Автор Тема: Карловски пиньони  (Прочетена 1699 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalinaki

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 5
  • Кара: Honda XLV 650 Transalp
Карловски пиньони
« -: декември 28, 2015, 06:41:47 am »
Здравейте мото маниаци и маниачки. Честита ви коледа. Пожелавам на всички много здраве, късмет и усмивки. Без повече сантименталности скачам направо на въпроса, Някой вече си зазимиха моторите, други все още си карат, трети като мен почват да ремонтират.Мотора е Transalp 650. Предстои ми смяна на пиньони и верига. Гледам че в момента в NHM Sprockets-Карлово има промоция  на коплелт верига DID gold + двата пиньона за 211 лв. Цената е перфектна на фона на това че повечето онлайн магазини продават тоя кит за сумата 280-300 лв. Спестяват се 70-90, които могат да се изпозват и за други неща.  Въпроса ми е дали тези спестени пари не са за сметка на качеството и издръливоста на пиньоните. Моля ако има някой който използва пиньони на NHM Sprockets-Карлово да сподели впечатление

Неактивен Гошко

• Hero Member
  • Публикации: 2408
Re: Карловски пиньони
« Отговор #1 -: декември 28, 2015, 09:29:06 am »
Аз ползвам техни продукти и лошо не мога да кажа!
Дори напротив - очарован съм от качеството, бързината и коректността.

Няма да забравя един случай, в който трябваше да изработя по-специален венец по образец. Свързах се с Ники, по телефона беше супер лаконичен. Изпратих оригинала само с бележка колко зъба разлика трябва да има новия. След точно 5 дни (бях в командировка) ме сюрпризираха от куриера, че имам пратка. Очаквах да минат поне две седмици, имайки предвид че правя нестандартен детайл.
Получих си венеца опакован както си трябва - в хубава брендирана кутия.
Ами какво да кажа - за едно изделие, дето е изпипано от игла до конец както си трябва, какво може да се коментира?! Качество, срок, цена, опаковка, коректност - за мен всичко е на най-високо ниво!

Лично мнение, не правя реклама!!!

Неактивен tikvenika

• артист - моторист
  • Sr. Member
  • Публикации: 158
  • Keep on riding!
« Отговор #2 -: декември 29, 2015, 11:32:13 pm »
Пиньоните им са много добри! И аз съм ползвал техните услуги и са били много коректни, и предлагат качествен продукт!!!
Suzuki DR 800 BIG (1991)
Honda XL 600 V Transalp (1987)
Honda CB 400 N (1981)
Suzuki GS 1000 E (1979)
MZ ES 175 II Trophy (1968)

Неактивен Moni

• Hero Member
  • Публикации: 857
  • Кара: XL 700
« Отговор #3 -: декември 30, 2015, 08:22:43 am »
Едно приятелче от квартала също ползва техните услуги дори за същия мотор.Един път стана на въпрос,че ги е взел от там което мен доста ме учуди.Та същия кара.И то не като мен а яко.Ходи на Турция два пъти Гърция почти всяка седмица отделно ходи до Италия и не съм го чул да се оплаква.Даже и спирачните дискове му са от там изработени по поръчка.

Неактивен kalinaki

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 5
  • Кара: Honda XLV 650 Transalp
« Отговор #4 -: декември 30, 2015, 06:20:51 pm »
Благодаря ви много колеги. Вашите мнения бяха определящи за избора ми и вече поръчах от карловските пиньони + верига ДИД златна. Даже си поръчах предния венец да е с 1 зъб повече. Човека с когото говорих (казва се Николай) беше много отзивчив, дори ми предложи да ми прати верига с 120 звена (стоковата за транса е 118) от съображение за сигурност. Като го попитах защо...той ми отговори че евентуално 118 звена може да дойдат малко, при положение че слагам отпред 1 зъб повече, за това ми праща 120 звена.  При цялата тая интервенция цената си остава същата. Не съм попадал на по добро отношение, макар че колеги от форума казаха че Николай не бил много словохотлив. Няма значение...аз останах доволен дори и само от разговора си с него. Не остана...ей го де е ...март месец да преполови и пак сме по пътищата. Весели празници ви желая. Бъдете здрави и усмихнати.