Автор Тема: Пътят до Немрут  (Прочетена 836 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BoneCollector

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 48
    • BorislavKostov@wordpress
  • Кара: VT 1100 Shadow '93
Пътят до Немрут
« -: август 30, 2015, 11:03:35 pm »
Историята на това пътуване е дълга. По това време бях планирал да посетя фестивал в Родопите, от който впоследствие
се отказах. От новите ми приятели, членове на Türk Chopper MC, научих заCustom Cruiser Chopper (CCC)фестивала в
близост до Денизли, а след като редовната ми спътница отмени резервацията си, реших, че мога да направя дори
още по-голямо пътуване, включващо освен всичко, планирано дотук, дори и планината Немрут, която отдавна
исках да усетя.

Пътуването накратко.

Варна – Памуккале – Немрут – Кападокия – Истанбул – Варна
4770 км, 7 дни

Малка част от снимките:

Както и пълният текст - тук :)

Неактивен габрово

• Hero Member
  • Публикации: 404
  • Кара: моторетка
Re: Пътят до Немрут
« Отговор #1 -: септември 06, 2015, 03:10:54 pm »
Връщам се от едномесечния си отпуск и що да видя - поредния пътепис от BoneCollector. Естествено го прочитам на един дъх. Отново е много приятно четиво. Благодаря колега BoneCollector. Ако това е онзи пътепис, за който стана дума преди време, че не си имал намерение да пускаш, а в последствие си размислил, то знай, че това е един от най-пъстрите ти разкази и най-разнообразни преживявания, поне според моето мнение. Още веднъж благодаря за четивото и желая успешно завършване на мотосезона, тъй като есента в вече чука на прага...
Поздрави  :cheers:

Неактивен BoneCollector

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 48
    • BorislavKostov@wordpress
  • Кара: VT 1100 Shadow '93
Re: Пътят до Немрут
« Отговор #2 -: септември 08, 2015, 09:53:37 am »
Благодаря отново. И не, тогава визирах предишния пътепис, който пуснах, а именно за тривиалния вече румънски проход  :)