Автор Тема: Продавам 3 мотора  (Прочетена 11850 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен CEZET

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 34
  • Кара: CEZET-350-472.6
Re: Продавам 3 мотора
« Отговор #20 -: октомври 17, 2017, 10:58:28 pm »
 :downtown: :downtown:Дядо Гошо много подскачаш не че ми пука ама ти го връщам дето ми осра темата  :violent: :violent:не ми пука и кви мотори имаш и кви караш такива бабаити най ги харесвам само глей дан ти излезне полицейско айпито :downtown: :downtown: :hello: :cheers:

Неактивен yamaha1100cc

• Hero Member
  • Публикации: 614
  • Кара: Lifan LF 150-9J 1.РЕГ:17.07.2014 Сега с Двигател Zongshen 167FMM 229сс 17 коня
« Отговор #21 -: октомври 17, 2017, 11:34:51 pm »
 Един въпрос Wild Hog.Китайските не ги бивало та ги продавал а защо след като японските матори са добри ги продават? Логиката ти е желязна.
« Последна редакция: октомври 17, 2017, 11:46:32 pm от yamaha1100cc »

Неактивен Гошко

• Hero Member
  • Публикации: 2388
« Отговор #22 -: октомври 18, 2017, 05:56:25 am »
Няма да ти отговори. Неадекватен е.
Само не разбрах какво трябва да си купя, че да бъде одобрено...

:downtown: :downtown:Дядо Гошо много подскачаш не че ми пука ама ти го връщам дето ми осра темата  :violent: :violent:не ми пука и кви мотори имаш и кви караш такива бабаити най ги харесвам само глей дан ти излезне полицейско айпито :downtown: :downtown: :hello: :cheers:

Не, не ми връщаш. Правиш ми услуга. Не знам дали схващаш, но ъпваш темата. Правиш я интересна.

По нея: И позиция 1 е запазена!

Неактивен Wild Hog

• Hero Member
  • Публикации: 708
  • Кара: Kawasaki
« Отговор #23 -: октомври 18, 2017, 08:01:06 am »
Един въпрос Wild Hog.Китайските не ги бивало та ги продавал а защо след като японските матори са добри ги продават? Логиката ти е желязна.
Вземи му зачети писанията и ще ти стане ясно за логиката.  :bravisimost:
"suburban biker wannabe"

Неактивен Гошко

• Hero Member
« Отговор #24 -: октомври 18, 2017, 09:21:03 am »
Нерез, притежавам 7 мотора. Не искам да наемам още един гараж. Не искам да плащам наем, без да ги ползвам. Хондата ми замества тези три. Ако не се продадат, ще ги прибера в апартамента за гости. Но ще ми е трудно да ги вадя регулярно от там.
Просто Хондата с куфарите е доста обемиста.

И съм написал, че обслужването е ПОД 100 лева.
Разяснявам:
Масло - От 20 до 28 лева за литър. Зависи от куриера.
Филтър - 5 лева
Спирачна течност - около 5 лева за мотор.

ОнОф-ът събира 2 литра масло. С дихтунга и О-пръстена това прави 72 лева.

Чопърът събира литър масло. Значи 38 лева.

Скутерът освен масло, има и ролки с ремък. Ако бъдещият собственик пожелае цялостно обслужване, стойността е малко над 100 лева. Горницата я поемам аз. Това, плюс половин ден гъзурчене...
На мен в сервиз за същата процедура ми взимат 175 лева.

Някакви други неадекватности ако ти дойдат на ум, кажи, че да разяснявам.
Ако ти наливаш масло от 5 лева литъра, аз не...

Неактивен yamaha1100cc

• Hero Member
  • Кара: Lifan LF 150-9J 1.РЕГ:17.07.2014 Сега с Двигател Zongshen 167FMM 229сс 17 коня
« Отговор #25 -: октомври 18, 2017, 09:40:06 am »
Вземи му зачети писанията и ще ти стане ясно за логиката.  :bravisimost:
Точно защото ти зачетох писанията,мога да ти кажа,че грешиш.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7192
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #26 -: октомври 18, 2017, 09:42:39 am »

Само не разбрах какво трябва да си купя, че да бъде одобрено...

Сузуки :headbang:

П.П. Всичко, което се купува, естествено се и продава. Въпрос на личен вкус е каква да е марката. Гошко ми е обяснявал на дълго и на широко защо си купува не толкова престижни марки чисто нови. Има си неговите съображения и щом му доставя удоволствие, не виждам причина да не го прави. Аз например никога не съм предполагал, че някога ще карам Форд. Ми сега в семейството имаме два  ^-^ Имаме и Хонда  ^-^ ^-^ ^-^
Освен това моето лично мнение е, че средностатистическият българин хвърля едни 30% от парите си на вятъра, когато си купи ново возило. С напускането на магазина от кола за 20 бона, едни 7 000 лв просто се изпаряват. Това е факт. Ми с тези пари може да се купи читав 10 годишен автомобил, който с малко вложение ще служи вярно още 15 години. Останалите 13 000 лв могат да се вложат в нещо по-полезно. Но това си е моето мнение и не ангажирам никого с него. По същия начин смятам, че която и да е нова Ява или ЧЗ не могат да се мерят с 32 годишното ми Сузуки.

П.П. Имам и една Ява Зетка, дето си чака реда някой ден да я върна към живот. Ама не ми е дошла още музата.

Наистина няма смисъл да се дърлите кой какво харесвал. Гошко има навика да се похвалва от време на време. Имаше и един пич от Врачанско - Бушмен, който също обичаше да се похвалва от време на време. Лошо няма. Важното е какъв е човекът по принцип. Не одобрявам крайностите при общуването, така че ако е възможно тонът да бъде по-мек, ще е полезно за форума.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен Wild Hog

• Hero Member
« Отговор #27 -: октомври 18, 2017, 10:28:35 am »
Уважаеми Г-н @Гошко, започнахте отново да обиждате с обидни обръщения и квалификации, кое ви дава право?
Никой не се интересува, колко китайски мотора имате, че и "апартамент за гости" или поне не се интересува толкова, че да го демонстрирате във всяко мнение и то като нещо недостижимо.

Цитат
ОнОф-ът събира 2 литра масло. С дихтунга и О-пръстена това прави 72 лева.
Чопърът събира литър масло. Значи 38 лева.

Направо не знам какво да кажа, само това: препоръчваното масло за Ducati Panigale 1299, най-високи производителния двуцилиндров двигател в света е Shell Advance 4T Ultra 15W50 и струва 29 лв. на литър: http://oily.bg/motorni-masla/shell/shell-advance-4t-ultra-15w50.html

Конструкторът на двигатели Г-н @Гошко слагал на 125 куб китайски чайник масло от 38 лв, че и "чопър".  ^-^
Г-н @Гошко, съвсем за канарчета искате да ни вземете, ние че сме в сравнение с вашия инженерен гений ясно, но чак толкова. "100 лв. течности" - за 125 куб. с въздушно охлаждане.

ПС: @yamaha1100cc, ако се зачетеш по-внимателно, ще разбереш, че никъде не съм анатемосвал китайските произведения, напротив, заявявал съм, че при определени условия те си струват, често хората искат нещо ново и на достъпна цена, вместо да вземат нещо с незнайна история, само, че Г-н @Гошко, това го е обърнал в крайност, като насажда, че това е най-умното нещо на света и всичко друго е безмислено и глупост.
Аз самият също притежавам китайска моторна техника, един моторен трион и една моторна коса за градината, взел съм ги по гореописаните от мен причини, ползвам ги ограничено и си вършат чудесно работата, но никога няма да тръгна да ти казвам, че STILL и Husqvarna са безмислени и че който ги купува е едва ли не глупак, защото и те се правят в Китай например, а това прави Г-н @Гошко респективно за моторите в почти всяко свое мнение.
« Последна редакция: октомври 18, 2017, 10:41:29 am от Wild Hog »
"suburban biker wannabe"

Неактивен ХХХ

• Hero Member
  • Публикации: 1118
  • Родих се изморен и живея за да си почивам:)
  • Кара: скутер WANGYE GRACE 150cc и мечтае за още нещо
« Отговор #28 -: октомври 18, 2017, 11:25:39 am »
Моторите изглеждат много добре на тия снимки! :)Успех с продажбата Гошко.
След всяко надолнище идва нагорнище.

Неактивен Гошко

• Hero Member
« Отговор #29 -: октомври 18, 2017, 12:32:22 pm »
Нерез, никой не те кара да плащаш! Но би било добре да се научиш да смяташ.

Литър масло ми струва 28 лева. До 38 разликата включва въздушен филтър, дихтунг, о-пръстен и спирачна течност.
Кое по-точно не разбра под обслужване?
И колко да калкулирам гореизброените?
Само за справка, въздушният филтър съм го купил за 15 лева.

А и никой не карам да се възползва. Написал съм го ясно и точно - моторите са необслужени. Есен е все пак. Няма да налея масло, което напролет да изхвърля поради изтекло време.

Държиш се неадекватно!

Неактивен Wild Hog

• Hero Member
« Отговор #30 -: октомври 18, 2017, 01:12:47 pm »
Простите хора карат Ducati Panigale с масло за 29 лв. литъра
Най-великият инженер в историята на вселената - конструктор на двигатели - @Гошко, налива масло по 38 лв. литъра на китайския чайник 125 куб.  ^-^  ^-^ ^-^
Писано е 1 л. - 38 лв.
Ах какви синигери сме ние, излизам навън да чуруликам - лека !

ПС: Въздушния филтър каква връзка има с маслото ... или е неудобен въпроса при това китайско недоразумение.  ^-^

И 30 лв. да е пак е смешно за този чайник, той няма да направи разлика между слънчогледово олио и масло за Формула 1.  ^-^

Отново напомням, абсурдно е, точно вие Г-н @Гошко да правите забележки, че някой се държи неадекватно, че е пенкелер, че е трол, че е комплексар !

Лека на всички без Г-н @Гошко, неговата е тежка, няма как да му помогнем !  ^-^
« Последна редакция: октомври 18, 2017, 01:15:26 pm от Wild Hog »
"suburban biker wannabe"

Неактивен Гошко

• Hero Member
« Отговор #31 -: октомври 18, 2017, 02:17:45 pm »
Нерез, сериозно, или не четеш, или се заяждаш умишлено!

Никъде не съм написал цена на масло 38 лева. Написах, че цялото обслужване ще излезе толкова. Написах и какво използвам.
Това е масло с магазинна цена между 20 и 28. Филтър, дихтунг, смяна на спирачна течност. Те имат някаква стойност. Аз я поставих 10 лева на око. Не съм за лев-два.
Не разбирам кое те подразни. Това, че слагам качествено масло? Ами аз не използвам евтини масла.
Купувачът ако желае, може да си направи сам обслужването. Просто моторите се продават необслужени. Ако иска да си налее и боза за лев вътре...

Неактивен CEZET

• Jr. Member
  • **
« Отговор #32 -: октомври 18, 2017, 03:02:27 pm »
 :fireinahole: :fireinahole:господина гошко ли е мошко ли е си ги съчинява от 1001 нощ дайтоната му е 350 кубика и е китайска и и иска 4000лв че тя чешката дайтона струва 4500лв чисто нова  :fireinahole: :fireinahole:другото което е ще ги продаде през крив макарон на тия цени :downtown: :downtown:иначе па вчера лъже че биле запазени вече ай секптир ве пикльо не сме децка градина

Неактивен Гошко

• Hero Member
« Отговор #33 -: октомври 18, 2017, 03:39:18 pm »
Ми не е 350... малко повечко е.  ;)

Неактивен CEZET

• Jr. Member
  • **
« Отговор #34 -: октомври 18, 2017, 05:17:19 pm »
да не е 1000 кубика другия двигател е под седалката те китайските модели вярно тъй бяха :hello: :hello:

Неактивен Гошко

• Hero Member
« Отговор #35 -: октомври 18, 2017, 06:45:55 pm »
Ама те пуснали и 50 кубикова 4-тактова Ява. Това истина ли е?

http://www.jawamoped.com/html/betka.html

« Последна редакция: октомври 18, 2017, 06:47:29 pm от Гошко »

Неактивен CEZET

• Jr. Member
  • **
« Отговор #36 -: октомври 18, 2017, 07:38:10 pm »
 :violent: :violent:карай си китайските не са замаай с моите яви  под нивото са ти аз кат по долен карам чешки :director: :director:и колата ми е чешка :notworthy: :notworthy:

Неактивен Гошко

• Hero Member
« Отговор #37 -: октомври 18, 2017, 08:23:09 pm »
Не бе, като човек те питам дали е верно. Искам да си взема мотопед. Имаш ли информация откъде мога да си купя 50 кубиковата?
« Последна редакция: октомври 18, 2017, 08:24:50 pm от Гошко »

Неактивен yamaha1100cc

• Hero Member
« Отговор #38 -: октомври 18, 2017, 08:38:00 pm »
От Чехия .Да ти докарам ли една като се прибирам?

Неактивен CEZET

• Jr. Member
  • **
« Отговор #39 -: октомври 18, 2017, 09:58:38 pm »
 ;D ;Dоле мале до вчера гошо викаше че са соц буклуци ся ше си купува мотопедка аааааааааааааахахах  гоше луд си батевото явата е най якия мотор който съм виждал някога всичко е истина и пистовите са трепач със сигурност по добри от китайските