухнята и си сипва биричка. След час влиза потен мъжага и се сепва... нашия го поглежда и пита:
- Хубаво бе пич за какво? На мен ми е жена и ми е задължение. Ти за какво?

Неактивен васко-57

• Hero Member
Хайде, откривайте сезона (ако някой все още не го е открил де), имате хубава прогноза за време по Великден. Ние с Гошо вече я свършихме тази работа в събота, ходихме до Димитровград, видяхме се с Драго. Вече е в движение, макар и с патерици, но обеща за юли-август да е на гуми. По празниците ще съм по гръцко, ама за  по-следващия уикенд (14-15.04) мислете някаква среща по в центъра, че да не идваме отвъд Балкана. Не за друго, ами да можете и да покарате малко ! ;)

Неактивен Гошко

• Moderator
  • Hero Member
В тая суша и миксерът е риба. Утре, живот и здраве, ще си сложа и "туристическите" ролки...  >:(
Така, че съм навит.
 :D
Дойде ми и радиаторът, но няма време да го слагам.
Само кажете къде и кога?

Казанлък???
« Последна редакция: април 02, 2018, 08:30:25 pm от Гошко »

Неактивен Гошко

• Moderator
  • Hero Member
За утре един Хисар? Знам, че е късно, но едва сега сколасах...