Автор Тема: Продавам "SUZUKI-GSF 650 BANDIT S"  (Прочетена 1757 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен elvisd

• Sr. Member
  • Публикации: 106
Продавам "SUZUKI-GSF 650 BANDIT S"
« -: април 05, 2017, 02:17:52 pm »
Продавам "SUZUKI-GSF 650 BANDIT S" мотора е перфектно техническо и визуално състояние на 11800км. "РЕАЛНИ"! Платена гражданска за цяла година + зелена карта + преглед.

Сменено масло,пълна синтетика "MOTUL" + маслен и въздушен филтър "K&N".Ауспух и генерация "AKRAPOVIC".Спортна слюда "PUIG"+ОРИГИНАЛНАТА.Спортен заден калник "PUIG".Спортни ръкохватки "HARRI'S"+ОРИГИНАЛНИТЕ.Ролбари "LSL" Made in Germani. Аларма "LEGOS-2". Чисто нови гуми "MICHELIN POWER Super Sport". Мотора е 9.2006год. има сервизна книжка и е обслужван САМО В ОТОРИЗИРАН сервиз!Първи собственик! С МОТОРА НЕ Е ПАДАНО,НЕ Е БОЯДИСВАН !!! Цена-5,990лв.  Тел.0888 339 399

Неактивен elvisd

• Sr. Member
  • Публикации: 106
Re: Продавам "SUZUKI-GSF 650 BANDIT S"
« Отговор #1 -: февруари 26, 2018, 06:02:01 pm »
Up..........

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7067
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Re: Продавам "SUZUKI-GSF 650 BANDIT S"
« Отговор #2 -: февруари 26, 2018, 08:33:40 pm »
Този модел е много сполучлив. На един приятел купихме такъв преди години и още си го кара. Върви доволно и харчи под 5/100. Карах го от Сливен до София и единственото нещо, което не ми допадна е, че седалката му е малко твърда. Ама аз съм свикнал на по-мека, така че на друг може да му се стори и нормална. Моторът се развръща добре без значение на коя предавка е. Идеален избор е за хора, които обичат разходките с мотори и държат да имат достатъчно мощ, за да си доставят фън.
Чак ми е чудно, че почти  цяла година не си е намерил нов собственик.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.