Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПРИ ПАЛЕНЕ НА SUZUKI K8 1000  (Прочетена 135 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boyan_5

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Кара: gsxr 1000 k8
ПРОБЛЕМИ ПРИ ПАЛЕНЕ НА SUZUKI K8 1000
« -: октомври 10, 2017, 02:15:20 pm »
Здравейте на всички и благодаря за приема във форума !
Имах проблем с мотора който отстранихме вече и искам да споделя и евентуално да помогна на някой!
Мотора ми SUZUKI K8 1000 спря да пали - значи стартера върти - ток на убиване мотора не пали ,а ако запали прекъсва  а над 5-6000 оборота се услушва - след като записа грешка С12 - датчик на колянов вал решихме да го проверим и в началото мислехме че е ок защото даваше 160 ома (както пишеше в някъкъв форум) на буксата на датчика което беше нормално, но се оказа че между буксата и корпуса съшо се мери съпротивление и там е 0 което значи че датчика не работи (явно е пробил изолация )- така че ако някой има  грешка С12 да го има в предвид при проверка на датчика.Също така бензиновата помпа не правеше достатъчно налягане в смисъл работи но не помпи достатъчно бензин което ако не се замери няма как да се установи и мотора на високи обороти не му достига гориво а може би и оказва влияние при паленето !Ще се радвам ако на някой му е от полза информацията и ако има въпроси мога да разпитам момчетат за още подробности около проблема понеже аз не бях там през цялото време!Сега мотора е ракета !
« Последна редакция: октомври 10, 2017, 02:18:08 pm от boyan_5 »