Автор Тема: Полицията получава безконтролен достъп до мобилните телефони  (Прочетена 538 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен valentyno

• Hero Member
  • Публикации: 799
  • Кара: Majesty 400
Валентин Андреев

Неактивен Mit

• Sr. Member
  • Публикации: 204
  • Кара: Honda NC750 XD и Honda SH150i
Позор, осраха се до петите надолу и до ушите нагоре- Ушевите. >:(

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7997
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Успокойте се, ве. И по-зле ще става.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен ВладиЧ

• Hero Member
  • Публикации: 450
  • Кара: BMW R1100GS
Който не носи маска, има у дома си само две топчета тоалетна хартия и ползва за телефон много стара Нокиа, значи е от Съпротивата!!!!  :-\

Неактивен Гошко

• Hero Member
  • Публикации: 2703
Майтапът настрана, ама за тая година приключихме с моторите.
Особено в периода юни-юли-август-септември (когато им е времето) хич няма да ни е до тях.
Ако щем...
Връщаме се в първи клас...

Неактивен welinow

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 31
  • Кара: INTRUDER VL 1500 LC ,Балкан 50 МК-3
Особено в периода юни-юли-август-септември (когато им е времето) хич няма да ни е до тях.
Ако щем...
Връщаме се в първи клас
Тогава и аз съм от СЪПРОТИВАТА  , спрях да гледам новините от няколко дни и се чувствам отлично , вярвам само на доцент Мангъров.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 7997
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
...

Що така?
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен васко-57

• Hero Member
  • Публикации: 680
  • Кара: Honda Hornet, Honda VT-750C, Honda ANF 125i Wave
Миналата събота, току бяха обявили възрастовото ограничение си запалих чопъра и отидох на кварталния Лидъл. Към 9,30 имаше десетина души и половината бяха под 60, ама не ги пускаха. Даже и мен ме пуснаха след като ми искаха лична карта, та последния хубав за каране ден го оползотворих, после ходих до още няколко магазина. За по-нататък съм си осигурил декларации и служебни бележки от няколко работодателя, та като се пооправи времето хич не го мисля. Само си мисля, че където и да отидем няма да има кръчми където да хапнем, ама можем да си носим продуктите и с на Гошо приспособленията да си приготвяме нещо на място. А пък и тоя вирус до юни си мисля, че ще сме го забравили.
ПП - Не забравяйте мъдростта на моя приятел д-р Шопов "Доста често лекаря е просто шут, който с лекарства и диагнози забавлява болния докато природата си свърши работата". :notworthy:

Неактивен Гошко

• Hero Member
  • Публикации: 2703
Ооо, те джаджите отдавна са актуализирани за настоящата ситуация.
За момента към автопарка е добавена подвижна соларна електроцентрала с вградена спалня и всичко необходимо за енергийна независимост.