Колеги, няма да се наложи. Края на другия месец, на мото изложение в Токио, Хонда ще покажат скутер ADV 250 ( за Япония и Индонезия е 250, за останалия свят ще е 300сс). В момента в Индонезия от два месеца продават ADV 150, който му е любопитно да чукне в нета, дизайна е много добър, най-вероятно 250сс ще е същия, и се обезмисля да тамъня Нинджа с вариатор.