Автор Тема: Колове за honda cbr f3 pc25  (Прочетена 514 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен McclouD

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Кара: Honda CBR F3 PC25
Колове за honda cbr f3 pc25
« -: юни 01, 2017, 07:49:43 am »
Здравейте, купих  мотор от приятел и нали знаете...приятел да те преебе е най-лесно.
Започнаха мъките, ще си спестя вече отстранените проблеми..искам съвет за този конкретен.
Мотора е бил с удар от пред, видях старите колове, имат криво по горната/хромираната/ част..
Човека от който го купих ги е сменил... видях джантата от ф2 монтирана, попитах защо е таква и как става по точно, но конкретен отговор не получих...
Това ми е първи първи мотор и ... се доверих на приятел.
Даде ми ударената джанта, платих си да ми я изправят и снощи реших да я монтирам...и проблемите започнаха.
Първо на левия кол има "чоп"...най-вероятно за скоростомера на Ф2-демек убедих се че коловете не са от ф3 и не случайно тази джанта е там... викам си майната му, ще отрежа тоя чоп и всичко ще заспи... да ама не!
Апаратите не могат да се монтират заради по-големите дискове.
Това най-вероятно Ви е известно, но аз го установих по трудния начин.
Та обадих му се на тоя моя авер... още не сме стигнали до бой, но може би скоро :Д
Разбрахме се да ми даде кривите колове и смятам да се пробвам да използвам само долната част на ботушите...незнам дали ще стане и за това искам Вашето мнение и съвет, дали изобщо да започвам мъките.
Благодаря Ви и се надявам без много критични коментари, знам че съм преебан и че съм си виновен сам.
Благодаря още веднъж.

Неактивен apollo11

• Hero Member
  • Публикации: 438
  • Кара: TDM900
Re: Колове за honda cbr f3 pc25
« Отговор #1 -: юни 01, 2017, 09:10:57 am »
Измери диаметъра на коловете на мотора и на кривите..Ко са еднакви, ще можеш да смениш тръбите, а ако не..
П.с.
По-лесно и евтино ще ти излезе да потърсиш оборудвана джанта  като за коловете ти

Неактивен McclouD

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Кара: Honda CBR F3 PC25
« Отговор #2 -: юни 01, 2017, 09:43:46 am »
Благодаря за бързия отговор. Джанта имам за коловете. Проблема е че апаратите/който са оригинални от ф3/ не лягат на цяло на джантата/дисковете/ на ф2. Искам да го направя както трябва да е. Диаметрите са еднакви/на горната част на коловете/. Но незнам вътрешностите и долните части дали са съвместими. Моля ако някой го е играл тоя цирк да сподели :) Благодаря Ви.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7231
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #3 -: юни 01, 2017, 10:12:06 am »
Що не потърсиш комплектована предница с джанта, колове, дискове, апарати, тройници... Намират се по принцип.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.