Автор Тема: СОФИЯ 2015г  (Прочетена 10988 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ...

• Sr. Member
  • Публикации: 187
  • Кара: ETZ
Re: СОФИЯ 2015г
« Отговор #20 -: март 29, 2015, 02:59:40 am »
...Открихме сезона, пийнахме бира с кебапчета, после дори се разходихме към Железница, за да хапнем по едно шкембе с >>> :cheers:
Браво!
После не спряхте ли още някъде да си вземете десерт от рода на  :beer:?
« Последна редакция: март 29, 2015, 03:19:45 am от ... »
Невежеството е това, което ни прави състрадателни, любвеобилни и социални същества.
Знанието ни прави арогантни, безпардонни и непоносими за околните. Но и самотни.
В един момент, обаче, се оказва, че смъртта е занимание самотно и е нямало никакво значение колко социални сме били. Умираме сами.

Неактивен tisho69

• Sr. Member
  • Публикации: 173
  • Кара: Suzuki Intruder VL 1500
« Отговор #21 -: март 29, 2015, 05:36:27 am »

От безалкохолната за шофьори.

Неактивен iiccoo

• Sr. Member
  • Публикации: 171
  • Кара: Honda CB 500S
« Отговор #22 -: март 29, 2015, 08:35:31 am »

От безалкохолната за шофьори.
Ето колегата как знае :)

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7154
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #23 -: март 29, 2015, 11:56:16 am »
... е един бастун реши че може да кара на задно колело в колоната и падна върху един приятел!но се размина без щети и за двамата!...

A, без щети... Този тъпак ще събира пластмасарии. Как пък веднъж не мине без компексари.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен solarsea

• Sr. Member
  • Публикации: 133
  • Кара: RT125D, V7II
« Отговор #24 -: март 29, 2015, 12:31:39 pm »
Не съм видял инцидента, но карах кротко от дясно. Важното е травми да няма, останалото се оправя.

Качете някоя снимка/видео :)

Неактивен iiccoo

• Sr. Member
  • Публикации: 171
  • Кара: Honda CB 500S
« Отговор #25 -: март 29, 2015, 01:53:46 pm »
Не мисля, че някога ще може да мине без комплексари, те са част от характера на подобни мероприятия. Винаги са ме дразнили много неща в братята мотористи, поради което не се сърдя на хората, че ни слагат под обща знаменател, просто келешите между нас са доста и изпъкват. Но всеки сам да си се пази, важното е на друг да не вредят, защото тогава става лошо.  :violent:

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
« Отговор #26 -: март 29, 2015, 04:11:17 pm »
Е да, де. Нали за това става въпрос. Откриването, ако не бъркам, беше под мото за толерантност на пътя. Пък какво става - някакви келеши се набутали в множеството и като видят два свободни метра пред тях и ръчкат моторите на задна гума. Ами излязъл си с машината, мини си кротко по маршрута да ти се нарадват хората, пък после на обезопасеното трасе върви и покажи какъв си стънтър. Той и затова онзи се качи връз другия мотор. Утре ще направи същото и някъде по шосетата с по-голяма скорост и тогава може и да не се разминат без щети.
Вчера в квартала минавам по една уличка с колата и там стандартно си паркират коли до единия тротоар. Обаче от другата страна спрял някакъв, щото така му е по-лесно. В резултат - може да мине по-малогабаритна кола и то почти огледало в огледало. Спирам аз до него, правя му жест да си свали стъклото. Чичката го сваля и аз му казвам, че пречи на движението с начина по който е спрял. Онзи наглец вика - ми виж го онзи оттатък как е спрял  :o Ма онзи оттатък си е паркирал в редицата с другите паркирали, бе. Ти си спрял като арабин в пустиня, му разправям.
Няма да се оправим скоро...
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен китан

• Hero Member
  • Публикации: 1162
  • Кара: изтребител
« Отговор #27 -: март 30, 2015, 11:07:42 am »
Е да, де. Нали за това става въпрос. Откриването, ако не бъркам, беше под мото за толерантност на пътя. Пък какво става - някакви келеши се набутали в множеството и като видят два свободни метра пред тях и ръчкат моторите на задна гума. Ами излязъл си с машината, мини си кротко по маршрута да ти се нарадват хората, пък после на обезопасеното трасе върви и покажи какъв си стънтър. Той и затова онзи се качи връз другия мотор. Утре ще направи същото и някъде по шосетата с по-голяма скорост и тогава може и да не се разминат без щети.
Вчера в квартала минавам по една уличка с колата и там стандартно си паркират коли до единия тротоар. Обаче от другата страна спрял някакъв, щото така му е по-лесно. В резултат - може да мине по-малогабаритна кола и то почти огледало в огледало. Спирам аз до него, правя му жест да си свали стъклото. Чичката го сваля и аз му казвам, че пречи на движението с начина по който е спрял. Онзи наглец вика - ми виж го онзи оттатък как е спрял  :o Ма онзи оттатък си е паркирал в редицата с другите паркирали, бе. Ти си спрял като арабин в пустиня, му разправям.
Няма да се оправим скоро...
ела ми на гости и за една седмица ще си срежеш вените  ;D тук глобите са солени,почти е невъзможно да не те глобят и нямаш шанс да обиколиш града с бус без да попаднеш на такова гениално паркиране.понякога гледам и се чудя,как може да ти дойде идеята да паркираш така малоумно,че да запушиш улица  :violent: :violent: често срещано е паркиране в завой без видимост или веднага след или преди него.

да знаеш че има и по зле от нас :cheers: :cheers: което с нищо не ни оправдава.

Неактивен radd_KO

• Sr. Member
  • Публикации: 111
  • Кара: CBR 600F2
« Отговор #28 -: април 05, 2015, 10:13:52 pm »

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • E няма такъв кеф!
« Отговор #29 -: април 06, 2015, 08:16:01 am »
А това някой видял ли го е https://www.facebook.com/video.php?v=789066541182809&__mref=message_bubble

Това съм го пропуснал. Обаче коментарите отдолу къртят. Все ще успеем с нещо да сме първи и да шашнем целия свят.