Автор Тема: На път с мотопеди (и не само) - тема за пътувания с любимите ни моторетки.  (Прочетена 80266 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен steki

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 48
  • Кара: Honda Forza 300A
Някой друг път ще се включа в групата. Утре определено съм на чеверме!

Неактивен васко-57

• Hero Member
  • Публикации: 634
  • Кара: Honda Hornet, Suzuki VX-800, Honda ANF 125i Wave
Последно уточнение - тръгване от вече уточненото място в Пловдив в 10 часа, работа в Стара Загора до 11,30. В 11,45 трябва да сме тръгнали за Златоград, а после работата е ясна ...., за връщането ще го решаваме заедно. :cheers:

Неактивен васко-57

• Hero Member
Добре се получи днес, почти всичко беше по плана, време хубаво, път в 90% от маршрута отличен. За мен - 435 км. (Пловдив-Ст. Загора-Хасково-Кърджали-Златоград-Рожен-Пловдив). На крак, при малка почивка по трасето бяха обсъдени няколко нови задгранични маршрута за това лято, румънски в средата на юли, македонски в края на юни и гръцки в началото на септември.

Кратка почивка на Рожен.
Стефан има повече снимки, да не се срамува ами да качва... :bravisimost:

Неактивен ВладиЧ

• Hero Member
  • Публикации: 402
  • Кара: BMW R1100GS
Видях ви как почивахте точно пред Стара Загора на края на Богомилово, но карахме в група три мотора и само ви свирнах. Беше някъде към 11,30 часа. Ако бях сам щях да спра да се видим. :)

Неактивен васко-57

• Hero Member
И ние те видяхме, караше втори в групата и предположихме, че пътувате за офроуд сбирката в Стара Загора.  :bravisimost:

Неактивен Гошко

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 2385
Викам - това е ВладиЧ! По куфара го познах!!!
Ама свирна и отминахте.

Неактивен steki

• Jr. Member
  • **
Стефан има повече снимки, да не се срамува ами да качва... :bravisimost:
Няма срам, времето е малко! Ето няколко снимки и от Златоград:

Неактивен steki

• Jr. Member
  • **

Неактивен boy3m

• Hero Member
  • Публикации: 370
  • Ето ме! Приятно ми е: Аз съм г-н Ки
  • Кара: 04`Keeway KEE110; 08`Honda Transapl XL700V; 88`ETZ 150
Получи се супер разходка/ :bravisimost:

Приятна компания,планински трасета(моите любими),празник на Златоград и на чевермето.От всичко по малко.
При мен маршрута излезе малко над 600км.

Владич,
трабваше да пуснеш десния мигач....групата ще спре. ;)
Щяхме да разширим запознанствата. :friends:

Поздрави,
 :cheers:
http://www.carspending.com/bg/vehicles/4266-keeway-kee-110   тук е цялото досие на г-н Ки ;)

Цитат от един друг форум:"Колата е за да върши работа , мотора е за да доставя удоволствие. По друг начин казано , колата е жената ,а мотора е любовницата."

Неактивен ВладиЧ

• Hero Member
Другите от групата бяха новобранци. Мина ми през ума, че аз спра ли другите няма и да забележат, че ме няма, пък и да забележеха нямаше да ме търсят... ;) После ме беше яд. Аз стоях на сбирката няколко часа и още същият ден вечерта се прибрах в Пазарджик, защото на другият ден 06.05. бях на работа. :) Но пък много се изкефих на карането, което направихме само по старият път. Никакви магистрали. ;)

Неактивен васко-57

• Hero Member
Днес ми остана малко време и направих лека предварителна рекогносцировка за разходката до Охрид, че по време идва първа. Идеята за пътуването, която обсъдихме набързо в събота беше да направим трип петък късен следобяд до неделя. За да имаме достатъчно време за разглеждане, мисля пътуването нататък да разделим на две. Примерно: тръгване на 29 юни (петък) след работа и да преспим в Кюстендил (от Пловдив - 210 км.), в събота до обяд да сме в Охрид (около 310 км.), настаняване, разглеждане и лека обиколка в околностите. В неделя - доразглеждане до към 10 сутринта и обратно.
Поразгледах и места за преспиване - дал бог, има достатъчно и в Кюстендил, и в Охрид на цени 15-30 лв. на човек, но ми се иска този път да си направим резервация за нощуването предварително.
Акъл и разумни предложения за изменения в плана от пътували (и непътували) в района приемаме с удоволствие. :bravisimost:

Неактивен steki

• Jr. Member
  • **
Планът е добър! Аз ще съм с половинката. Брат ми, за сега, е навит и той да идва. Така, че от моя страна 2 мотора и 3 човека.

Неактивен boy3m

• Hero Member
  • Публикации: 370
  • Ето ме! Приятно ми е: Аз съм г-н Ки
  • Кара: 04`Keeway KEE110; 08`Honda Transapl XL700V; 88`ETZ 150
Aз също участвам.
Може би сам,ама малката много иска да участва в пътешествията,та не се знае....
Демек може и да сме двама.

:occasion18:
http://www.carspending.com/bg/vehicles/4266-keeway-kee-110   тук е цялото досие на г-н Ки ;)

Цитат от един друг форум:"Колата е за да върши работа , мотора е за да доставя удоволствие. По друг начин казано , колата е жената ,а мотора е любовницата."

Неактивен yamaha1100cc

• Hero Member
  • Публикации: 614
  • Кара: Lifan LF 150-9J 1.РЕГ:17.07.2014 Сега с Двигател Zongshen 167FMM 229сс 17 коня
Някой знае ли за Македония дали трябва задграничен паспорт от тия червените? За тоя Охрид си мечтая и аз отдавна ,но май средства няма да стигнат.

Неактивен ВладиЧ

• Hero Member
За Македония можеш да минеш и само с лична карта.  ;)

Неактивен yamaha1100cc

• Hero Member
  • Публикации: 614
  • Кара: Lifan LF 150-9J 1.РЕГ:17.07.2014 Сега с Двигател Zongshen 167FMM 229сс 17 коня
За Македония можеш да минеш и само с лична карта.  ;)
Супер. Мерси Владич . Там не успях да отида с камиона не го знаех това . Сърбия и Хърватска са отдавна с лични карти.

Неактивен ВладиЧ

• Hero Member
На Балканите само Косово и Албания останаха да искат паспорти на границите си. Даже за Албания не съм сигурен дали вече не го отмениха и това за паспортите, та и там стана преминаването само с лични карти. ;)

Неактивен бат Ицо

• Full Member
  • Публикации: 57
  • Кара: Wee
В Албания отдавна се минава с лична карта. За Косово освен паспорт искат и да си правиш тяхна ГО

Неактивен Dr.Ago

• Sr. Member
  • Публикации: 156
  • Всички гласове в главата ми казват, че съм добре.
  • Кара: Suzuki SV650
  Хм, Милко, малко късно, но честито за Трансалпа!  :bravisimost: Ще го разходиш ли в Румъния  ;)
  Между другото петък, събота и неделя (до някое време) ще съм в Трявна, ако някой има път натам или наблизо...  ::)
Всички минуси, погледнати през средния ти пръст са плюсове.

Неактивен Гошко

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 2385
Утре, нещо?
Дават хубаво време.
Кръчмата на входа на Хвойна скоро не съм посещавал...
И Паниците ми се мотат...
« Последна редакция: юни 08, 2018, 06:39:07 pm от Гошко »