Автор Тема: Питане за проблем с тока на Yamaha XVS950 2009г  (Прочетена 8832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ppepyno

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 19
  • Кара: Yamaha Thundercat 600R
Здравейте ,
ако може някой да даде идея за горепосочения мотор. Като натискам спирачка гасне двигателя, като дам мигач-чи също. Ако съм със скорост и подам мигач двигателя гасне ссъс светкането на мигача и после се пали от самата скорост и оборотите, който е набрал. Това го прави в 95% като го карам. Понякога двигателя гасне на магистралата без особена причина, понякога на дупка но не мога да видя никаква закономерност в това. Не са нито алтернатор нито акумулатор (нов е с гел) Фара му е постоянно пуснат, няма опция за изключване.Добрах се до буксите за задните могачи и стопа и установих че са горозирали страхотно една та я премахнах и вързах кабелите на късо. От друга страна стопа примигва като натисна спирачка и понякога се опитва да светне а понякога си има собствено мнение.Опитах да изключа буксата ,която води за всички задни светлини и мотора изгасна моментално. Просто не мога да го оправя този пъзел, ако някой може да даде идея ще съм много благодарен.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 8219
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Re: Питане за проблем с тока на Yamaha XVS950 2009г
« Отговор #1 -: юни 18, 2019, 10:59:40 pm »
 В другия форум ти дадоха съвети. Опитай с тях. Аз бих проверил и масата, както и бушоните.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен ppepyno

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 19
  • Кара: Yamaha Thundercat 600R
Re: Питане за проблем с тока на Yamaha XVS950 2009г
« Отговор #2 -: юни 18, 2019, 11:06:46 pm »
Благодаря