Здравейте колеги,
От известно време исках да си сложа допълнителни светлини, за да ме виждат повече автомобилистите, но готовите решения на пазара или не пасваха на мотора или бяха доста скъпи. За щастие имам достъп до 3D принтер и ето резултата. Светодиодите са от DealExtreme 3-4 долара, цената на материала за принтера е около 10-тина лева за двата фара. Резолюцията в случая е 190 микрона, но то не и необходимо повече, материала е ултра здрав ABS.
P.S. Май съм объркал раздела, извинявам се за което.