??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ????? ?‘???‚?„–?’ > ??????? ?·?’?°??????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°??????????????? ?‘?’?µ? ?? ?????????? ?‘???‚?„–?’?¤?????????????????? ?·?’?°???????????????????? ?‘???‚?„–?’?¤??????? ?‘?’?µ? ?? ??????? ?·?’?«???‚?¦????? ?‘?’?µ? ?? ????? ?‘???‚?„–?’

мнения за марка lifan

(1/33) > >>

halaka:
гледах обяви за мотори лифан , правени с части на хонда. мотора е пищов 125 кубика , чисто нов , цена 2800лв. ако някой е запознат нека пише. благодаря предварително

PiTBuLL:
Заповядай малко инфо, това можах да намеря в нета.
Кратка историе на концерна "LIFAN GROUP CHINA"
"LIFAN GROUP CHINA" е най-големия концерн за произдводство на АТV,скутери,мотопеди,Ендура,автобуси и леки автомобили и в Китай е много по-популярен отколкото Honda,поради висококачествените им продукти и не на последно място разумните им цени.
Почти всички останали китайски производители купуват двигателите от "LIFAN",а някой от тях са се опитали сами да си произвеждат реплики на двигателите Лифан....
През 2001г. LIFAN е първата китайска компания,която изнаси мотоциклети в Япония,счупейки митът,който казваше,че Япония само изнаси мотоциклети,а не внаси.
В началото на 2003г Lifan пробива и на Европейския пазар,придобивайки лиценз и типово одобрение(ЕЕC) както за мотоциклети така и за много други продукти пройзведени от "Lifan Group China"
В момента "LIFAN "има над 9000 работници,повечето от тях инжинери и техници,които редовно спечелят рекорди в различни аспекти на китайския пазар,като например: ...
http://www.lagunavillas-bg.com/02/839-61-97/sidebar/other_services/transport.html

divaneto:
Превода на горната статия гласи:

Бягай от този китайски евтин боклук  :cheers:

PiTBuLL:
@divaneto  ти го каза :)  :cheers:

yamaha1100cc:
Аз имам Лифан ЛФ150-9Ж от почти 2г. на 4000км . Закупих го Нов. до момента проблем съм имал само с клаксона . Изгоря и си купих нов за 10 лв. Според мен си оправдават парите. Няма напукани гумени съединения,но имаше доста болтчета и гайки за притягане.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия