Здравейте.Един авер кара въпросното чопърче, но се натъкна на проблем.Задната капла се оказа алуминиева джанта , която се спука и изкриви.Има и счупени парчета , които държат демпферните тампони и според мен не си заслужава ремонт.Въпроса ми е от какъв друг чопър може да се сложи капла, така че да върна венеца и диска и мотора да си остане с дисковата спирачка.Извинявам се , ако темата не е за тук.