Автор Тема: Въпрос относо ABS система на мотор който стоково няма такава  (Прочетена 3944 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ТедоМз

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Кара: Mz125
Нов съм във форума и се извинявам предварително ако това не е точната секция.Така...моторът е Mz rt 125 oт 2002.Възможно ли е да се сложи ABS на него?Не ме разбирайте погрешно...моторчето си го обожавам,но скоро ще го дам на племенника ми а той няма много опит и искам мотора да е възможно най-лесен  за каране и контрол за да може да свикне със самото чувство.Искам да допълня,че не искам да слагам от тези джаджи на дисковете...гледах във гуглето и намерих снимки на една джаджа която контролира максималната спирачна сила(поне доколкото аз разбрах) и пак се води ABS.Благодаря предварително за отговорите момчета. :beer: :beer:
It takes 37 muscles to frown....17 to smile....and only 7 to twist the throttle.

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 3666
  • "RBT Custom motors" Ltd.
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: му се "BMW F850GT"
.... ем тури му АБС и му предплати легло в Пирогов направо  :D
Гаражът:
Ducati 748SP Track bike '02 BMW F800S Special '08

Неактивен Moni

• Hero Member
  • Публикации: 872
  • Кара: XL 700
Ти па?? ???

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7448
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
На колко години е този племенник?
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен ТедоМз

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Кара: Mz125
На колко години е този племенник?
16 прави и ще взема книжка за А1.
It takes 37 muscles to frown....17 to smile....and only 7 to twist the throttle.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7448
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Ако има достатъчно опит с колело, с този мотор ще му е лесно да се научи да го кара и спира и без АБС. Ще му трябва и известна доза разум, де.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.