.:: www.MotoForum-BG.coм ::.
Добре дошъл/дошла,
Гост
. Моля,
въведи своето потребителско име
или
се регистрирай
.
1 Час
1 Ден
1 Седмица
1 Месец
Завинаги
Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
Начало
Помощ
Вход
Регистрация
.:: www.MotoForum-BG.coм ::.
»
??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ????? ?‘???‚?„–?’
»
CustomBikes / ??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ???
(Модератори:
zaba
,
kokoVmaxa
,
Torq
) »
Двигател 02 к2 1000 на рама от 03 к3 1000?
« назад
напред »
Изпрати темата
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Надолу
Автор
Тема: Двигател 02 к2 1000 на рама от 03 к3 1000? (Прочетена 2310 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kicata
Newbie
Публикации: 1
Двигател 02 к2 1000 на рама от 03 к3 1000?
«
-:
май 12, 2016, 02:06:34 pm »
Здравейте колеги ! Може ли да ми дадете отговор дали двигател от 02 к2 1000 ще пасне на рама от 03 к3 1000? Пасват ли си на болтовете ?
Активен
китан
Hero Member
Публикации: 1424
Кара: изтребител
Re: Двигател 02 к2 1000 на рама от 03 к3 1000?
«
Отговор #1 -:
май 12, 2016, 05:22:46 pm »
аз питах за обратното,да сложа двигател от к3-4 на к2 ма отговор не намерих.пиши после ако ти се е получило,та да знам за следващия двигател.
Активен
Изпрати темата
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Нагоре
« назад
напред »
.:: www.MotoForum-BG.coм ::.
»
??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ????? ?‘???‚?„–?’
»
CustomBikes / ??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ???
(Модератори:
zaba
,
kokoVmaxa
,
Torq
) »
Двигател 02 к2 1000 на рама от 03 к3 1000?