Автор Тема: Топ 10 на най-добрите двигатели на всички времена  (Прочетена 709 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен valentyno

• Hero Member
  • Публикации: 791
  • Кара: Majesty 400
Валентин Андреев

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 3887
  • "RBT Custom motors" Ltd.
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: мотор със четири свещи
 ??? ??? ??? ??? ??? ???
Честно казано по големи глупости не съм чел  :notworthy:

Незнам кой ги е писал , ама поне да беше питал гугъл  :imstupid:
двигателя на сузуки е GR75 '85 тоест 750 не 1100
двигателя на хонда е CB500 '75 не 750
двигателя на Хонда С90 не е велик защото е голяма работа а защото е част от една цяла ЕРА наречена - ПАПАКИ
двигателя на Харлей -  е те такъв виц не бях чел  :SOS:
двигател 2Т на Кавазаки........... питай гугъл за "Suzuki GT750 Water Bufallo"
Триумф 675 - тук съм съгласен

най-великият модел на ХОНДА се казва CB500Four '70 първият сериен 4 цилиндров супербайк , първият ЯПОНСКИ мотоциклет който учавства на ТТ на остров МАН и побеждава не защото е бърз , а защото не се е повредил. Бенели , Триумф , МВ Августа , Дукати - всички те са били много бързи , много мощни , но Тсуйчиро е заложил на здравина и изържливоста и това е довело ХОНДА в света на МОТОЦИКЛЕТИТЕ , до тогава Хонда е била ПАПАКИ за европейците.
 Suzuki GSXR750R - мотор 1987г тежащ 187кг , 750 кубиков агрегат със трисекционна маслена помпа и дебит над 150л/мин ри 6000об/мин с мощност от 117к.с. 320мм спиракчи , 4 цилиндрови апарати , невероятен мотоциклет и това беше нещо като заявката Сузуки да изпреварят всичко и всеки ............. за съжаление се усраха със следващите поколения.
 Honda NR750 може да се каже че е нещо велико - това определено е нещо което изпревари времето си с десетилетия
 BMW R серия двигатели - това се спряга за най-най-най двигателя със история колкото на Америка ......
 Триумф с техния 675 се доказаха до толкова , че дори изместиха ХОНДА от Мото2 и станаха доставчик на двигатели.
 Сузуки имат един V2 двигател който може да се каже че е също в топ 10 - SV650 / 1000 / DL 650 / 1000 и т.н.

Тази тема е толкова дълга и обширна , че чак се чудя как може някой ей-така да си ги намисли и да си ги пише тия глупости

немам и идея кой ги е писал тия простотии ама е много далече от реалноста и никога не би трябвало да правиш копи-пейст и то от висурдаун-а
 https://www.visordown.com
« Последна редакция: май 03, 2019, 09:33:00 am от kokoVmaxa »
Гаражът e вече подреден:
 R1200R'09 for Тоuring 748R '02 Race Track bike CB500Four K1'71Classic Cafe

Неактивен valentyno

• Hero Member
  • Публикации: 791
  • Кара: Majesty 400
Важното е, че имаме нова тема за писане. А пък на мен любопитното ми е, че няма БМВ в списъка.  ;D
Валентин Андреев

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7971
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Е, ако друг беше правил списъка, щеше да има само двигатели на БМВ ;D ;D ;D
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.