Автор Тема: ВНИМАНИЕ!!!ОБЯВА МЕНТЕ!!!  (Прочетена 2275 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kiko22

• Hero Member
  • Публикации: 1079
ВНИМАНИЕ!!!ОБЯВА МЕНТЕ!!!
« -: май 15, 2016, 12:24:53 pm »
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=5&act=4&adv=51461833533450119&slink=duoznm

Здравейте,колеги!Мои приятели ходиха да гледат въпросния мотор в някакво село на турската граница,близо до град Любимец.НИЩО ОБЩО със снимките от обявата.Охлузен,спукани и почупени спойлери,стари гуми,номера на двигателя не отговарял на номера в документите.Внимавайте и не се подлъгвайте!
Приятеля ми сто пъти е питал по телефона въпросния "продавач" дали всичко е наред,дали снимките са актуални и дали мотора е в състоянието,което е на снимките,защото се намира на другия край на България.До последно въпросния капут го е уверявал,че всичко е наред.Не мога да разбера,на какво разчитат подобен тип "хора".
Ако някой от вас или ваши приятели попаднат на подобни случаи,моля алармирайте по форуми и социални мрежи.Такива хора трябва да бъдат изобличавани своевременно.
Безавариен сезон на всички!
« Последна редакция: май 15, 2016, 12:33:41 pm от kiko22 »
Всеки умира,но не всеки живее!

Неактивен yamaha1100cc

• Hero Member
  • Публикации: 599
  • Кара: Lifan LF 150-9J 1.РЕГ:17.07.2014 Сега с Двигател Zongshen 167FMM 229сс 17 коня
Re: ВНИМАНИЕ!!!ОБЯВА МЕНТЕ!!!
« Отговор #1 -: май 15, 2016, 03:46:18 pm »
Хах това е до мене. Явно е падал с мотора а снимките са от преди това иначе много добре изглежда на снимките.На такъв ако отидеш и не са му изпадали зъбите при падането трябва да му се помогне на човека да не се мъчи.  :D :D :D  :beer: :cheers: :cheers: :beer: :cheers:

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7067
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #2 -: май 15, 2016, 04:01:42 pm »
Ако му е импулсен телефонът, ще разтяга лакардии, та ще се къса.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен kiko22

• Hero Member
  • Публикации: 1079
« Отговор #3 -: май 15, 2016, 05:59:11 pm »
Ако му е импулсен телефонът, ще разтяга лакардии, та ще се къса.

По тази логика изобщо не е необходимо да разкарва хората и въобще да има реално съществуващ мотор.Може да си ги разтяга лакърдиите и накрая да каже,че е продаден.Примерно...И това не е изолиран случай.Просто не мога да проумея манталитета и разсъжденията на такива хора.На какво разчитат?!!Че като веднъж си бил пътя до там,ще купиш всичко,което ти се предлага?!Тъпо!!!Всеки нормално мислещ човек ще предпочете да се набута със стотина-двеста лева пътни разходи,отколкото с няколко хиляди.Елементарно!А и какво печелят от това?Що за тъпи олигофрени?!!
« Последна редакция: май 15, 2016, 06:05:23 pm от kiko22 »
Всеки умира,но не всеки живее!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7067
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #4 -: май 15, 2016, 06:40:08 pm »
Не само в Хасковско ги има. Преди няколко години ми попадна обява на една Кава, 250 кубика. Търсехме мотор за жена ми и този поне на снимки изглеждаше добре. Не беше много далеч от София. Близо до Благоевград. Та направихме си разходка. В буквалния смисъл. Моторът както беше в супер състояние, първо не щя да запали. После запали, ама едва държеше обороти. На пробното кръгче имах неблагоразумието да го угася без да искам и добре, че връщането беше по надолнище, та не го бутах много  ;D Оказа се, че двигателят е събиран от няколко донора, ама продавачите дума не обелиха. Случайно видях останалите части в един склад. Течеше от всички възможни гарнитури. А бе скръбна картинка... Иначе направихме няколко разговора по телефоните за уточняване и т.н. Ако мине номерът, на принципа очи гледали - очи плакали.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен Teo-honda-fy

• Hero Member
  • Публикации: 407
  • :)
  • Кара: honda cbr 600f4 '00
« Отговор #5 -: май 15, 2016, 11:04:38 pm »
Тия хора разчитат и търсят балъци !!!
Аз когато си купувах моя , бях толкова развълнуван , че ми се стори без драскотина . Но не беше . На въпроса колко вдига , ми отговориха " пълни километража " :D
И аз се хванах. Първи мотор , нямах приятели мотористи! ( цбр 600 ) 

Друго което забелязвам е препродаване на моторите . Мой приятел си продаде ямахата Р1 2002 за 5800 , няма и месец я срещам в мобилето за 8000 . Друг образ пуска по същия начин хонда 1000 рр с 500 лв отгоре , като не вижда, че старата обява е още активна .
MotoGP, SBK & BSB  :)

Неактивен ccvetkov

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 6
« Отговор #6 -: май 22, 2017, 01:59:23 pm »
Здравейте :) И ето тази обява няма нищо общо с реалността ! Ходих, видях и си тръгнах !
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=5&act=4&adv=51495112864193265&slink=3bsp00

Неактивен boyko_stoqnov

• Hero Member
  • Публикации: 426
  • Кара: Yamaha YZF R6; Yamaha fz6 '08
« Отговор #7 -: май 23, 2017, 09:44:24 am »
Някой може ли да сподели нещо за тази обява! http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=5&act=4&adv=51490015190431826
Доста километри са до там и ми се иска да придобия някаква представа преди да се разходя до там...

Неактивен avladev

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 5
« Отговор #8 -: май 23, 2017, 10:07:15 am »
Засичал съм го добре изглежда, но все пак не съм се заглеждал много много. Знам че си го кара редовно, ако искаш някаква помощ 0883593600 от Шумен съм.

Неактивен boyko_stoqnov

• Hero Member
  • Публикации: 426
  • Кара: Yamaha YZF R6; Yamaha fz6 '08
« Отговор #9 -: май 29, 2017, 08:26:33 am »
Засичал съм го добре изглежда, но все пак не съм се заглеждал много много. Знам че си го кара редовно, ако искаш някаква помощ 0883593600 от Шумен съм.

Благодаря  :cheers: