Автор Тема: Дрифт триколка  (Прочетена 295 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен VRGO

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Кара: Велосипед
Дрифт триколка
« -: май 04, 2019, 10:46:48 am »
Здравейте на всички  :cheers: искам да попитам мисля да купя дрифт триколка с двигател.Ще я карам само по паркинги интересува ме според вас какво мога да очаквам ако имам проблем с полицайте при положение че нямам никакви документи за нея? Благодаря предварително!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7745
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Re: Дрифт триколка
« Отговор #1 -: май 04, 2019, 03:34:06 pm »
Можеш да очакваш да ти се изкефят максимално.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен VRGO

• Newbie
  • *
« Отговор #2 -: май 04, 2019, 04:16:33 pm »
Понеже не съм запознат освен акт могат ли да ми я конфискуват?

Неактивен Гошко

• Hero Member
  • Публикации: 2598
« Отговор #3 -: май 04, 2019, 05:28:15 pm »
Могат и да те приберат за 24 часа или до изясняване откъде си я придобил.
После ще ти друснат един сериозен акт с няколко подточки.

С три думи - ще те таковат.

Неактивен valentyno

• Hero Member
  • Публикации: 768
  • Кара: Majesty 400
« Отговор #4 -: май 04, 2019, 08:13:50 pm »
Задължително я прибират и ако не представиш документ за собственост, ще стой в районното, докато не решат да я предадат за скрап.
Валентин Андреев

Неактивен yamaha1100cc

• Hero Member
  • Публикации: 652
  • Кара: Lifan LF 150-9J 1.РЕГ:17.07.2014 Сега с Двигател Zongshen 167FMM 229сс 17 коня
« Отговор #5 -: май 04, 2019, 08:59:50 pm »
Като си взех мотора от КАТ миналата година имаше доста двуколесни МПС без номера . Попитах полицая: тия защо са тук без номера? Той каза: управлението на МПС без номер е подсъдимо. Срещу всеки нарушител има заведено дело...
Късмет ти пожелавам!

Неактивен VRGO

• Newbie
  • *
« Отговор #6 -: май 04, 2019, 09:02:05 pm »
Мерси много на всички отговори пичове. Мисля че 10 мин кеф ще ми направи проблеми за 10 дни напред :D.... в ремъркето на село  в някое изоставено летище ми е най-добрият вариянт. А за документи то не е регистрирано имам само някакви хвърчащи бележки за двигателя и нищо повече.

Неактивен yamaha1100cc

• Hero Member
  • Публикации: 652
  • Кара: Lifan LF 150-9J 1.РЕГ:17.07.2014 Сега с Двигател Zongshen 167FMM 229сс 17 коня
« Отговор #7 -: май 04, 2019, 09:05:24 pm »
Мерси много на всички отговори пичове. Мисля че 10 мин кеф ще ми направи проблеми за 10 дни напред :D.... в ремъркето на село  в някое изоставено летище ми е най-добрият вариянт. А за документи то не е регистрирано имам само някакви хвърчащи бележки за двигателя и нищо повече.
Мисля ,че подценяваш проблема! Много повече от 10 дена ядове може да си докараш!

Неактивен VRGO

• Newbie
  • *
« Отговор #8 -: май 04, 2019, 09:09:21 pm »
Не знам къде ги карат така свободно гледам че в интернет има много клипчета на такива дрифт триколки с двигатели лифан 125cc или 140cc много странно.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7745
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #9 -: май 05, 2019, 08:33:00 am »
Moжеш да я караш без проблеми на места. които са извън пътищата, отворени за обществено ползване. Законът за движение по пътищата важи само за тях. Ако я караш на изоставено летище, за което си сигурен, че не е част споменатите пътища, отворени за оществено ползване, няма да имаш проблеми. До мястото естествено трябва да я закараш с ремарке. За да я караш навсякъде, трябва да е регистрирана, да има преглед и валидна застраховка "Гражданска отговорност на автомобилистите", платен данък, а пък ти да имаш съответната категория за управление на МПС. Тези неща ги пише в закона и ако ти е интересно, можеш да си ги прочетеш сам. Така най-лесно се запомнят.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.