Автор Тема: Малко странна молба  (Прочетена 1462 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eivan

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Малко странна молба
« -: юли 12, 2019, 08:56:24 am »
Здравейте, бъдещи колеги,

Имам една малко нетипична молба.
Карам скутер от повече от 20 години, 50 сс. Миналата година си взех 125 сс, и съответно трябваше да изкарам категория, което направих без проблем. По съвет на инструктура взех най-високата  :headbang:. Тук започнаха "проблемите", ужасно ми хареса чувството от големия мотор, и така ми влезна мухата в главата.
Аз съм много висок, ама наистина много, бивш спортист, и след дълги размисли, гледания и опити, стигнах до заключението, че моя мотор е Yamaha tracer 900. До тук добре, ходих до представителите на Ямаха, но там нямат регистрирана машина за тестове. Гледах и обяви, дори покарах някои от моторите, но за по 5 минути.
Та молбата ми е следната, някой собственик на Yamaha tracer, дали може да ми го даде да го тествам в рамките на 1- 2 часа, тъй като ергонометрията на мотора е малко странна, степенките са изнесени по-назад в сравнение с другите спорт-туръри, а и градуса на сгъване в коленете при мен е доста по различен, да не се окаже, че ще дам едни пари за нещо, което не мога да карам повече от 30 минути.

П.П. Спокоен шофьор съм. Със скутерите ми никога не съм имал инциденти, така че ако някой откликне на молбата ми, ще се отнеса с уважение и отговорност към предоставената ми машина. Готов съм и да си платя за теста.

Благодаря за вниманието!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7849
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Re: Малко странна молба
« Отговор #1 -: юли 12, 2019, 03:04:47 pm »
Този модел май не съм го виждал из улиците и по пътищата. Що не пробваш някой ТДМ? Има ги в изобилие и по мотокъщите. И е няколко сантиметра по-нисък от Тракера.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.