Автор Тема: Въпрос за едно моторче!  (Прочетена 1001 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен klicksa

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 15
Въпрос за едно моторче!
« -: юни 28, 2017, 06:33:53 pm »
Здравейте на всички, нов съм във форума и се надявам да пускам темата в правилния раздел. Искам да ви помоля, като хора с повече опит и по разбиращи от мен, да ми дадете съвет. Въпроса ми е конкретно за едно моторче, което много ми се е набило на око и определено много ми харесва как изглежда, а именно Generic Trigger Sm 50cc, искам да ви попитам какво ви е мнението за него, дали е читаво или е поредния китайски боклук?

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7261
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Re: Въпрос за едно моторче!
« Отговор #1 -: юни 28, 2017, 10:09:05 pm »
Сега поне десет човека ще ти кажат, че китайските мотори са върхът. Що не търсиш нещо по-голямо. С тоя миксер и колоездачите ще те минават.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен yamaha1100cc

• Hero Member
  • Публикации: 618
  • Кара: Lifan LF 150-9J 1.РЕГ:17.07.2014 Сега с Двигател Zongshen 167FMM 229сс 17 коня
« Отговор #2 -: юни 28, 2017, 10:32:08 pm »
Сега поне десет човека ще ти кажат, че китайските мотори са върхът.
Много се съмнявам.

Неактивен klicksa

• Jr. Member
  • **
« Отговор #3 -: юни 29, 2017, 04:18:54 am »
Ами нямам възможността и опита за по голямо, а и искам да мога да си го карам с М категория и не на последно място просто много ми харесва визията на самия мотор.Просто искам да знам дали е читав, понеже се прави за Австрия и би трябвало качеството да е по-добро. До колкото знам е с двигател Minarelli AM6 или се бъркам?

Неактивен d3x73r

• Sr. Member
  • Публикации: 220
  • Кара: Двойката...
« Отговор #4 -: юни 29, 2017, 11:33:34 am »
Сега поне десет човека ще ти кажат, че китайските мотори са върхът

КИТАЙСКИТЕ МОТОРИ СА ВЪРХЪТ!!! :cheers:

иначе по темата - https://youtu.be/hX1m3ffry2I и из коментарите "Reliability update: after several months of intense driving in shitty Swiss Weather™, the little bike still goes strong. So far, we only had to clean the carburetor once (blow it through with air compressor) because some dirt got into the tank. Other than that, pure fun. BRAAAAAAAP! Goes max 70km/h on a flat road. decent suspension, very nimble (well, it's only 100kg of weight or so).  Got about 2-3 horses in that little 50ccm engine. My recommendation for any beginner."
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с л@йна по стената - чете се, но не е приятно

Неактивен klicksa

• Jr. Member
  • **
« Отговор #5 -: юни 29, 2017, 05:17:26 pm »
Значи колеги гледах въпросното моторче, оказа се че му я няма манивелата, също така и не зарежда акумулатора, фара не свети, всичко останало свети и пали с бутане, задната спирачка свири доста и като се форсира и като спадат оборотите се чува едно леко тракане като пукане откъм двигателя. От какво може да е това? А и също така ми се стори че съединителя отделя много напред, почти накрая на ръчката, дали е нормално? Моля за помощ!!! Ако може да ми кажете и сайт където примерно ще има части за този мотор?

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7261
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #6 -: юни 29, 2017, 08:52:37 pm »
Що се хвърляш на първия срещнат коптор?!?
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен klicksa

• Jr. Member
  • **
« Отговор #7 -: юни 29, 2017, 09:25:58 pm »
Защото няма много обяви за тях, а и е единствения който е близо.

Неактивен klicksa

• Jr. Member
  • **
« Отговор #8 -: юни 30, 2017, 04:32:39 am »
Тези части дали стават за въпросното моторче: http://www.jankomoto.com/index.php?cat_id=1178 понеже на снимки всичко май е едно към едно?