Автор Тема: На път с мотопеди (и не само) - тема за пътувания с любимите ни моторетки.  (Прочетена 78373 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boy3m

• Hero Member
  • Публикации: 369
  • Ето ме! Приятно ми е: Аз съм г-н Ки
  • Кара: 04`Keeway KEE110; 08`Honda Transapl XL700V; 88`ETZ 150
Ей, нещо разсъхнахте темата...., или много карате, че не остава време за писане, или Ви е подкарал мързела.
От моята планировка остана една Гърция към края на месеца (Метеора, Делфи и едно-две последни къпания в Егейско и Йонийско море). В момента съм с колата по работа, по средата между Метеора и Делфи, и разучавам маршрутите... ;)
Милко да не се ослушва, ами да задава датата, че октомври не ми се струва добро време за този маршрут, морето може да не става вече за къпане, рискът от есенни дъждове е по-голям, денят е по-къс, има да се изкачват превали на 1500-1700 м. н.в. и трябва да се носи другата екипировка. :cheers:

Нека да се насочим към последната седмица на Септември.
Ама е все още рано за да погледнем двуседмичната прогноза за времето.
Ще ходим-ясно е,ама не ми се ходи пак като връщането от Румънско-Сръбската разходка с онези найлони отгоре като Робокоп. ;)

Стеф, на линия ли си? :friends:

Поздрави,
 :cheers:
http://www.carspending.com/bg/vehicles/4266-keeway-kee-110   тук е цялото досие на г-н Ки ;)

Цитат от един друг форум:"Колата е за да върши работа , мотора е за да доставя удоволствие. По друг начин казано , колата е жената ,а мотора е любовницата."

Неактивен Гошко

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 2376
Я, кой срещнах...:

Неактивен васко-57

• Hero Member
  • Публикации: 633
  • Кара: Honda Hornet, Suzuki VX-800, Honda ANF 125i Wave
Есенната гръцка разходка ще започне в петък (21.09) към 10,30-11 часа от Пловдив. Засега сме 2 мотора, планираме в петък вечерта да спим в Ламия, в събота да разгледаме 2-3 манастира на Метеора и лек следобеден плаж на Рахес. В неделя мислим да видим Делфи, да се изкъпем в Йонийското море (Итея или Кира) и след малко таверна в понеделник сутрин - лежерно прибиране към България. Времето го прогнозират перфектно, дано познаят, че последните задгранични все дъжд ни валеше, макар и за кратко. :occasion18: