Автор Тема: Ape hanger  (Прочетена 4152 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cfmartin

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Кара: Suzuki LS650 Savage
Ape hanger
« -: ноември 18, 2018, 12:19:37 am »
Здравейте,  колеги!
Замислям се да сложа високо кормило или т.нат. ape hanger.  Говоря за Хонда Магна 750сс,  '84.  Някой има ли нещо да каже на тази тема?  И кой и къде може да свърши тази работа (От Сф съм)? Благодаря предварително!  ;)

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 8219
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Re: Ape hanger
« Отговор #1 -: ноември 18, 2018, 10:07:06 am »
Ти сериозно ли си се "замислил" за тази интервенция? С това кормило сравнително успешно ще караш по права линия. И до там.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен cfmartin

• Newbie
  • *
« Отговор #2 -: ноември 18, 2018, 03:48:35 pm »
Ще карам направо, по завоите ще бутам. :D
А иначе - аз съм 1.93 см, целта ми е да ми е горе долу на нивото на раменете или малко по-високо.

*По принцип Магната е с малко по-висока седалка. Там не съм толкова ниско, колкото при повечето чопъри.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 8219
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #3 -: ноември 18, 2018, 06:28:10 pm »
А бе ти можеш да си направиш кормилото толкова високо, колкото на теб ти харесва. Ама освен да изглеждаш смешно, ще се и уморяваш. То не случайно това кормило е наречено "маймуната на клона". А пък обратното завиване с такова кормило идея си нямам как ще се случва. Ако караш не много бързо сигурно няма да е някакъв голям проблем. Но пък безмислената умора няма как да я избегнеш. Имам един познат, който на Интрудъра си сложи подобна недомислица. Като за рокерски филм тип "Следата на сяканката" го докарва. И до там. Освен всичко останало, трябва да мислиш и за по-дълги спирачни маркучи и жила. Но ако си запазиш стария кит и не ти допадне преработката, винаги можеш да се върнеш към заводския вид.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен cfmartin

• Newbie
  • *
« Отговор #4 -: ноември 19, 2018, 12:31:35 am »
Е, аз все пак нямам предвид кормило, на което да правя набирания.